Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mgrrrrr

Czy już nikt nie potrzebuje mgr prawa?

Polecane posty

Gość mgrrrrr

Jestem absolwentka prawa, cieżko jes mi znależć pracy, podczas studiów nie ma czasu na nic, a juz na pewnio na prace w zawodzie no chyba ze studiuje się zaocznie,co zrobić, jak znależć prace choćby za gorrsze bez stażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A skąd jestes ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ty z choinki sie zerwałas ? jak nie masz tatusia prawnika na nic twoje studia były nie wedzresz sie do tej kliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
nie dokonca trzeba miec znajomosci u mnie jest kancelaria prawnicza która z checia przyjmuje prawników młodych, jedynym warunkiem jest to ze trzeba założyć własna działalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idź do McDonalds ...
... albo do LG, albo do roznoszenia ulotek ... Jak widzisz, pracy jest dużo ;-) :D A tak poważnie - wyjedź z tego kraju. To jedyne słuszne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgrrrr
Perspektywy daliscie mi niesamowite, pojde na żebry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bip.gov.pl
urzędy teraz bardzo dużo osób potrzebują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje ...
Hmm ... no napisz skąd jesteś ??? Ja przeglądając dziś gazety ... znalazłam 5 ofert pracy z woj. śląskiego, 6 z mazowieckiego ... więc wcale nie jest tak źle ...trzeba tylko umieć szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgrrrr
ja jestem wlasnie z tej najbiedniejszej czesic Polski czyli podkarpackiego ale oferty jakies sa wlasnie na bipowskich stronach tylko sa nie raz takie wtymagania ze az strach najlepiej 5 lat dswiadczenia miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może poskładaj aplikacje do jakichś większych firm, czasami w działach handlowych zatrudniają prawników do przygotowywania kontraktów handlowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×