Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

wszystko mozliwe....tym bardziej ze..........ale o tym tylko wiedza zainteresowani:)widoczki to ma naprawde super nad tym morzem:)tzn chyba dokladnie w Łebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o..kuzwa......idziesz do pracy od 3 wrzesnia prawdopodobnie....i jzu nie bedziesz miala tyle czasu na siedzienie tutaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o kuzwa nie przesadzaj - bo ona..30 sie zestresuje i bedzie czula presje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat stresowania sie juz mi wystarczy i nie mam zamiaru tego robic;) o kurcze..rapi ..chyba znowu jestem agresywna;) no dobrze nie mam ostatnio humoru ....musicie mi wybaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kuźwa... bardzo sie ciesze i gratuluje tej pracy :) i gadaj ile możesz przed ta rozmowa kwalifikacyjną :D w ramach treningu oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona..30 - faktycznie cos Ty dzisiaj agresywna :)) kuzwa - wydaje mi sie ze znam rozwiazanie Twojego problemu :p A na razie musisz sluchac DM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia ale nie łódz
to w koncu przeczytalam calosc od deski do deski kochankowie sobie lydki kąsaja;)(o kuźwa ja pierdzielę to o Tobie i o Rapi78)-to moj wniosek z Waszej lektury, wilczek_29 jest kobieta, przepraszam za wczesniejsza pomylke ona..30// bardzo duzo osob zaprosiła tutaj, Szlemik gdzies zaginął, tzn rzadko tutaj zaglada, a i jeszcze kris69 który podobnie jak ja bacznie wszystko obserwuje i /oliweczka/, ktora chce sie spotkac z Wami ale chyba ma jakies opory...to takie moje spostrzezenia zapomnialam jeszcze o solaminie, marzannie podtopionej i a moze zuzanna, chyba tez jakos tak o Was tutaj malo;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia ale nie łódz
niebieska stokrotko, o tobie tez zapomnialam i o robotopiku, ktorego ostatnimi stronami nie widzialam zadnych wpisow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×