Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

andyx1170

czy kobiety sa zdolne ukrywac swoj temperament ?

Polecane posty

jak myslicie czy lepiej z gory jest uprzedzic partnera o swoim wysokim lub niskim zapotrzebowaniu na sex ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja o tym...
sa zdolne do pewnego momentu ;) Jak juz wybadaja grunt, to przestaja ukrywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale po co.. probuja nie wyjsc na latwe.. czy cos ale mnie to nie obchodzi.. wole wiedziec z gory czy kobieta lubi czy nie lubi seksu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie ktorzy nie lubią seksu
to margines. Czym ty się martwisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z błyskiem bezczelności w oku
lubi czy nie lubi... to przecież też zalezy z kim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temperamentyna
ja powiedzialam swojemu facetowi o moim zapotrzebowaniu na sex zanim powaznie zaczelismy nasza historie. on zapewnial ze jego zapotrzebowanie jest bardzo wysokie i rzeczywiscie na poczatku kochalismy sie bardzo czesto...nawet kilka razy dziennie, co mi calkowicie odpowiadalo i bylam szczesliwa. po pol roku jego libido spadlo drastycznie. myslalam nawet ze ma kochanke... w tej chwili sex go wogole nie interesuje. za kazdym razem inicjatywa wychodzi z mojej strony. robimy to rzadko a jesli juz, to taka mizeria, ze szok! czuje ze uprawia ze mna sex na odczepnego. i gadanie o zapotrzebowaniu na nic sie zdalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo chcialbym byc z kobieta ktora by mi dorownala.. a nie pozniej na forum pisala ze on ciagle chce seksu i nie wiem co robic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja o tym...
nie chodzi o wychodzenie na latwa lub nie. Ja jestem temeramentna i tego samego oczekuje od faceta, jak nie nadaza, albo jest za slaby, a nie widze szans na poprawe, to przykro mi , ale nie bede sie meczyc z kims takim. Na szczescie trafilam na takiego, z ktorym zapotrzebowanie i temperament sa wyrownane, wiec nie mecza nas problemy sfery pozycia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy ten sam problem, bo moj facet tez narzeka ze ja ciagle sexu chce... ... naklamal o swoich zapotrzebowaniach a jak juz zaspokoil kilkuletnia posuche, to mu przestalo zalezec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja o tym...
moim zdaniem jak nie sprobujesz z kobieta to sie nie przekonasz o jej temperamencie. Poza tym czasem potrzeba kilku zblizen zanim kobieta pokaze jaka jest naprawde w lozku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja o tym...
pewnie ze tak, ale czasem widac po pierwszym razie czy facet ma talent i czy sie szybko poprawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja o tym...
a swoja droga temperamentyna, to jak wytrzymujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja raczej mialem nie doswiadczone partnerki.. choc jedna powiedziala ze po seksie ze mna dopiero go polubila... do tego stopnia ze potafila 3mac mnie caly weekend w lozku... az zdarlem sobie naskorek i bolalo.. to chcialem wyjsc gdzies porobic cos innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja o tym...
ja raczej dobrze trafialam, a obecny moj facet, to istna poezja w lozku ;) Nie zamienilabym go na innego :) Tylko raz mi sie trafil taki typ, ze lepiej wymazac go z pamieci, bo z nim to nawet nie mozna bylo sexu nazywac sexem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak mysle : jesli on mnie oszukal na poczatku z tym swoim przebarwionym zawyzonym zapotrzebowaniem na sex juz na samym poczatku....a teraz sie nie wywiazuje z obietnic, to jesli sobie znajde kochanka to bedzie bardzo nie wporzadku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja o tym...
w sumie nie bedzie w porzadku, ale coz... faceci zdradzaja, to nam kobietom chyba tez wolno cio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna chata! boja sie juz z ta mysla bije od wielu miesiecy. moje zycie erotyczne zamienilo sie w pustynie... ..nigdy w zyciu nie mialam snow erotycznych, a od 3 miesiecy co noc \"bzykam sie\" (w snach oczywiscie) ze wszystkimi facetami co mnie otaczaja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam przyjaciela na baterie. zeby bylo smiesznie...mam dwoch... jednego sprezentowal mi moj facet ... ...dopiero teraz zaczynam sobie uswiadamiac jaka to beznadziejna sytuacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe znam Twoj bol... ja tylko poloze sie do lozka to juz mam erekcje... ale wracajac do tematu to czemu kobieta tak sama z siebie nie moze powiedziec.. zakladajac sprawdze jak jest w lozku przespie sie z nia pare razy i nie bedzie mi odpowiadac bedzie stanowilo to problem dla mnie.. to wtedy wyjde na tego co wykorzystal i porzuca.. tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie na Twoim miejscu andyx nie zastanawiala nad tym, przeciez idac z nia do lozka, to nie jest jedynie Twoja decyzja, tylko wasza wspolna, a tak w zyciu bywa, ze sie nie kupuje kota w worku, a jak czegos sie nie lubi, to sie to zmienia na lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andyx, ja to szczerze mowiac nie wiem, bo jesli szukasz tylko sexu to szukaj dziewczyny ktora nie chce sie wiazac. i wtedy nie bedzie problemu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szukam tylko seksu.. ale to nie znaczy ze mam chce zyc w zwiazku gdzie z tym seksem bedzie cos nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu sie z Toba poraz kolejny zgodze. Ja sobie nie wyobrazam byc z kims, kto nie potrafi mnie zaspokoic. Poprostu caly czar pryska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam swoj plan i bede go realizowal... forum uzywam nie zeby sie wyzalic tylko zeby poznac lepiej kobiety co im odpowiada.. co nie.. itd. itp. chce stowrzyc jakis wyjatkowy zwiazek.. ale tak za 2 lata.. bo teraz jestem za mlody na malzenstwo.. potrzebuje czasu na prace.. no i jak bym mial teraz kobiete to oznacza wydatki.. a musze zrealizowac swoje cele materialne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bylam z facetm ktory kochal sie bosko (do tej pory mnie ciarki przechodza jak o tym mysle) ale byl kompletnie nijaki w zyciu codziennym. teraz jestem z calkiem wporzo facetem, znaczy z takim normalnym, nie waraiatem czy idiota, ale sex z nim nie dosc ze jak deszcz na sacharze to jeszcze jakosc jak z Biedronki. :/ ... i jak tu znalezc zloty srodek?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teoretycznie tylko
kobiety zdolne sa do wszystkich rzeczy jak to mowia: gdzie diabel nie moze tam babe posle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×