Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość krecik78

operacja nosa

Polecane posty

Miałam dokładnie takie same odczucia jak Ty -2 tyg po zabiegu-. Najpierw zastanawiałam sie po co mi to było.. a teraz kiedy ściągneli już gips.. sądze, że może być tylko lepiej : ) a mój nosek na razie jest potężny bo opuchnięty, ale chociaż nie ma tego okropnego wielkiego garbu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania126
olisia90- a moglas sie usmiechac bez problemu, ja nie wiem czy to opuchlizna czy moze cos jest naciagniete za mocno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się przymierzam do tej operacji, ale przyznam, że bardzo mnie przeraża ten ból. Bardzo boli i ile? czy da się jakoś wytrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ból jest taki że nie da się wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olisia90
Ktoś kto mówi, ze to boli to nie miał tej operacji : ) operacja plastyczna noca JEST BEZBOLESNA. Owszem nieprzyjemna może... ale ja nawet nie dostawałam żadnych leków przeciwbólowych. Każdy lekarz potwierdzi, że to naprawdę nie boli - choć wygląda sie jak ofiara przemocy domowej xd Jestem po operacji ok. 2 miesiące (ponad troszke) i jestem przezadowolona! Polecam wszystkim :) Wrócilam już nawet do ostrej aktywności fizycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie bolało i boli nadal. Takze nie każdy przechodzi tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olisia90
Nie będe się sprzeczać, ale może miałaś to wykonanie nieprawidłowo - bo mnie od początku zapewniano ( i to nie jedna klinika a kilka, bo wcześniej w różnych miałam konsultacje aby mieć porównanie) że operacja nosa jest CAŁKOWICIE BEZBOLESNA. I tak też było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkapiglet
Absolutnie zero bólu tylko wyciąganie setonow jest nieprzyjemne, ale trwa moment. Jestem 3 tygodnie po całkowitej korekcie metoda zamkniętą zrobioną przez dr Markiewicza - efekt zadowalający mimo, ze nos jeszcze bardzo opuchnięty, ale profil wyglada juz super. Czekam na efekt końcowy z niecierpliwoscią. Gdybym wiedziała, ze nic nie boli na pewno zdecydowalabym sie dużo wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialem korekcje nosa przeprowadzana w 2012 krakowie w szpitalu sw rafala przez pania chirurg rowniez z Krakowa, nie bede podawal nazwiska chirurg, nie chce jej reklamowac czy cos. Generalnie jestem srednio zadowolony, nos byl bardzo krzywy i garbaty, o ile teraz garba nie ma to nos nadal jest krzywy, chirurg jakos nie wyprostowala porzadnie przegrody (nie wiem czemu byc moze sie nie dalo) tylko nos został lekko pogrubiony, jest troche szerszy tak ze teraz ta wada mimo ze jest to nie tak sie rzuca w oczy jak uprzednio. No coz nie dogadalem sie z pania chirurg w zakresie pożądanych rezultatow i tak to wyszlo, moglem wybrac wtedy lepszego chirurga. Generalnie z tego co sie zorientowalrm to cudow nie ma, z krzywego nosa zrobia mniej krzywy, garb moga jako tako sciac, z duzego nosa zrobia troche mniej duzy. Aha i uwazajcie na antybiotyki fluorochinolony bo powoduja trwale kalectwo (fqwallofpain.com, fluoroquinolonestories.com, ciproispoison.com, fqwallofpain.com) lekarze nie sa tego swiadomi i faszeruja ludzi tym swinstwem podczas operacji a mozna zastosowac bezpieczniejsze antybiotyki. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie podzielę się swoją opinią na ten temat. Ostatnio robiłam operację nosa w gabinecie dr Raczkowskiej. Musze przyznać, efekty mnie bardzo pozytywnie zaskoczyły. Nos pasuje idealnie do kształtu twarzy. Polecam ten gabinet - zdecydowanie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa382
