Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marbella

Tanie Tipsy warte swojej ceny?

Polecane posty

Gość o rrrany
Dziewczyny spokojnie . Pozwolcie ze i ja sie wypowiem . tipsiki robie juz od ladnych kilku lat w profesjonanym salonie. place za nie zawsze 60 zl ( niewazne malowanie wtapianie czy cos innego ). zawsze jestem bardo zadowolona . Uzupelniam je co 4 do 5 tyg. uwazam ze jak na salon to jest rozsadna cena. klientki maja kazda swoj pilniczek wszystko jest czysciutkie dezynfekowane. Lazilam po roznych salonach. W renomowanyn Yves Roches dziewczyna poparzyla mi plytke paznokcia, nie dezynfekowala pilnikow an xazek. W kilku innych byla straszna fuszerka zel odpadal podchodzil powietrzem a placilam za te uslugi dobre 100zl. teraz tego salonu nie zamienie za nic w swiecie. Co do chalupniczych tipsow mam mieszane uczucia. Raz sie skusilam i nigdy wiecej. dokladnie chytry dwa razy traci. Pzdrawiam wszystkie z was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypadkowo
Jestem tu przez przypadek. Myślę, że lekarzom śmierć głodowa nie grozi. Czy wydaje wam się, że lekarze strajkują przez panie, które w domu zarobią na lewo 400 zł? Buahaha ;) To już wiemy, kto jest winien... Lekarze partolą robotę bez żadnej odpowiedzialności, a wy tu piszecie o odpowiedzialności przy robieniu tipsow. Chyba was posr alo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia83
witam nazywam sie joasia i mam 25 lat od niedawna jestem osoba bezrobotna, mam 2 dzieci i meza, ktory tylko pracuje!!! zdecydowalam ze mu pomoge i zaczne pracowac, niestety u nas na wsi z praca krucho a do tego malo palca a trzeba tyrac caly dzien, dlatego wpadlam na pomysl ze zaczne robic tipsy, ale nie jako samouk lecz ukoncze odpowiednie kursy. i udalo sie od poniedzialku zaczynam kurs wizaz i stylizacja paznokci trwajacy poltora miesiaca spąsorowany przez urzad pracy, nie dostalabym sie na ten kurs gdyby nie moja determinacja bo kurs kosztuje 3500zl a chetnych bylo 200 osob na 10 miejsc, nie mialabym szans sie dostac gdybym nie zawracala w urzedzie pracy tylkow ludziom, zarejestrowalam sie 15 wrzesnia a jutro zaczynam kurs tj,10.10. br. nie chce robic na czarno ale pragne zalorzyc firme. PUP od styczna moze dac nawet 40 tys zl zapomogi na zalozenie firmy i chce sie zalapac. nigdy nie bylam tak zdetermonowana momo ze nie wszystko w zyciu mi wyszlo!!! ale wole zaprzec sie i sprubowac. szczerze mowiac nigdy bym sie nie odwazyla wziasc i zrobic komus paznokci i na tym zarobic, uwazam ze jest to nie odpowiedzialne ze strony dziewczyn, ktore narazaja swoje klientki. jest mnustwo chorob dloni jak np grzybica na ktora nie mozna nalozyc tipsa!!!!!!!!!! a jednak dziewczny to robia!!! i jeszcze jedna sama padlam ofiara takiej fuszerki, nie stac mnie bylo na tipsy w salonie wiec poszlam do dziewczyny z ogloszenia, mloda mila ale bez zadnych kursow, tipsy trzymaly sie 4 dni!!! poczym sama je zerwalam bo naszlo mi powietrze pod zel!!! i wlasnie wtedy postanowilam sama sie tym zajmowac by moje znajome nie musialy wyzywac jak ja wyzywalam bo dlugo paznokcie dochodzily do siebie!!! dziewczyny sa mozliwosci i to wielkie pup pomaga trzeba tylko isc i wziasc od nich pomoc, aha i jeszcze jedno pamietajcie ze prze pierwsze 2 lata placicie tylko 250zl zusu i ok 40zl za rozliczenie miesiecznie!!! nie wiem czy mi sie uda cos osiagnac ale chce sprobowac mam biznes plan i marzenia a czy sie spelnia to sie okarze!!! pozdrawiam wszystkie tipsiary i te legalne i te nie legalne!!!! aha po tym kursie mam zamiar wybrac sie na warsztat do warszawy na artystyczne zdobienie paznokci!! zeby mie bylo hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucyk_87
ja robie tiipsy w domu, jestem po kursie i dodatkowo studiuje kosmetologie. teraz zaczęłam jeszcze dodatkowy kierunek wizaż. o chorobach skóry wiem chyba wszystko. na razie nie mam czasu na zakładanie swojej firmy ale mam zamiar to zrobic po ukończeniu szkoły i zdobyciu mgr!!! uważam, że jeżeli ktos uczy sie w tym kierunku i chce sobie troche w domu dorobic nie ma w tym nic złego jeżeli tylko jest odpowiedzialny i ma odpowiednie preparaty do dezynfekcji. oczywiście ja gdy przychodzi do mnie klientka dokładnie oglądam jej płytkę paznokciową, nie robie żadnej fuszerki. oczywiście są dziewczyny które robia paznokcie po kursie na dvd ale jeżeli ktos choć raz widzal jak wyglądaja profesjonalnie założone paznokcie zorientuje się ze bez kursu nie da sie ich tak dobrze wykonać, wystarczy spojrzeć na dłonie dziewczyny, która te paznokcie wykonuje. należy uważać na takie domowe roboty ale ja wiem z własnego doświadczenia ze dobrze zakładać paznokcie w domu też można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedrop
Ja nie mogę, tipsiaty się kłócą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioreczka
