Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turysta1

Gdzie na trasach stoją skoczki?

Polecane posty

Gość haaaaa
Pamiętam takie czasy :) kiedyś na 8 jak dobrze pamiętam wieruszow czy coś w podobie. Posuwałem taką jedną Gośka mówiła że ma na imię. Ale to było kilka lat temu. Fajna dupa i loda też super robiła. Potem jadąc tą samą trasą spotkałem już dwie siostry to były na bank bliźniaczki ale nie korzystałem już...nie jechałem sam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reksio
przed Mińskiem Mazowieckim od strony Kołbieli ostatnio posuwałem tam zajebistą blondyne miała boskie ciało twarde cycki i to naprawde duże i miło się z nią rozmawiało wzieła 50 zl jak ja spotkam napewno skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wicia jebak
jezeli jest forum gdzie stoja to na nim zainteresowani pytają,odpowiadają a tu wlezie taka ku**wa i pisze ze zalosni i bleble pewnie ich mezowie zdradzaja i dziadziowie dupcą paly oblesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wicia jebak
machowa k.pilzna zjazd na polesie machowskie 2 piczki troche brzydkie ale co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wicia jebak
aha i jesli ktos goni okolice bielska białej w roksie ogłasza sie fajna agencja towarzyska z dojazdem do klienta auta do 50 km 200 zł ale fajne i czyste maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reksio
niezłe towary stoją w Góraszce pod warszawa zaraz za lotniskiem po prawej stronie jak las sie zaczyna jadąc w strone lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reksio
i znowu zaliczyłem blondynke spod mińska ale ona jest zajebista a te jej cycuszki poprostu mażenie laska pierwsza klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorupa
Reksio, możesz bardziej sprecyzować miejsce pracy opisywanej blondyny. Kilometr lub podobne. Wczoraj tamtędy przejeżdżałem ale nic nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorupa
Co prawda byłem ostro najebany jak jechałem, ale takich dziwek na pewno bym nie przeoczył. Gadaj w którym miejscu one stoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruuba
w szczecinie to na Płoni,w grabowie, krajniku, ognicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reksio
skorupa słuchaj jak jedzie sie z kołbieli na mińsk tuż przed samym mińskiem przed samymi światłami gdzie skręca sie na ul. sosnkowskiego zawsze ubrana jest na czarno a i cięzko ja złapac bo pracuje pozno najlepiej ok godz 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorupa
Reksio, dzięki. Jak będę tamtendy przejeżdżał napewno do niej wpadnę. Fajne dupy są jak się wyjeżdża z Radomia w stronę Iłży i jadąc dalej w kierunku Ostrowca w Zębcu za lłżą. Jedne z najciekawszych w Polsce, obwodnica Bydgoszczy trasa nr 10. Tam najlepiej latem, divy tradycyjnie stoją w samej bieliźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Zębcu,w tym lasku stoi kilka w tym chyba dwie takie młodziutkie,w swoim czasie robiłem tą trasę dosyć często do rodzinki i zawsze z matką :( Pierwszy raz jak jechałem to mnie jedna zatrzymywała a ja się tylko uśmiechnąłem a matka powiedziała że trzeba było zabrać tą panią bo przecież miejsce jest a ja w śmiech i dopiero wytłumaczyłem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAUSA
A wiecie może gdzie wokół słupska można spotkać panienki ? Będe wdzięczny za odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZeszow
Witam Na podkarpaciu mochery wybiły wszystkie leśne ssaki, kiedyś na trasie rzeszów mielec gdzieś w połowie tam są dobre tereny dla zbieraczek grzybów, las, przy drodze ładne zacienione polanki, duży ruch, dobra szeroka droga jako wyjątek, stały ale zazdrosne mochery pisały do wszystkich i wygoniły - podobno Na podkarpaciu to można zakonnicę upolować w kościele a nie ssaki leśne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Na Podkarpaciu też są, odmówił się punkt dla jadących w Bieszczady przed Orlenem w Widełce na krajowej dziewiątce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiderek
