Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

andyx1170

czy kobiety sa zdolne ukrywac swoj temperament ?

Polecane posty

andyx, ja nie wiem!! ale czasami tez bym chciala tak sie polozyc....i zeby facio podzialal..... gdybym tak zrobila z moim to bym mogla sie pozegnac z sexem. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczecie mam 50/50 rowno dzialamy :) Tylko niestety ostatnio celibat, bo wyjechal za granice :( I dzialan nie ma. Chyba sie poplacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja czuje to samo a przeciez nie bede zmuszal kobiety zeby zrobila to albo tamto... a tak bym sie czul mowiac jej to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sie najpierw uczylismy siebie, ale raczej metoda prob i bledow. Teraz znamy sie na pamiec, a i tak zdarza sie, ze odkrywamy nowe przyjemnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialem propozycje na seks bez zwiazku i odmawialem... czasem zdarzylo sie ale to bylo spontanicznie... nie naleze do facetow ktorzy zadnej nie przepuszcza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez Twoja sprawa, rozumiem. Ja sie poki co zgodzilam na celibat, a co do zdrady... no coz, gdybym sie zdecydowala, to z pewnoscia nie z kims zupelnie mi obcym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale gorrąco
A czy Wy mówicie swoim partnerom, jak chciałybyście być pieszczone w łóżku, czy oni sami się domyslają i działają jak trzeba?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz napisalam, ze sie wzajemnie odkrywalismy. Chociaz czasem ktores z nas pytalo, zeby ewentualnie cos ulepszyc.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale gorrąco
Nie uważacie, że kiepsko jest, gdy partner pyta: Jak mam cię pieścić? Kurde, chyba sam powinien dac ponieść się fantazji, a nie czekać na instrukcje, bo wtedy cała atmosfera bierze w łeb:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quick time
Zastanawiam się tylko jakie widzisz perspektywy "temperamentyna" skoro już wiadomo, że lepiej nie będzie, a Ty chcesz mieć stale faceta na standby. Chyba zamiast zdrady powinnaś odejść, skoro ten Ci nie odpowiada i jest to dla Ciebie takie ważne, a wtedy szukać innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×