hmmm spor bez sensu kurs daje tylko papier, a robieni na czarno czy nie na czarno to obejrzyjcie sobie wieksze przekrety czy dziewczyna po kursie wie WSZYSTKO czy prawie wszystko o chorobach paznokci to polemizowalabym. na pewno dermatolog WIE WIECEJ ;] aaa no i jak skonczy dziewczyna kurs, a talentu nie ma to nie znaczy, ze tzw partaczka nie zostanie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutka188
Witam! Widzac że sie tak kłucicie nie chciałabym przeszkadzac ale mam pewne pytanko i potrzebna mi odpowiedz wiec jesli cos wiecie na ten temat to prosze odpiszcie... Chciałabym ściagnąć sobie żele nie spiłowując ich poniewaz juz przejechałam sie kilka razy w salonach i zniszyli mi tylko paznokcie... czy jest jakis płyn który pomorze mi zdjąć tipsy żelowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instruktorka
witam. niestety nie ma płynu ktory rozpuszcza żel. spiłowanie to jedyna metoda (chyba że chcesz je zrywac, czego nie polecam) . zel musisz spiłowac. sam tips mozna rozpuścić w acetonie, ale tylko tips (plastikowy) natomiast żel do piłowania...życze miłej zabawy;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucyk_87
i tu widać że sie nie znasz... owszem są płyny które rozpuszczają żel ale ich użycie nie tak jak trzeba może zniszczyć płytkę paznokciowa gorzej niz piłowanie!! ja osobiście polecam ;piłować ale jak juz jestes najbliżej własnego paznokcia należy zmienić pilnik najlepiej na 220 który jest bardzo delikatny. lub po prosu nie piłuj ich do końca i daj im czas aby odrosły. wiadomo ze paznokieć po tipsach jest dużo cieńszy i łatwo sie łamie i wygina a jak zostawisz troszke tipsa bedzie latwiej "przetrwać" po tipsowy kryzys:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instruktor
:) podaj nazwe tego specyfiku ktory rozpuszcza żel...PODKREŚLAM ŻEL... chętnie sprawdze jego działanie... prowadze szkolenia wiec może podziele się tą rewelacja z moimi kursantkami... mam nadzieje ze nie pomyliłas akrylu z żelem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucyk_87
Jest to płyn do szybkiego zmywania lakieru do paznokci Jak również do usuwania akrylu, żelu i fiberglassu. tak pisze na stronie tego produktu. A&M gold nails.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta styl
a gdzie mozna kupic taki płyn podaj link do tej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instruktor
podaj koniecznie link gdzie można kupić to, bo sama nie wierze. może tam jest napisane że zmywa żel, akryl i jedwab co w wolnym tłumaczeniu oznacza ni mniej ni wiecej że można tym zmywać lakier z tipsów żelowych akrylowych i jedwabnych nie niszcząc ich. nie sądze że coś co, jak napisałas, słuzy do szybkiego zmywania lakieru rozpuszcza też żel. czy próbowałaś ściągać tym tipsy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instruktorka
aha... sprawdz dobrze czy preparat o ktorym piszesz służy do rozpuszczania utwardzonego żelu, bo preparaty ktore w internecie reklamują jako płyny do "zmywania żelu" to ni mnie ni wiecej jak tylko zwykłe acetony kosmetyczne, odtłuszczacze i inne płyny do czyszczenia pędzli, ale usuwają one tylko żel ktory nie został poddany działaniu UV. wiec napisz prosze czy specyfik o ktorym mowa działa naprawde na żel z tipsów. a jeśli nie testowałaś tego cuda to nie wierz we wszystko co jest napisane w opisach takich produktów.pozdrawiam i życze sukcesów wszystkim tipsiarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashaa
Ten płyn owszem nadaje się do ściągania żelu, ale żelu który przeznaczony jest do ściągania takimi właśnie płynami (typu easy off , soak off). Płyn jest na bazie acetonu. Nie rozpuści on zwykłego żelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pytanie na temat: czy jeśli prowadzimy działalność gospodarczą, czyli odprowadzamy podatki, płacimy ZUS, możemy wykonywać usługę ( Tipsy) na zasadzie "u klienta". Kosmetyczka z dojazdem do domu? Czy wg prawa, wg sanepidu coś takiego jest dopuszczalne? Jestem ciekawa czy ktoś mi odpowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Theresa
tak, według prawa jest to możliwe jet to tak zwana praca chałupnicza, zakładasz firmę i zatrudniasz się na umowę zlecenie, tak więc zarabiasz tylko i wyłącznie jeśli wykonasz usługę... Nie jestem swojej wypowiedzi pewna na 100 % ... lex.pl proponuję zajrzeć porady prawne, etc etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landryna17
No cóż żal patrzeć na osobę która się chwali ze bierze 90 zł za tipsy z frenczem i pisze "klijentki " i inne błedy pozostałych "kolerzanka " " kojaży" boże ludzie nauczcie się ortografii bo żal mi was ! w życiu bym nie poszła do osoby na zrobienie paznokci która nie zna poprawnej polszczyzny ! w ogóle to nie czas świadczy o jakości ani nie cena ,bo sorry ze ale za 90 zł to ja miałam tipsy wysadzane kryształkami Svarowskiego a nie zwykły french...to jakaś kpina w ogole ze za pomalowanie na jednolity kolor 60 a juz jakies ozdoby wtopic 80,no smiech na sali !! ale jak widać są takie mądre Panie które dają sie tak robić w ch**a !! Ja za 45 mam zdobienie jakie tylko sobie nie zażyczę i trzymaja Cię cały miesiąc bez poprawek ,trzeba umieć wybrać odpowiednią osobę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×