Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zosia34

CHĘTNA NA MŁODEGO

Polecane posty

Chętny kochanie dzisiaj mnie nie będzie aż do 16.oo,zostaw mi wiadomość jeśli możesz,papapapapappap,buźka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam skarbie ..rozumiem,że jesteś już w pracy ..ale siły zregenerowane po wolnym i również zabieram się zdwojoną wydajnością do pracy ..dla Ciebie mam 🌻 napisz jakie lubisz buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie obdarowywuje Cię namiętnym soczystym kuszącym i zakazanym;) jakże i słodkim jak Twe usteczka powabne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och i ach,dziękuję Ci bardzo,odrazu mi się humor poprawił ;).Czy skarbie jutro znowu odwiedzisz ten topic??!! Buźka na dobranoc i ...miłych snów ;) Może Ci sie przyśnię,ja już dzisiaj muszę uciekać,ale jutro Cię poszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooo
Podnosze topic, Chętny ucieka od ups ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam I jak na razie jeszcze zostaje:P topik będe odwiedzał tak długo jak będzie istniał,a więc ups nie pozbędziesz mnie się szybko;) a teraz ups otwórz oczy spójrz na ,mnie i przutul się głęboko🌻 dla skarbenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na wieczór kupie czerwone wino ..możesz wpaść ..tylko z gotowaniem u mnie :o właśnie możesz podpowiesz co by pasowało na wieczór do wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawie sobie prowadzicie wirtualny romans w tym topicu. Zastanawia mnie tylko, czy jedyna ups ups jest chętna na flirt z młodszym facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guardian na to wygląda bo kandydatek brak ..ale zawsze można zasmakować namiętności ja bynajmniej zawsze wolałem dojrzałe kobiety i z takimi się spotykałem ,kiedyś były spacery z równolatkami ale jakoś zawsze pozostawały wspomnieniem i padaly slowa zostaniemy przyjaciółmi tak się mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez
a skad jestes..?? moze jakies wlkp..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atoco
no ziomalki trzymajmy się kupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętny 27, ja zawsze miałem tak, że podobały mi się starsze kobiety, ale jakoś nic z tego nie wychodziło, troche traktowały mnie jak młodszego brata. W sumie nie ma się co dziwić bo już od małolata spoglądałem na starsze częściej niż na rówieśnice. Teraz już dzieciakiem nie jestem wiec i szanse na ciekawą znajomość są realniejsze :) Mam male piersi45 jesteś chętna na Chętnego czy nie tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętny27 oczywiście jest mój i tylko mój,prawda skarbeńku ❤️,------------>a mam małe piersi45 moze puścisz oczko do Guardiana? ;) Myślę,że nie będziesz żałowac.Chętny ja jak zwykle będę później,pozdrawiam,buziaczek taki jak lubisz,a co do kolacji z Tobą to....marzenie.Ale może kiedyś...z czasem się przełamię,pa 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie macie co robić
palanty i palantinki i takie jebiecie smęty, że aż szkoda czasu na czytanie tych bzdetów, ja jak mam chętkę na młodego po prostu podrywam takiego i spędzam z nim tyle czasu ile potrzebuję i wyciśniętego wykopuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie macie co robić
Specjalizuję się w wyciskaniu pensjonariuszy domów spokojnej starości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za dzien ponury ..ups również buziak całuśny kwiatuszku ja już żyje urlopem i nie mogę się skoncentrować na pracy,a jak pomyśle o Tobie to wymiękam 🌻 ja mam nadzieje,że kiedyś Cię ujrze;) w przyszlości czy dalekiej czy bliskiej ale kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pararara
ups spotkać się nie chce z chetnym ,ale zarezerwowany jest też tylko dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarianoItaliano
Tak zytam ten topik i mam dziwne wrażenie ze ups ups nudzi się bo wakacje i do szkły nie trzeba chodzić, a Chętny27 to jakiś erotoman gawędziarz naczytał się opowiadań erotycznych na necie i wtąca takie drętwe kawałki, a tak wogóle to ma odstające uszy, okulary i wielki nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nie podoba ci się co jest tu napisane to nie wchodz na ten topik i bo bólu chyba logiczne..a co do treści wolisz słowa zerżnołbym cię ,a na koniec ospermil ryj czytac opowiadan nie musze wole przezywac w realu wiec nie wsciubaj swojego nochala łokej parara czy jak ci tam bzdury piszesz jestem singlem z wyboru i jeszcze nigdy nie bylem zarezerwowany i nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie macie co robić
to zajmijcie się przynajmniej czytaniem słownika ortograficznego, bo odrzuca od waszych błędów; szkoda, że głupoty wam w głowie a nie nauka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarianoItaliano
Może Chętny27 jest pedofilem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga mam male piesi45 (dziwnie tak pisać do Ciebie, ale swoją drogą musisz być pomysłowa skoro taki nick sobie wymyśliłaś ;) Skoro lubisz młodych nie wiem czy 25lat to nie za wiele? Żeby nie grać w tak całkiem otwarte karty napisze, że mieszkam na południu Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guardian-no coś ty!myślisz,że mam ochotę na malolata ze szkoly?25 lat to już mężczyzna raczej wiedzący jak zadowolić kobietę.Tylko szkoda,że tak daleko ode mnie mieszkasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×