No i juz laseczek nie ma od kilku dni przy orlenie w Widelce, a fajne byly:) Wiecie gdzie sieprzeniosly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcbnbdsnfbmddbmfsnmfsb
Ja mam do was Panowie pytanie. Pomijając już kwestie etyczne i moralne, czy Wy się najzwyczajniej w świecie nie brzydzicie? Gdybym była facetem, i obsługiwałaby mnie jakaś lala z trasy, to myśl, że 10 minut wcześniej moczył w niej innym a ona oprawiała mu gałę, nie dałaby mi spokoju :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol45
Panowie kierowcy gdzie stoją panie na opolszczyźnie; na trasie i w miastach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12587lk
stoją na trasie z Płocka do Wyszogrodu bardzo dużo i bardzo młode staje na sam widok..i na trasie z Płocka do Gostynina też super dupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol45
czy istnieje jakaś mapa gdzie stoją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udziung
jest mapa na gdziestoja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchollach
odświeżam temat, Panowie tak sobie myslę,robi sie ciepło powoli ,ssaki powinny wychodzić już na drogi. Zona w pracy ,dzieciaki w przedszkolu a ja mam urlop i tak sobie myśle co by nie podać jakiemuś ssakowi leśnemu do mordki :). Widział ktoś coś w okolicach sosnowca ? może dąbrowy górniczej (w tamtym roku korzystałem przy trasie koło huty katowice)? a te w sławkowie to sie już obudziły ze snu zimowego? pisać , pisać panowie co się dzieje w terenie,bo już na swoją starą patrzeć nie mogę a ruchłoby się coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka UJ
Na trasie Góra Kalwaria Mińsk jest jedna znakomita, gębę ma wprawdzie jak koń, ale znakomite nogi, i po krótkich negocjacjach za rozsądną stawkę godzi się niemal na wszystko Z koniem?Ale trzeba być zdesperowanym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka UJ
Coz,niektórych pociąga BRUD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchollach
o czym ty piszesz ?? jaki brud ?? to już nie można podać małego do obciągnięcia ?? zajmij ty sie lepiej nauką,a nie udzielasz się na forach i to jeszcze w tematach o których pojęcia nie masz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkaUJ
Byś się zdziwił sprzedajny fiucie ile można się o was dowiedzieć podstepne pseudosamce czytając wasze wypociny o skoczkach,k*rwach, burdealch ,oralach,analach...tp Ta której dajesz do obciagania to skoczek a ten cojej daje skoczec-samobójca .Krótka piłka,nieudaczniku.Pod prawdziwym nickiem nie powiedziałbym ci tego ale teraz mi nie zależy:te dziewczyny co stoją przy drogach zasługuja na większy szacunek niz ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchollach
ale z ciebie musi pasztet byc skoro jestes tak sfrustrowana :D rucha cie w ogole ktos ?? czy tylko czytalas o tym w necia. saronaja dzz..iiw.kko pisać czy stoją i gdzie,bo bym sobie pojechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka UJ
A wiesz co...a jakże jestem pasztet,pasztet do potegi ntej,eee tam ...do ntentej, ulżyło ci,podrzegaczu ?Lubię sie śmiać i umiem się śmiać nawet z siebie..Smiech to zdrowie.Jak ma ci to pomoć w twoim czarno-białym rozumieniu świata frustarcie to mogę byc :pasztetową,kaszanką ,podrobową, td itp.tak Niech ci ulży. Choremu przecież trzeba pomóc.O yeeeaaa .Jaki ze mnie pasztet:D No to się teraz pośmiej:)Głośno!Jeszcze głośniej.Niech płuca ci pracują:hahahahaahaha.I jeszcze raz:let's go:hahahahaha .Aż czkawki dostaniesz .Niech cię usłyszą wszystkie...skoczki świata,wówczas nie będziesz pytać gdzie stoją bo same cieznajdą podążając za twoim glośnym,zdrowym,serdecznym rżeniem:) A tak poza tym mamy tu z ciebie niezły ubaw,ruchollachu ,ruchaczu ruchaju vel buhaju .Niezły cyrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frombek
na trasie Białystok-Warszawa w sezonie stoją codziennie. jechałem samochodem to widziałem jak sie auta zatrzymywały koło tych dziewczyn :) a ktos wie ile one w ogole biorą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×