Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kujonkaaaaaaaaaa

Jakiej firmy garnitur na ślub

Polecane posty

Gość kujonkaaaaaaaaaa

Kupja Wasi przyszli męzowie? My ostatnio byliśmy w sklepie Sunset Siuts (czy jak to sie pisze :-))) i był takie jedne fajny i cena przystępna 400 zł!!!!!!!!!!!!!!! Ciekawe tylko jaki jest gatunkowo, wiecie moze cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj t
moż mąż miała z szeflera -najwązniejsze na co zwaracj uwagę to na to jak leży,nie może wyglądać jak wujek ze wsi-bez urazy.Odpowiedani długoś nogawek i rękawów, oraz by był dopasowany ale układa się opływowo tzn tak ja mężczyzna jest zbudowany.najlepiej jak sprzedawca doradzi bo krojów marynarek jest mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryglus
mój przyszły mąż kupił z intermody. Dał 1199 zł i nawet pokrowca nie chcieli dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryglus
W MNG (Mango) kupuje się płascz za 500 zł i pokrowiec dają. A w takich firmach jak intermoda czy vistula pakują w reklamówkę. Wstydzili by się. Pokrowiec dokupiliśmy za 39 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryglus
Dobrze że chociaż podwineli spodnie gratis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kujonkaaaaaaaaaa
Z Vistuli podobno sa super garnitury nie gniotą sie! Nikt nie miał z Sunset Siuts?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivien vigo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunset to badziew
moj narzeczony szyje na miare garnitur u krawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ermenegildo zegna
albo na miarę, masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ktoś miał taki
http://www.newmen.eu/pl-htm/main-pl.html bardzo podobają mi się te (licząc poziomo); w 1 rzędzie; nr 3 HUBERT w 2 rzedzie; nr 5 WIKTOR w 3 rzędzie; nr 1 i 2 MIŁOSZ i NEPTUN nie wiecie ile może taki kosztować i czy tam robią przeróbki? i czy na żywo też tak ładnie wyglądają? moj facet nie ma kompletnie gustu i ja mu wybieram. on jedynie zaakceptuje. bylismy dzis w sklepie z garniturami gdzie facet szyje na miare bo moj narzeczony ma nietypową budowe i nie moze na siebie kupic (szerokie bary i waski w pasie) i facet powiedziel ze za 550 zl mu uszyje. w cenie juz material. ale te materialy to mial tak malo eleganckie ze cos strasznego. znacie moze sklep gdzie sa nietypowe rozmiary garniturów? albo dobrego krawca w lubelskim? bo te co wyzej podalam to sa super garnitury ale obawiam sie ze nie bedzie na niego rozmiaru bo jeszcze nigdy nie udalo mu sie kupic tylko szyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ktoś miał taki
o kurna, link wchodzi na str. główną. wejdzcie w kolekcje slubna i na drugiej stronie tej kolekcji beda te o ktorych pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynkka
ja bym nie szyla garnituru nigdy nie wiadomo jak to wyjdzie juz na allegro czy komisie slubnym jakie anowie mieli garnitury uszyte wg wlasnego pomyslu smiech na sali normalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynkka
ja bym nie szyla garnituru nigdy nie wiadomo jak to wyjdzie juz na allegro czy komisie slubnym jakie anowie mieli garnitury uszyte wg wlasnego pomyslu smiech na sali normalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mój facet
nie ma wyjścia, musi uszyć garnitur! ma tym budowy cos jak JONY BRAVO!!! oczywiscie bez przesady, ale zaden ze sklepu nie pasuje. nawet jak sie go przerobi to wyglada jak strach na wroble bo w pasie nie da sie az tak zwezic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEZATKA OD NIEDAWNA
moj maz mial z sanset suits:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego chłopaka będzie z firmy BYTOM kupiony w Poznaniu za 1699zł nie gniecie się leży super no i kolor....cudo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a miał ktoś NEWMEN
ile tam moze kosztowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co adzicie o firmie
PRÓCHNIK? chcielimy kupic garnitu w vistuli ale nietety nie mieli rozmiaru , kupilimy w prochniku bo tam byly rozmiary ; lecz wczeniej jakos nie slyszalam o tej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kupilismy w s.Oliver (firma siostrzana Esprit). Elegancki,dobrze odszyty i co najwazniejsze super lezal (i nadal lezy zrezsta). koszzule kupilismy w RECMAN.Oni tez maja garnitury...calkiem fajna firma polska. www.recman.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za koszule na spinki dalismy chyba 85zl wiec ceny maja przystepne. w s.oliver za garnitur dalismy 225€ wiec ok.1000zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa_beeeeeee
niewiem mój jakiejs nieznanej firmy i tak raz tylko go zalozy w gariturach nie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kupilismy w prochniku cena dosyc wysoko , choc byly i tansze ; ale dzieki promocji wyszlo nas taniej o 700 zl, no a sklad to wełna z jedwabiem- leżal idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też kupiliśmy w PRÓCHNIKU. Dobrze leży przede wszystkim. Kolor grafitowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój narzeczony wybrał garnitur w Bytomiu. kosztował 1600zl, ale akurat była przecena na 1200zł. o pokrowiec musiałam się upominać, a poprawki krawieckie okazały się płatne (15zł). ale to jedyne minusy. garnitur leży idealnie:) oczywiście skład to 100% wełna 150.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×