Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zosia34

CHĘTNA NA MŁODEGO

Polecane posty

Gość obszczymurek z dobrego domu
mam 48 wiec jestem mlody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam do Ciebie żalu ..miło się z Tobą rozmawia myśle,że działa to w dwie strony czy się myle jak coś to sprostuj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętny - prawidłowe podejście Ups ups - może warto spróbować? Chyba trafiłaś na dobrego kandydata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak Chętny ..działa to w obie strony-zdecydowanie! Kasiu,masz rację,ale .....tak to już ze mną jest.Powiem tak-może nie jest to zbyt ładne powiedzonko,ale...takie prawdziwe ;..Krowa,która dużo ryczy-mało mleka daje... Wiem wiem....wszystko wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups nawet się nie zaczeło ;) ..mam troche pracy ,ale na pewno zajrze ,a tak w ogóle napisz mi coś o sobie bo mało wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
i już po romansie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
może ,ale ty widocznie większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory kuuurwaaa
997

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż..ale zazdrość to choroba,wiesz? To może zacznij z tym coś robić??!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups ups ups ups
Chętny wydaje mi się ze ta twoja ups jest za grzeczna jak na to forum.Zerwij tą znajomość i wyhacz lepszą pszczółkę taką do bzykania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups ups ups ups
ja tam mam już lalę z netu,nawet fajna jak na 38 lat,bo to już staruszki.Mieszka niedaleko mnie więc się spotykamy w połowie drogi w lasku i teges

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups ups ups ups
zastanów się i poszukaj w poznaniu ,bo te 100km to jednak dużo.A ta ups nic tylko chciałabym a boję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups wiesz,że nie przeszkadzasz ,gdyby takie problemy słodkie zawracały mi głowe byłbym urodzonym szczęsliwcem;) może się myle ,ale masz charakterek skarbie porywczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups ups ups ups
baby są nieobliczalne,może i ładna ta ups bo taka filigranowa no i inteligentna po gadce można wyczuć ale taka strachliwa jak dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie można jej winic,że wycofała się w końcu ma już życie poukładanego dla jednej nocy przekreślić wszystko choć nie musiałoby tak być..ja ją rozumiem i szanuje decyzje którą podjeła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ide na to ..tylko nie obrażaj się gdy w danej chwili nie moge pisać w końcu w pracy się pracuje skarbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadia..
Witam Tak sobie podczytuję ten topik i muszę Ci przyznać CHĘTNY 27, że jak na swój wiek jesteś bardzo dojrzały i rozumiesz kobiece podejście do tej kwestii. Ja niedawno miałam w realu podobną propozycję - facet młodszy ode mnie a starszy od Ciebie - i nie potrafił zrozumieć, że wiąże się to dla mnie ze zbyt dużym ryzykiem. Był fajny i proponowałam mu koleżeństwo ale On tego nie chciał..mam wrażenie, że się obraził..chyba uraziłam jego męskie ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zapytaaaalska
w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.c stuleje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups ups ups ups
Chętny nie gadaj że to cie rajcuje takie pisanie .Poderwij konkretną laskę i do dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję ignorować pomarańczowe nicki. Zapytalska sugeruję zrobić to samo--> chodzi konkretnie o ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×