Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość caałaa jaa

Brak zęba- implant, koronka, mostek

Polecane posty

Gość gość
Odpowiednie rozwiązanie po wcześniejszej wizycie najlepiej dobierze dla Ciebie stomatolog. Ja mam implant już trzeci rok i jestem z niego zadowolona. Implant miałam wykonywany w gabinecie www.rojekdental.pl gdybyś chciała kogoś sprawdzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem będzie implant zębowy. Ja posiadam implant dwójki i muszę przyznać że jest praktycznie niewidoczny. Nikt oprócz mnie i moich rodziców nie wie, że go mam. Jeśli jesteś z Wrocławia mogę polecić Ci gabinet www.margo-stomatologia.pl. Właśnie tam miałam wykonywany implant i jestem z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że koronka najlepsza, przynajmniej dla mnie. Jednak ciężko jest tak komuś doradzić przez internet. Głównie dlatego, że nie jestem ekspertem. Lepiej, żebyś się zgłosiła do dentysty, który zajmuje się takimi rzeczami i on lepiej doradzi. Ja polecam http://unimedex.pl/ wykonują tam min korony i mosty pełnoceramiczne 3d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenen
Implant, zdecydowanie. Inne rozwiązania się nie umywają. Tutaj będziesz mieć przynajmniej tak, że zrobisz teraz i będziesz mieć zęby do końca życia. http://www.stomatologia.szczecin.pl/ polecam tę klinikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaSuwała
Miałam wstawiany implant górej czwórki!!Zabieg trwał ok 20 minut i był bezbolesny. Przed zabiegiem przeprowadzono ze mną wywiad lekarski,sprawdzono stan mojego uzębienia i poinformowano mnie tak wstępnie o koszcie leczenia ;)Zdecydowałam się bo nie mogłam patrzeć na swoje zęby w lustrze.Zabieg przeprowadził dr Kołosowski w Unident Union Dental Spa. Ząb nie odróżnia sie od pozostałych a co najważniejsze już nie wstydzę się mówić czy uśmiechać!Jeśli chodzi o cenę to zapłaciłam mniej niż się spodziewałam a jestem bardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie się przymierzam do wstawienia implanta - ja mam dwie czwórki brakujące, niestety efekt złej higieny w przeszłości... Teraz się za to płaci. Ale do rzeczy - implantolog z Krakowa? Kogo polecacie? Póki co stawiam na dra Wilisowskiego z kliniki Luxdentica, ma super opinie zarówno on jak i klinika. Nikt inny mojej uwagi nie przykuł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym nie miała Jedynki dwójki lub trójki albo czwórki to bym wstawiła sobie implant ale piątka i szóstka ?przecież braku widać tylko wtedy jak się szeroko uśmiechniesz!Ja usunęłam piątkę górna i szóstkę bo ciągle mnie bolały i miałam dość łażenia po dentystach i bulenia kasy za wypełnianie, wolałam się ich pozbyć i widać szpary tylko wtedy jak szeroko otwieram usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie odczuwacie problemow z powodu braku zeba ?? ja mialam usunieta 6 gorna z 7 lat temu jak mialam z 20 lat to 7 mam leczona kanalow i 5vtez obok. a iedawni 5 mi sie zlamala. dentysta powoedzial ze to przez to ze nie mam 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam implant i nie żałuję tej decyzji. Strasznie niekomfortowo się czułam bez zęba i nie akceptowałem swojego wyglądu. Implant miałam zakładany w gabinecie www.margo-stomatologia.pl. Jeśli jesteś z Wrocławia to jak najbardziej mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabek3932
W moim przypadku, wspólnie z doktorem Sumarą wybraliśmy implant, ponieważ była to najbardziej korzystna opcja. Pan doktor pracuje w Dental Park w Modlniczce, więc tak implant zakładałem. Z efektów jestem zadowolony, ponieważ nie poznać, że to sztuczny ząb. Wszystko wygląda bardzo naturalnie, a ja czuję się komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka433
Wiesz co, kanałowe to i tak jest tylko maskowanie problemu, więc może i dobrze się stało. polecam implant, taki normalny wprowadzany w kość. jak już się przyjmie i zagoi, kompletnie nie czuć różnicy. normalnie jak ząb. jeśli ktoś jest z Olsztyna, mogę polecić gabinet doktor Sujki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodoka
truskawka, a powiedz coś więcej o Sujce. jestem z Olsztyna i szukam kogoś, kto by mi implanta zrobił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim z Zielonej Góry i okolic mogę polecić gabinet stomatologiczny www.centrumstomatologii.pl Miałam tam robione koronki na zębach. Moje zęby nie były w najlepszym stanie ale tam się nimi profesjonalnie zajęli i je wyleczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na koronę i uważam, że jest to bardzo dobre rozwiązanie. Nie widać praktycznie różnicy. Wielu moich znajomych nawet nie wie że mam ubytek. Koronę miałam wykonywaną w gabinecie www.popkoadam.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka433
bodolka, przepraszam, że dopiero odpisuję. nie zauważyłam, że ktoś odpowiedział w wątku. wejdź sobie na stronę www.sujka.com.pl, tam znajdziesz opis co to jest implant, jak go się zakłada etc. wiem, że rozsyłają też jakiś taki przewodnik po implantach, ale to już trzeba im podać maila. sam gabinet polecam. jeśli szukasz jakiegoś dobrego - spróbuj uderzyć do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka233
widzę sporo dobrych opinii na temat sujki z olsztyna. trochę nie w temacie, ale jak sobie tam radzą z dzieciakami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćviola
witam czy ktos mial problem z mostem i niewiem co dalej niemoge go nosic mam wrarzenie ze mnie uciska ale co tego nie wyciagniesz jak protezy mam cztery ubytki oszlifowane zeby i most na osiem zebow wyglada to dosc ladnie ale nie rewelacyjnie placilam dziesiec tys i niewiem co dalej bo boli czy ktos mial taki most sciagniety i poprawiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz naprawde dobrego stomatologa lub implantologa, sprawdź lekarzy na rankingu: https://ranking.abczdrowie.pl/ ja ostatnio tylko z niego korzystam Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o koronki, mostki itp. to mogę polecić panią dr Ewę Jakubowską, która bardzo podreperowała mój uśmiech - tu namiar http://www.dentsm.pl/protetyka-warszawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O takich rzeczach powinien zdecydować stiomatolog . Lażdy przypadek jest inny. Ale jak szukasz kogoś z polecenia i naprawdę dobrego a mieszkach gdzieś na Ślasku to Ślaskie Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii jest najlepsze http://www.astra-dent.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalezienie dobrej placówki, w której wstawimy sobie implant zęba jest bardzo ważne. Jeżeli mieszkacie w okolicach Olsztyna to skontaktujcie się z www.medident-tabor.pl Sama tam byłam na wstawieniu implantu zęba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowałam się na implant i jestem bardzo z niego zadowolona. Wygląda naturalnie, ma podobny odcień i kształt, dlatego nie wyróżnia się na tle innych zębów. Jeśli mieszkasz w Bełchatowie to polecam gabinet stomatologiczny www.platinumdental.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×