Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kujonkaaaaaaaaaa

Jakiej firmy garnitur na ślub

Polecane posty

Gość Adrik

Swój ślubny kupiłem w Pako Lorente, bo moja teraz już żona wypatrzyła ''ten jeden i jedyny'' na ich stronie :)) Pojechaliśmy do sklepu i naprawdę dobrze leżał. Poza tym dobrze się w nim czułem, a bałem się, że uduszę się przez noc 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blazej

Naprawdę fajne garnitury mają tutaj: https://noor.pl/ . Salon mają we Wrocławiu. Bardzo duży wybór wzorów, krojów i kolorów mają.  Wszystkie garnitury modne i na topie. Warto pojechać i właśnie tam wybrać coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blazej

Naprawdę fajne garnitury mają w salonie NOOR we Wrocławiu. Bardzo duży wybór wzorów, krojów i kolorów mają.  Wszystkie garnitury modne i na topie. Warto pojechać i właśnie tam wybrać coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeee

Ja kupiłem Giacomo Conti, Polska firma, dobre materiały i wzornictwo, zapłaciłem 1200zł z dodatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał

ja swoj tez mialem z Pako Lorente 😉 tera to na pogrzeb, do teatru, na kazda okazje od kilku lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Dołaczam sie - wsrod wszystkich mi znanych, Pako zdecydowanie wypada najlepiej. Świetny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel
Dnia 31.07.2019 o 17:11, Gość Adam napisał:

Dołaczam sie - wsrod wszystkich mi znanych, Pako zdecydowanie wypada najlepiej. Świetny!!

A jak spodnie? Mam od nich parę marynarek i jestem zadowolony. Jak ze spodniami - nie gniotą się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam
Dnia 13.08.2019 o 09:40, Gość Daniel napisał:

A jak spodnie? Mam od nich parę marynarek i jestem zadowolony. Jak ze spodniami - nie gniotą się?

Są ok 🙂 Śmiało możesz kupować 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×