Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SKAZANA NA SAMOTNOSC...

DLACZEGO CIAGLE JESTEM SAMA?

Polecane posty

Gość SKAZANA NA SAMOTNOSC...

Problem tkwi w tym, że mam już 23 lata a jestem sama, i jak ktos się pojawi nie potrafię go pokochac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oja-T
ciesz sie ze jestes sama bo mozez robic co chcesz. ja mam meza, musze g sluchac i kloce sie z nim czesto (nawet teraz-wlasnie mysle jak sie z nim pogodzic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKAZANA NA SAMOTNOSC...
Nie to nie jest takie proste byc samą, samotnosc jest dobra ale na "chwile". Chyba każdy z nas chce kochac i byc kochanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ona xxxxxxxxx
moze za duzo wymagasz od facetow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKAZANA NA SAMOTNOSC...
Ja zadaje sobie sprawe z tego, że w zwiąsku nie zawsze jest kolorowo, są wzloty i upadki ze tak powiem, ale zawsze już jest jakis fundamet gorzej jest jak nie ma nikogo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj problem polega na tym
ze mam 22 lata i od wczoraj jestem rozwodka, kto ma gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKAZANA NA SAMOTNOSC...
Nie wręcz przeciwnie, poprostu ja nie potrafie nigdy wybaczyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKAZANA NA SAMOTNOSC...
Dlaczego się rozwidliscie? a wogóle od dawna bysliscie małżeństwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKAZANA NA SAMOTNOSC...
Tak pisałam, że nie potrafie pokochac kogokolwiek, a to było równozanczne z tym że zaufałam na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj problem polega na tym
od 4 lat bo wielka milosc zmienila sie w szarosc dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tyle samo lat co Ty i też jestem samotny i chyba to się nie zmieni skoro kobiety same nie wiedzą czego chcą. Nie potrafisz pokochać, to może jeszcze nie trafiłaś na włąściwą osobę, więc nie przejmuj się wszystko się jakoś ułoży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milosc trwa max 3 lata... tzn. euforia... pozniej ewoluluje... trzeba bylo sie doksztalcic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariia24
Ja tez bylam sama ok 3 lat:),mimo tego ze jestem dosc ładna,studiuje,pracuje i mieszkam sama:) no ale od kilku miesiecy mam swoje kochanie:)Los sie do mnie usmiechnął;) Zycze ci autorko tego samego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKAZANA NA SAMOTNOSC...
Mój problem, polega na tym że nie potrafie wybaczac... popełniłam bład ponieważ uniosłam się honorem, zawsze wazniejsza jest dla Mnie moja duma. Teraz jeżeli potkam jakiegos faceta poprostu sie na nim mszczę za to co przeszłam, nie potrafie obdarzyc kogokolwiek prawdziwym uczuciem, chociaż w głebi serca chciałabym abym czuła to co dawniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma na to lekarstwa.. magicznej pigulki.. wiec nie jestes skazana na samotnosc.. co najwyzej skazujesz sie na nia sama.. i po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze będę sam. Nawet skrajne desperatki zniechęcam swoją żałosną osobowością... a ciężko na takie trafić :O jak ci się jacyś pojawiają to w końcu trafi się odpowiedni egzemplarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ja tez jestem sama... i tez mam dośc;p mam gorsze i lepsze dni, czassami lubie sie po prostu tu pożalić, ale wieszz.... ja myślę że na nas musi przyjsc czas. ! musi ! zobaczysz.... jeszcze znajdzieemy nasz szczescie ! jeszcze sie uda. pomysl co maja zrobic ludzi ktorzy w wieku 26-28 lat zostaja sami bo ktos ich rzuca, albo po prostu sa sami... 21- 23 lata to jeszcze nie tragedia.... będzie dobrze. zacznij w to wierzyć, bo wiara czyni cuda ;) spotkasz go i to będzie jak błysk :) zobaczysz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×