Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość caałaa jaa

Brak zęba- implant, koronka, mostek

Polecane posty

Gość gość
a jeśli o mnie chodzi i o moje doświadczenia z dentystami to jeden z lepszych moim zdaniem gabinetów to dental services w Krakowie. szeroka oferta zabiegów, wszystkie wykonane na najwyższym poziomie, bardzo przyjazna atmosfera i ceny przystępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Implant to nic takiego, jak trafisz na dobrą przychodnie to zrobią Ci taki, że nie będzie się odróżniał od stałych. Ja byłam tutaj: http://www.makrodent.pl/stomatologia-estetyczna.html i za pieniądze baaaardzo konkurencyjne w stosunku do innych, zrobili mi śliczniutki ząbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie zeby sa bardzo wazne. Dbam o nie jak szalona, regularnie chodze na wizyty itp. do swojego denstyty www.medident-tabor.pl Gdybym miala jakis ubytek to czym predzej staralbym sie go uzupelnic wlasnie implantem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam sztucznego zęba i mostek, juz nie pamietam ile mnie to kosztowało, ale mało nie bylo. Teraz jest spoko, dobrze ze trafiłam na stomatologa z http://dentarama.pl/dw-kontakt.html bo od razu zobaczyl ze ten ząb ktorego juz nie mam psuł się stasznie i powiedział ze jakbym poczekała jeszcze troche to nie 1 ale 3 musialabym zeby usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Implanty stomatologiczne są najlepszym rozwiązaniem na braki w uzębieniu. Moja mama wstawiła sobie implant jakieś dwa lata temu i jest bardzo zadowolona :) Dla zainteresowanych, polecam gabinet doktora Sundmana w Warszawie. Kontakt na stronie http://www.medens.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkagdn
to nie była łatwa decyzja,bo trochę się obawiałam ingerencji w organizm,ale nie żałuję,że zdecydowałam się na wstawienie implantu. wybrałam poleconą przez przyjaciółkę klinikę: http://kurban.com.pl/ na szczęście trafiłam tam na dobrego lekarza,który wspierał mnie podczas całego leczenia. a co do przebiegu,to najpierw jest konsultacja lekarska,badanie,zdjęcia,potem wszczepienie implantu,czekanie aż się zagoi ok. 1-2 miesięcy,odsłonienie,śruba gojąca i po jakichś 2 tyg wstawienie korony,czyli właściwego zęba. może jest trochę niedogodności,ale teraz wyglądam i czuję się o wiele lepiej,bo nowy ząb jest nie do odróżnienia. dlatego myślę,że było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagaax
ja również jakiś czas temu zdecydowałam się na leczenie. wybrałam implant,bo to rozwiązanie najbardziej naturalne,trwałe i przede wszystkim nie uszkadza innych zębów jak w przypadku mostu. trochę się bałam,nie powiem,ale na szczęście trafiłam do dobrego lekarza,który bardzo mnie wspierał podczas leczenia. zabieg robiłam w tej klinice: (www.dentystazamosc.pl) koleżanka wyżej opisała ogólnie jego przebieg,więc nie chcę się powtarzać i po szczegółowe informacje odsyłam po prostu do lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagaaax
ja również jakiś czas temu zdecydowałam się na leczenie. wybrałam implant,bo to rozwiązanie najbardziej naturalne,trwałe i przede wszystkim nie uszkadza innych zębów jak w przypadku mostu. trochę się bałam,nie powiem,ale na szczęście trafiłam do dobrego lekarza,który bardzo mnie wspierał podczas leczenia. zabieg robiłam w tej klinice: www.dentystazamosc.pl koleżanka wyżej opisała ogólnie jego przebieg,więc nie chcę się powtarzać i po szczegółowe informacje odsyłam po prostu do lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie polecam implant,bo wtedy nie uszkadza się sąsiednich zębów i to rozwiązanie jest najbardziej naturalne i trwałe. ja wstawiałam tutaj: http://stomatologia-banino.pl/ i już nawet zapomniałam,że mam inny ząb,bo jest nie do odróżnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam podobne odczucia! potrzebowałam implantu w miejsce uszkodzonego zęba i wybrałam się do poleconej przez przyjaciółkę przychodni www.ferreus.pl wszystko poszło dobrze,a mój doktor wspierał mnie podczas wizyt kontrolnych. może było trochę niedogodności podczas gojenia,ale mimo wszystko nie żałuję,że się zdecydowałam,bo efekt jest świetny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak chyba właśnie najlepiej - pójść do przychodni, w której był ktoś z rodziny lub znajomych i może potwierdzić, że robią ok i jest w porządku. Ja takim sposobem znalazłam dobrego dentystę w Lublinie - http://www.przychodniadental.pl u mnie akurat implant też (wstawiany po wypadku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzygać się chce od tych waszych reklam. Mam nadzieję że na zębach się znacie lepiej niż na marketingu. Nie polecam usług żadnej z firm do których właściciele podają tu linki. Musi być z nimi na prawdę źle skoro na taki spam się decydują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie najlepszym sposobem uzupełnienia brakującego zęba jest implant. dobrym adresem jest gabinet www.new-dent.pl uzupełniałam tam brak jednego zęba i wszystko się udało,zgodnie z założeniami mojej pani doktor. Było trochę niedogodności,ale warto było przez to przejść dla zdrowia i lepszego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o implanty zębowe to polecam gabinet Medens, który znajduje się w Warszawie. Miałam pół roku temu wstawiane implanty i jestem z nich zadowolona. Na szczęście obyło się bez komplikacji i sprawnie. Sam zabieg bezbolesny. A ząb wygląda jak prawdziwy :) Warte każdych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazam, ze zdecydowanie lepszym sposobem na uzupelnienie ubytkow jest implant http://www.hercka.pl/ niz proteza. Jest trwalszy i wyglada o wiele lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszytsko tylko nie mostek ! W końcu to opiłowanie i zniszczenie zdrowych zębów. Założyłam koronkę żeby nie mieć dziury po 6. 