Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmmmmmmmmmmmmmmmm

dzis pierwsza rozmowa w sprawie pracy prosze o rady co mam załozyc

Polecane posty

Gość mmmmmmmmmmmmmmmmm

czy czarne spodnie i biała bluzka to nie zbyt oficjalnie mam 21 lat i ide na rozmowe w sprawie pracy do biura rachunkowego i nie wiem co założyc mam tez pytanie kiedy zapytac sie i jak o zarobki bo mooja kolezanka tam pracujue od kilku dni i nie wie za ile pracuje a ja chciałabym wiedziec na czym stoje a nie ze na koniec miesiąca okaze sie ze zarabiam 500 zzł prosze o rady o co jescze pytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basterwer
po pierwsze strój o którym piszesz jest ok.napewneo powinno być elegancko.... co do zarobków to tu juz jest bardzo różnei ale chyba o takie rzeczy to sie pyta zanimpodpisz esię umoweoprace w którwj tezpowinno być napisane jakie i kiedy wypąłcane jest wnagrodzenie... A temu ze skórzanymi propozycjami to ... bez słów. dosycakcji skórzanej na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie ta skórzana
garsonka podoba - tylko nie nadaje sie na upalne lato ale na deszczowe, chłodne dni powinna byc IDEALNA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokok
Skromnie profesjonalnie schludnie. Najlepiej kostium w stonowanym kolorze. Buty z noskami, delikatny makijaż, włosy spięte. Ważny jest też sposób zachowania, patrz w oczy, odpowiadaj pewnie, panuj nad nerwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×