Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ONpatrzyNAsamolot

WIEM,ŻE WAS TO GÓWNO OBCHODZI,ALE ...

Polecane posty

Gość ONpatrzyNAsamolot
coz... jestem na rozdrozu, mam metlik w glowie. nie ma innej rady, musze sie wziasc w garsc i poskladac swoj lepek do kupy ... mam nadzieje, ze mi sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieeeeeee
Nie łepek......... musisz poskładać serce do kupy..... a to nie dość że boli - to zabiera duuużo czasu. Jesteś rozsądna - dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONpatrzyNAsamolot
Dzięki za Twoj czas i mile slowa :) Zaskoczona jestem, ze nie zistalam sprowadzona przez wszystkich do poziomu bruku. Wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pomysły masz kobito
on na Ciebie patrzy jak na szanse na darmową być moze przyjemność :o a spróbuj potem jak sprawy zajda za daleko zrobić coś nie po mysli takiego pana...:o🖐️ ...od żonatych jak najdalej!....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieeeeeee
Nie ma za co....... polecam się na przyszłość........ ale ja tu bardzo rzadko bywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONpatrzyNAsamolot
pewnie wszystko rozumiem, ale nie wiem jak wytlumaczyc to uczucie. to tak jakby mnie nic nie obchodzilo, tylko on ... jest racjonalny argument, to zaraz mi sie wlacza pikanie serca, jak sobie zwizualizuje jego twarz. no dupa blada. jestem zakochana i musze sie odkochac. za duza stawka. nie chce niszczyc tego co ja i on mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieeeeeee
Odkochanie się zajmie CI jakiś rok......może dłużej... Masz do czynienia z własnym rozsądkiem i z własnym sercem. Ciężko będzie - uprzedzam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fili-miki
:)zyj chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONpatrzyNAsamolot
Obym podołała ... a jestem bardzo seksualną osoba, ale to nic ... Dam rade. Dzieki. Ide zlozyc ma skolatana glowe i serce na poduszke. moze jutro bedzie lepszy dzien. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieeeeeee
fili------świetna rada :) Z tym, że nieaktualna akurat na tym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieeeeeee
Dobranoc I nie gryź się już tym wszystkim :) A tak w ogóle - to dzisiaj Noc Świętojańska :) Najlepsza noc miłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONpatrzyNAsamolot
moze dlatego tak mnie natchnelo ;) jeszcze raz dzieki. dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśl-panuj-dzialaj
tam zakochana!........to tylko fascynacja i nic wiecej! nie dopuszczaj do nudy w swoim starym zwiazku, a nie bedziesz pragnac nowosci swiezosci, ktora i tak zatechnie jak stary zwiazek. Jak dla mnie to i tak juz zdradzilas swojego stalego partnera, przemysl to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieeeeeee
Ona przemyśli. Spokojna głowa :) A co zrobi - to jej sprawa - nie nasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejejakzcebra
tja, latwo powiedziec, gorzej zrobic ... po paru latach wymyslania urozmaicen seksualnych, kazdemu moze sie skonczyc inwencja tworcza ... wiem co pisze, bo wlasnie ten okres przechodze ... generlanie papcie i pilod od tv ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×