Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maleńkie pytanko

AKRYL MLECZNY

Polecane posty

Gość maleńkie pytanko

dziewczyny Pytam z ciekawosci jest proszek akrylow mleczny??? Taki do frenchu? Nie podobaja mi się takie serowo białe końcówki i chciałabym zrobić sobie mlecznym proszkiem... I jakos nigdzie nie moge znaleźć akrylu w kolorze mlecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja posiadam akryle classik pink (przeźroczysty róż) oraz french pink (mleczny kryjacy). podobnie jest z zelami jest rose pink oraz french pink (przeźroczysty araz mleczny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawodowa... z tego co wiem to french pink (który sama posiadam) jest raczej rózowy, a nie mleczny. ;/ nam chodzi tutaj o taki typowy hmmm.. taki w kolorze skóry ;) no nie wiem jak to nazwac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozesz powiedziec z jakiej firmy? [bo ten mój to jest typowy różowy a nie mleczny ;/] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezła laska z ortopedycznego
a ja chcialam spytac trochen ie na temat, takie kwiatuszki jak tutaj na tym blogu to sie samemu robi czy to sie kupuje? http://brasiliana-paznokcie.blog.onet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta akrylowe to sie samemu robi :D a te suszone mozna kupic ale ususzyc samemu ;] zawodowa_stylistka sprobuje poszukac ;) ja mam z nailsdesign akryl clear i mi sie dobrze na nim pracuje ;) pozdrawiam wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×