Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turysta1

Gdzie na trasach stoją skoczki?

Polecane posty

Gość Stwórzmy polską
mapę TIRówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiu197234
Bardzo dobry pomysł z tą mapą !! cos ktos mowil ostrzegomiu. jak ona wygladała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kit z tymi laskami
z trasy Lublin-Warszawa. Między Kurowem a Grabowem nie ma żadnej, za to pojawiło sie kilka aut jeżdżących tam i spowrotem, z kierowcami wpatrzonymi w pobocza. Komuś udał się żart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swojego czasu wyło ich tam od zajebania....jechałeś i tylko patrzyłeś lewo , prawo... teraz też są ale trochę w innym miejscu :P, przeniosły sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważnie zaczęli jeżdzić jacyś napaleńcy tam i z powrotem :) buhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie pod Szczecin
pod Warszawę i na Śląsk. Jakieś 200 km dalej. Kiedyś moja babcia miała 18 lat. Niestety miejsce na żart wybrałeś słabe: tam i tak się kiepsko jeździ, nawet bez tych głąbów jeżdżących tam i spowrotem. Ale za to pewnie widzisz ich z okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trasa A2
a ile takie biorą? kiedyś stały na A2 miedzy lutolem suchym a trzcielem,teraz ani jednej. Raz strzepałem sobie gruche przy jednej to podjechał koleś i mnie pogonił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie to tak: centra handlowe to Arkadia: stoją zazwyczaj przed wejściem lub siedzą na ławeczkach jedna albo 2. Młode 18-23lata. Ale uwaga czasem psiarnia robi podstawki młodszych dziewczyn więc sprawdzaj dowodzik czy ma. Kiedyś bzykały w kiblu teraz jest tam monitoring więc klient musi zapewnić miejsce. pigalak ul. Wspólna większość stoi w nocy, jednak zawsze jest 1 która stoi w dzień, jak jej nie ma to znaczy że robi. trasa w okolicach modlina typowe tirówki strasznie brzytkie na sam widok nie dobrze się robi trasa Warszawa Lublin po skręcie na trasę z drogi Warszawa Mińsk jakieś 2 kilosy strasznie paskudne niedobrze się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja powiem
Trasa Warszawa Katowice, m.in przed Radziejowicami, w Hucie Zawadzkiej i między Polichnem a Piotrkowem, trasa Warszawa Białystok pomiędzy Wyszkowem a Ostrowią Mazowiecką (bliżej Wyszkowa), na trasie Góra Kalwaria Mińsk Mazowiecki za Wisłą lecz przed Kołbielą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na trasie Góra Kalwaria Mińsk
jest jedna znakomita, gębę ma wprawdzie jak koń, ale znakomite nogi, i po krótkich negocjacjach za rozsądną stawkę godzi się niemal na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubuszanin
dajcie coś z lubuskiego,jakby się tego uzbierało trochę to można zrobic punkty POI do popularnych programów do nawigacji samochodowej automapa czy tomtom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz pod Zieloną
Górą, przy trasię na Nową Sól, stoi ich kilka. Niektóre kaszaloty, ale jest jedna młoda całkiem niezła. Wieczorem na pętli MPK przy wylocie z Zielonej Góry do Dżonkowa + jedna przy cmentarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obwodnica Bydgoszczy
i trasa Toruń Inowrocław oraz Bydgoszcz Toruń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cholernie zgrabna
laska stoi na trasie Kołbiel Mińsk Maz., tuż przed Mińskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwa nowe pigallaki
są w Warszawie: przy parku Dreszera i na Racławickiej przy Niepodległości, w kierunku Wołoskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdzcie mi może forum na którym to kobiety pytaja się ,gdzie dorwać jakiegos samca do zabawy za pieniądze . JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI , a rozeznanie w temacie świadczy o waszych jakże\"chwalebnych \"dokonaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam bym cos posunal
napiszcie czy w Rzeszowie gdzies sa takie w centrum bo takie sa raczej czystsze od tych tirowek one maja za duzy przebieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w zachodniopomorskim
są bo kurna zadnej trafić nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w zachodniopomorskim
ta ślepy,a jak zagadam to panny studentki albo do cioci jadą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w zachodniopomorskim
na te co przy Kołbaskowie stoja to chyba tylko ślepy by reflektował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty chrzanisz
gdzie ty masz divy przy parku dreszera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankesa jestes
duza obszerna nie apetyczna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a H>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>j ci do tego jaka jestem , ja nie musze szukac takich rozrywek jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 515
no jesteście niźli :D ja tam osobiscie nic do takich nie mam , no chyba żebym sie dowiedziała, ze mąż skorzystał. Ostatnio jak jechałam z męzem to oczywiscie trąbiłam do takich lasek a mąż na miejscu pasażera to omało w siedzenie sie nie wtopił. Tylko uważajcie bo jednak te obrzydliwe choróbska ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazia 007
A potem się dziwić, że Chlamydie się panoszą bo te ssaki leśne to mają to dziadostwo nawet w gardle więc gumka nic Wam nie da chłopaki pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeniosły się kawałek dalej
bo chyba straż miejska też czyta ten topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faagaass
nie rozumiem po co z byle kim w gumie jak mozna z żona bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze trzeba je posówać. Tworzymy mapę by wyłowić te piękne i je rozebrać do naga i se pooglądać na żywo, nawet z własną kobietą. P.S. W Arkadii (Warszawa) trochę ich przybyło i chodzą w środku Centrum Handlowego. Całkiem ładne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są pos parkiem
po 22, w cieniu za takin budyneczkiem, chyba to kibel. Jedna jest całkiem ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×