3 lata później wstawiałam 3 implanty bo całkiem mi się popsuły te zdrowe zęby. Braku jednego zęba tak nie odczujesz, zanim się zagoi to tez trochę czasu mija, wiec odłóż sobie kaske i wstawiaj implant, żadnych koronek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wypowiedzi wyżej nie chodziło mi o koronke tylko o mostek, pomyliłam się, żadnych mostów nie daj sobie zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
implanty zebowe (warszawa http://impladent.pl/ ) sa o wiele estetyczniejsze. I do tego nie trzeba pilowac zebow, zeby jest zalozyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście najlepszym ale i zarazem najdroższym rozwiązaniem będzie implant zęba. Sama mam implant górnej trójki i jestem bardzo zadowolona że się zdecydowałam :) Nie widać różnicy pomiędzy sztucznym zębem a moimi co jest dla mnie najważniejsze. Implanty wstawiał mi bardzo doświadczony w tej dziedzinie stomatolog doktor Sundman, którego szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mam implanty zębowe i wiem że była to słuszna decyzja. Zabieg może i jest nieco kosztowny to prawda ale nie zapominajmy, że jest to jednorazowy wydatek. Po za tym takie implanty mogą służyć nam przez wiele lat. Moim zdaniem jest to inwestycja w nasze zdrowie, a na tym jak powszechnie wiadomo nie warto oszczędzać. W Warszawie na Chocimskiej przyjmuje doktor Sudman, który ma bardzo dużą wiedzę na temat implantologii, polecam udać się do niego na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Twoim miejscu wybrałabym implant. Wiem, że koszty są dość wysokie ale pamiętajmy że jest to inwestycja na długie lata. Sama jakiś czas temu stanęłam przed podobnym wyborem i z perspektywy czasu wiem, że to była najlepsza decyzja. Ząb wygląda jak prawdziwy. Jest absolutnie wart swojej ceny. Od siebie mogę polecić Ci klinikę Mednes, w której wykonywałam zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze rok temu bałam się wychodzić z domu, brak górnej trójki nie pozwalał mi cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem. Mój świat powoli się zawalał, zaczęłam tracić znajomych, zrezygnowałam praktycznie ze wszystkich spotkań towarzyskich. Po prostu się wstydziłam... I właśnie wtedy przyszedł mi z pomocą polecony przez koleżankę doktor Wojciech Kołosowski z kliniki Unident Union we Wrocławiu. Warto było zainwestować trochę pieniędzy by teraz móc na nowo cieszyć się nie tylko zdrowym uśmiechem, ale i życiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Implant to zdecydowanie najlepsza opcja; trwały, skuteczny i masz już spokój, jak dobrze pójdzie,to na stałe. Sam robiłem już kilka w klinice Unident Union z Wrocka i naprawde polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie też się sprawdził implant. mam już go 1,5 roku i faktycznie nie widać różnicy w porównaniu z innymi zębami. chociaż na początku był lament i wielka panika, to po wizycie w http://stomatologia-banino.pl/ wszystko się unormowało i teraz jestem zadowolona ze swoich zębów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, polecam wam wykonanie wkładu korzeniowo koronowego. Cały koszt 1600 zł, ja jestem mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli implanty to na twoim miejscu kierowałabym się tutaj www.stomatologkolobrzeg.com.pl swietni specjaliście, którzy z implantami sobie radza bardzo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam implant. Nie bede ukrywac w mlodosci zaniedbalam zeby, ngdyby bylo inaczej pewnie nadal mialabym swoje, no ale coz, czasu sie nie cofnie. Jeśli miałabym jeszcze raz wybierać to na pewno zostalabym przy swoim wyborze i zdecydowala sie na implant. Zabieg jest kosztowny, ale warto. Robiłam w Stomatologii Cichoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajjla
i co, ten Cichoń dokładny jest? słyszałam o nim nawet sporo, koleżanka polecała, także myślę ze jest to dobry gabinet nie? jakie są wasze opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od tego jak duży brak zęba. W życiu straciłam jednego zęba a rwane miałam dwa. Z mostkiem jest tak że trzeba zniszczyć zęby dookoła. Korona zazwyczaj wiąże się z osadzeniem tylko na jednym zębie a z implantami to zależy od tego jakie są warunki zgryzu, jak mocna jest kość itd. Na razie nie zdecydowałam się na implant a mój stomatolog odradził mostek ze względu na to że trzeba by robić w zębach obok. Mam teraz jedną koronę. Robiłam w Omnidencie we Wrocku i wyszło naprawdę fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba najlepszy jest implant, jak myslicie? Ja mam dwa implanty zebow (dentysta http://www.stomatolog-przymorze.pl/ w Gdansku) i sa wygodne, nic pod nie nie wlazi, nie czuje sie dyskomfortu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×