Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

21

WIECEJ NIZ JEDNO

Polecane posty

witajcie:) wiem ze istnieje post pod nazwa ..ciaza blizniacza,, sama sie nieraz na nim udzielalam ale wpadlam na pomysl aby stworzyc taki malenki tajemniczy kącik mam , tatusiów ktorzy maja wiecej niz jedno dzieckooo , sama jestem szczesliwa mama 4 miesiecznych blizniakow kacperka i mateuszka i fajnie bylo by dzielic sie przezyciami , radami w sprawie wychowywania wiecej niz jednego dziecka na raz moi chlopcy przyszli na swiat 1 marca 2007 roku termin mialam na kwiecien dzien 2 , lecz moje serduszkaa postanowiłyy predzej zobaczyc naszz ccudowny swiat i swoich kochanych rodziców:D chce pozdrowic moje kochane aniołki kwietniowki 2007 to z nimi dzielilam troski i radosci , ciazowee dolegliwosci pierwsze ruchyyy dzieciaczkow , to z nimi dzielilam sie wszytskim co dotyczyłoooo ciazyy a teraz wychowywania moich pociecha czasami jest ciezkoo zajac sie dwojka na raz:) jeszcze dwa lata temu nie uwierzylabym nikomu kto powiedzial by ze bede miala blizniaki , sam fakt kiedy sie dowiedzielismy byl szokiem mialam rozne chwile zalamania czasami nadal mam boje sie ze sobie nie poradze chlopcy potrzebuja wiecej opieki coraz wiecej towarzystwaa , zaabaw a ja czasem poprostu zwyczajnie na swiecie nie mam sillll ale BLIZNIAKI TO SWIETNA SPRAWAA:) NA PRAWDE:) mam tez kolezanke z kwietniowek mx3 ma rowniez blizniaki jasia i marysie pozdroowionka:) moze zrobimy tabelkee zobaczymy ile nas jest mamy trojaczkow , czworaczkow , piecioraczkoww itp. rowniezz zapraszammm czynie post otwartym:D:D:D:D nick....wiek dzieccciakow .....imiona...... 21.....4 miesiace.......kacper i mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulla106
Topik jak najbardziej dla mnie, szkoda,że tak póżno go odnalazłam. A może jednak ktoś tam jeszcze jest (21)???? Jestem mamą 2,5 letnich blizniaków i wiem ile to czasu, trosk i wyrzeczeń, aby wychować naraz niesforną, najczęściej, dwójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×