Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viOlala

W co ubrac sie na chrzciny? pomozcie brak pomyslu

Polecane posty

Gość viOlala

moj narzeczony bedzie chrzestnym a ja nie mam pojecia co zalozyc ? sukienke? poradzcie co bedzie pasowala niewysokiej szczuplej blondynce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuiopaska
zalezy jaka pogoda bedzie ale spodnizka i bluzka+zakiecik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viOlala
no jestem jestem juz:) dzieki za rady i prosze o wiecej :) chrziny w ta niedziele, ostatnio pogoda sie popsula fuck planowalam isc w sukience na ramiaczkach ale jak mi bedzie za zimno? a mam 23 lata pozdro! radzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***********************
No sukienka na ramiączkach to oki, ale do kościoła i tak wypada założyć jakiś żakiecik niezależnie od pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wie kos moze
hmmm zakiecik? prawde mowiac nieznosze zakiecikow :/ sukienka jest biala do kolan no to co zarzucic na te ramiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia16julia----------->przecież w tym wstyd do kościoła się wybrać!Ja ubrałabym się w jakiś stonowany komplet,żakiet,spódnica (ale na Boga,nie mini)/spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wybrała spódnicę ołówkową lub taka dłuższą za kolano. do tego bluzeczkę koszulową krótkim rękawkiem lub bluzeczkę na grubych ramiączkach jeśli gorąco. w 2 wersji wybrała bym sukienkę (jeśli była by na cienkich ramiączkach to żakiet lub leciutkie bolerko a nawet koszula na wierzch:) 3 wersja lniane spodnie + koszulowa bluzka ps. to z allegro stanowczo nie! jak nie masz i nie nosisz żakietów to na wierzch możesz ubrać letnia kurteczkę lub bolerko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×