Też jestem po operacji nosa. Wykonał mi ją doktor Pabiańczyk i muszę przyznać, że spisał się świetnie. Nie dość, że zafundował mi w ten sposób nowy wygląd, to jeszcze zdecydowanie lepiej mi się oddycha. Po recenzjach doktora spodziewałam się dobrego efektu, ale nie aż tak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam plastyke nosa I to nie jest tak że to nie boli. Nie wmawiajcie bzdur. Jestem po 1 dniu I boli mnie głowa, podniebienie, gorne zeby I sam nos. Uciazliwe jest oddychanie przez nos. Pojawiają się krwotoki. W nocy nie spałam z powodu zatkania I bolu. Wypiłam przeciwbólowe I przez tak 2h było ok Ale potem lek puścił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alunia5
Nic nie boli. Absolutnie. Źle się czułam że swoim nosem i stwierdziłam, że jeśli teraz tego nie zrobię to już nigdy. Jestem już po. Najlepsza inwestycja w siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bolu sie nie boje.mam pytanie o procedure.idzie sie na konsultacje i co na niej?dostaje sie termin i przychodzi czy procedura trwa pare miesiecy, wiecej konsultacji, wizyty u innych lekarzy, cala masa badan i szczepien?a jak wyglada zycie po operacji, kiedy mozna isc do pracy (kuchnia, restauracja)?mam paskudny szeroki nochal jak ryj u swini, ale mysle ze operacja chrzastki by wystarczyla.mialam podejrzenie akromegalii z powodu opuchnietych palcow ale i wielkiego nosa i uszu, pewnie bylo jednak cos na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blbablabla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy jedna konsultacja. Później czekasz, a jak długo, to zależy od tego jak popularny jest dany lekarz, czyli możesz mieć operację nawet po kilku tygodniach albo po półtorej roku. Ja miałam po kilku miesiącach. Jak wybierzesz popularnego lekarza, to na samą konsultację poczekasz sobie rok czy dwa.. Trzeba zaszczepić się przeciwko WZW jak nie byłaś. Poza tym badania krwi typu morfologia, HIV, bilirubina które zalatwisz na jednej wizycie w przychodni. U mnie to było wszystko, ale to zależy od lekarza i stanu zdrowia często zlecają jeszcze ekg i rtg klatki. Do pracy średnio wraca się po 2 tygodniach. Szwy zdejmuje się po tygodniu. Gips, płytki wyciąga też po tygodniu, ale niektórzy lekarze trzymają gips dłużej, chyba do dwóch tygodni, czego sobie kompletnie nie wyobrażam. Z kliniki wychodzi się zwykle dzień po operacji. Najbardziej uciążliwy jest zatkany nos, co u mnie trwało kilka tygodni, ale u niektórych trwa krócej. Albo o wiele dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.51, dzieki.chyba sie nie zdecyduje, glownie z powodu czasu oczekiwania, dlugiego chorobowego i zatkanego nosa-to mnie meczy i bez tego.myslalam ze w ciagu miesiaca sie sprawe zalatwi i wszystko szybciej sie goi.A mialas operacje calego nosa z koscia czy tylko czesc chrzestna?bo ja mam banke na koncu i wielkie dziury, reszta by byla OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam robione wszystko. Jeżeli kiepsko oddychasz z powodu krzywej przegrody, to oddychanie powinno się poprawić. Dyskomfort jest przejściowy. No ale nos dochodzi do siebie ok roku. Najlepiej poczytaj forum tematyczne, np beauty w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegC

Miałam małą korektę nosa części chrzęstnej u dr Pabiańczyka w Krakowie i powiem, że warto było, też czekałam trochę, ale i tak nie miałam wzw więc wszystko pasowało. A jeśli chodzi o ból, to raczej bym to nazwała dyskomfortem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka344

Jestem po korekcie nosa i z perspektywy czasu - zdecydowanie nie żałuję. Gdybym mogła cofnąć czas to poszłabym po raz kolejny, do tego samego chirurga. Zabieg wykonywałam u Dr Nawrockiego. Zawsze miałam kompleksy związane z kształtem  nosa. Od czasu wykonania zabiegu w końcu czuję się dobrze sama ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rok temu miałam operację plastyczną nosa, długo się zastanawiałam aż w końcu decyzja zapadła . Polecam klinike Dermed w Łodzi i dr Dorotę Żukowską , znakomita opieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×