Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zosia34

CHĘTNA NA MŁODEGO

Polecane posty

Gość bbrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ups ups nie łudź się,pełno go na każdym topiku sprawdx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętny 27 umówiłeś się kiedyś z jakąś dziewczyną poznaną w ten sposób lub na czacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytałam, bo ludzie naprawdę mają dziwne wyobrażenie tego jak to jest - a Ty wbrew pozorom wydajesz się być dość pewny siebie i tego, że wiesz co robisz. Chyba, że zdajesz sobie sprawę z tego, że i tak nic z tego może nie wyjść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie co ma być ..ups podejmnie decyzje zdaje sobie sprawe ,że internet idealizuje daną osobą ,tylko ja nie szukam tu wielkiej miłości i chyba jasno i klarownie temat obrazuje sytuacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat tak, choć dyskusja różne oblicza miała. Życzę powodzenia - przyda się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz odpowiednia otoczka jest przydatna ..nie chce też włazić z buciorami w czyjeś życie ..myśle ,że duet ma być zgrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze by było aby duet był zgrany. Dobra rada na przyszłość - uważaj z tą szczerością - często działa tylko w jedną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze by było aby duet był zgrany. Dobra rada na przyszłość - uważaj z tą szczerością - często działa tylko w jedną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze by było aby duet był zgrany. Dobra rada na przyszłość - uważaj z tą szczerością - często działa tylko w jedną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łokej Kasiu dlaczego tak twierdzisz ..czyżbyś kiedyś zawiodła się na osobie poznanej w ten sposób ..no i jeszcze uważasz,że wynaturzyłem się cholernie jeśli jeszcze jesteś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podaję swój
607253876

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętny......jestem już jestem i tak sobie czytam to wszystko,no i..........................rozmyślam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętny 27 - sorki za wpisy, ale coś mi się zawieszało a teraz wyszło beznadziejnie. Nie uważam żebyś jak to napisałeś \"wynaturzył się\" za bardzo. Co do moich doświadczeń - nie opowiadam za dużo ;) Nie twierdzę, że nie poznałam kogoś w ten sposób, ale chyba wszyscy wiedzą, że ostrożności nigdy za wiele. Jak masz ochotę to działaj, ale w miarę rozsądnie. Szkoda by było, żeby taki chłopak za pierwszym razem sparzył się nieprzyjemnie :) Pozdrawiam i raz jeszcze życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Negocjacje ,co z nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu myśle,że się nie zawiode ponieważ zasady gry są czyste i wyraznie zaznaczone ,nie emocjuje też się wirtualem ..wiem ,że przekształca obraz odbierany..ale także chce się rozerwać połączyć to z czasem spędzonym w miłym towarzystwie ..nie mam oczekiwać z kosmosu dlatego nie przyjmuje ewentualnej porażki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
mysle ze ups stchórzyła,chyba jest za porządna na takie chocki klocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany,rozszyfrowali mnie.No tak tchórz jestem! Chętny przepraszam,ze zawracałam Ci niepotrzebnie głowę.Sorrki,napewno kogos znajdziesz,buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups nie chce kogoś tylko Ciebie ..wpisami się nie przejmuj ..zawsze koment sie znajdzie a zawracanie głowy przez Ciebie jest bardzo sympatyczne i życzyłbym sobie więcej takich "problemów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko problem w tym,ze to byłby mój \"pierwszy raz\"-taki \'boczek\' i naprawdę się przestraszyłam.Pisać owszem mogę,ale ...no poważnie-tchórz jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ..ciężko postawić na szalupe sielanke życia i ryzyko zaprzepaszczenia raju , aczkolwiek połączonego z fajnymi chwilami ,które mogłyby zaistnieć ..ja Cię nie zmuszam do niczego i jak najbardziej rozumiem obawy Twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbie,ale....nie masz żalu? A może miło będziemy spędzać czas...na pisaniu,czy to już jest nieaktualne?❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×