Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zosia34

CHĘTNA NA MŁODEGO

Polecane posty

Żeby nie być nieskromnym powiem tylko tyle, że o zadowalaniu kobiet coś wiem. Skoro daleko mieszkasz to faktycznie jest pewnien problem, ale może kiedyś będzie dane nam się spotkać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musze wam udawadniać,ze jest inaczej..nawet nie chce się odpisywać na takie brednie .. nie wiecie kto jest kim szczury z podziemi mądrala którą poraża po oczach słownictwo lepiej niech zamknie puste oczodoły i będzie miała spokój gibbony z małym móżdzkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętny-skarbie oddaję laptopa do naprawy,nie wiem kiedy sie pojawię,ale się pojawię napewno.A i dobrze byłoby gdyby pomarańczowe śmieci nie zaśmieciały nam topicu,brrr-dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat faktycznie umarł. Ale może uda się go nieco ożywić. Na pewno odwiedzają go jeszcze ludzie i czekają aż ktoś zacznie cokolwiek pisać. Sam mam 25 lat i przeżyłem spotkanie z jedną panią będącą wieku 45. Coś wspaniałego. Niestety... byłem wtedy w związku i jakoś musiałem to przerwać. Teraz jestem jednak wolny jak ptak i czuję potrzebę szaleństwa. Znajdzie się jakaś ciekawa pani z Torunia lub okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla kobiety to chyba ryzykowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla kobiety to chyba ryzykowne
Mateuszu, skąd taki akurat wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_29
Hej, jestem mężatką od 4 lat - na początku był żar i ogień ale teraz woli spędzać czas z kolegami przy piwie. Nie chcę tak spędzić reszty życia. Często siedzę sama w domu i ryczę do poduszki. Jestem młoda i atrakcyjna, faceci się za mną oglądają na ulicy... Czy jest tu dyskretny, pełen ciepła i temperamentu pan z Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody15lat
bym byl chetny na starsza , pisac na moje gg 676733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogamenista
z warszawy, smutny, zonaty trzydziestolatek - napisz maila, moze cos z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onde
Ja jestem z okolic włocławka mam 19 lat;) jak zainteresowana to odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "Dla kobiety to chyba ryzykowne" Skąd taki wybór? Ciężkie pytanie. Jakoś od wielu lat mam podobne zapatrywania. Nie żeby mi się tylko starsze podobały kobiety, ale spróbowałem raz i mnie to zafascynowało. Komentując Twój nick nie sądź, że to ryzykowne. Gdy obie strony dbają o dyskrecję i poważnie o czymś takim myślą to nic nie ma się prawa stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już zapowiadało się ciekawie. Kilka osób wskoczyło, conieco powiedziało. Czekam nadal na rozwój wypadków. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogamenista
do smutna_29 jestes jeszcze? czy juz akurat ktos Cie pocieszyc zdazyl? nadal czekam na maila, jezeli tylko masz na to ochote. tez licze na dyskrecje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłyDyskr...
chętny miły zajęty blądynek delikatny pozna starsza chętną do porozmawiania i nie tylko...:) 100% dyskrecji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdooole
BLĄDYNEK? :D Wez kurwa spierdalaj do szkoly, naucz sie pisac BLĄDYNKU :D. Skad sie biora takie leszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody 26
26 lat, Toruń i okolice. Poznam starszą panią w celach wiadomych. Wiek: 35 w górę (nie ma dla mnie limitu). Można ze mną porozmawiać, pośmiać się itd. Zapraszam serdecznie do korespondencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuicyMatureCunt
Wrzuć fotę badąga to się zastanowię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do desperatek i frajerow
zalosne sa te, ktore poluja na mlodszych i rowniez ci nieudacznicy, ktorzy szukaja seksu u starszych :-0 :-p :-p :-p ja mam 36 lat, wygladam na 25, zawsze mialam spore powodzenie, przez lata mialam kapele rockowa a teraz jestem z cudownym przystojniakiem ktory ma 24 lata. on jest boski, wysoki, pieknie zbudowany, ma piekna twarz, cudowne oczy..! ale to nie jest zwiazek dla seksu, choc seks jest w naszym zwiazku wazny. my sie kochamy..!!!! on szaleje na moim punkcie i jestesmy razem ponad 2 lata i mamy powazne plany na przyszlosc na przekor ćwokom, ktorzy mogliby prorokowac, ze zwiazek nie ma szans. zreszta nie mamy tych problemow, rodzina i przyjaciele nam kibicuja :-p powiem jedno: nic gorszego od desperatki, w dodatku zamężnej, ktora usiłuje poderwac mlodego chlopaka i zwabic wizja seksu. rownie zalosni sa nieudacznicy, ktorzy maja problemy z seksem i mysla, ze kazda starsza na nich poleci :-D u mnie nie mialby szans zaden z was, biedni chloptasie, szkoda tylko, ze jest tak wiele desperatek w "pewnym wieku" :-0 :-0 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody 26
Czy zawsze musi się znaleźć ktoś kto potrafi tylko oceniać? Temat swego czasu umarł i został na powrót rozkręcony przez Mateusza_84 teraz ja staram się go nieco ożywić ale nie miało to na celu wywołanie dyskusji co jest ok a co nie. Wolałbym żeby ten temat był wykorzystywany do wymieniania kontaktów. Już raz udało mi się, teraz znów próbuję. Dajcie żyć i się dobrze bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do desperatek i frajerow
i dlatego weszlam tu, baranie, bo mam cos do powiedzenia na ten temat. o moja kapele sie nie martw. pewnie twoj mozg nie ogarnia takiego fucking noise :-p skup sie na twoim byle jakim zyciu i zarywaniu desperatek, bo pewnie u takich, ktore maja wieksze wymagania, nie masz po prostu szans :-p :-p wasza hipokryzja mnie powala: pokątne umawianie się na seks, aby nikt nie widzial, nikt nic nie wiedzial, no bo przeciez desperatka zamężna, a ćwokowi bedzie glupio, jesli sie ze starsza pokaze, bo co ludzie powiedza..!! :-D :-D :-0 :-0 cóż...jesteście biedni i żałośni..!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałbym być niemiły ani robić złego wrażenia ale to temat gdzie dużo starsze kobiety zapoznają się z młodszymi chłopakami. Rok różnicy to trochę mało. Ale zawsze można pogadać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie ma żadnego odzewu. Ciężko ostatnio z poszukiwaniami. Chyba portal zaczyna się nudzić albo za mało osób w odpowiednim wieku o nim wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale masz ochote na bardzo młodego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał25
Zapraszam na Rafalskirr@wp.pl Rafał 25 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×