Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turysta1

Gdzie na trasach stoją skoczki?

Polecane posty

I nie gadajcie bzdur, że w prezerwatywie . Wystarczy mała ranka u niej u was gdziekolwiek i już gotowe- HIV się czai, a to zdecydowanie gorsze niż kiła czy chlamydia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack0123
wie ktoś czy stoją jakieś tirówki w okolicach kalisza, czy też ostrowa wlkp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnepanny
w sękocinie (łacznik trasy krakowskiej z katowicką) stoją najładniejsze dziewczyny. trasa na radom jak sie kończy las -stoją ale takie sobie raz widziałem taką w okolicach glinojecka, samochody z piskiem hamowały,sam aż zawróciłem bo nie mogłem uwierzyc. dziewczyny przy trasie lepsze niż fotoradary, na tym łączniku katowickiej-krakowskiej jest 90 a nikt nie jedzie więcej niż 60;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigolo
czy ktos wie gdzie stoja jakies fajne laseczki na 1 miedzy gdynia a lodzia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sponsor209
podpowiedzcie jak dojechac na ul. Francuska w Katowicach...? Jakim zjazdem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigolo
a w lodzi gdzies stoja??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślązak
na ul. francuską w katowicach to tylko nocą...zapomniałem dodać. Są bardzo atrakcyjne. Genaralnie to nawet kolejki się do nich ustawiają. Dojechać tam łatwo, bop wystarczy zjechać na węźle autostradowym autrostrady A4 (Kraków - Wrocław) pod nazwą Francuska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gucin
No i gdzie ta mapa w końcu tych panienek.Czy taką można wogule gdzieś w internecie obejżeć lub kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unta
Kurna - co to za sianie paniki z tym HIVem? Dajcie spokój - medialna nagonka. Owszem, Panie z ulicy - 1000% większe prawdopodobieństwo, ale równie dobrze koleżanka z pracy, którą je*ie się w biurze może zawstydzić Discovery ilością bakterii/wirusów/chorób. Poza tym większość korzysta z samej usługi "ICE", więc i tutaj szansa spada do zera (nie ma na świecie żadnego udokumentowanego przypadku żeby zarówno strona czynna i bierna mogła się zakazić HIV) Tym, którzy mają żony, rodziny i korzystają z usług - żal mi Was. Tym, którzy są wolni, mają chęć na coś niezobowiązującego - polecam. W Warszawie - Wspólna. Naprawdę ładne Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia12345
Wejdźcie na dyskrecja.pl i zmieńcie swoje zycie erotyczne na lepsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonin
Dziś jechałem siódemką i w okolicach Glinojecka (od Glinojecka w kierunku W-wy kawałeczek) widziałem dwie takie suczki, że aż chciałem się zatrzymać. Jedna ruda, druga czarnowłosa. Dupeczki miodzio, zgrabne, szczupłe, fajne buźki. Aż gorąco się robi człowiekowi... Chyba najlepsze jakie widziałem przy drogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka12345
Seks musi być urozmaicony. A jeśli ma taki być to musicie dobrać jakieś zabawki do tego. Na dyskrecja.pl macie ogromny wybór różnych rzeczy które go uatrakcyjnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał 3722
a w krakowie gdzie mozna jakies spotkac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarazony!!!!!!!!
ostrzegam!!! nawet guma nie zabzezpiecza przed niektorymi chorobami! ja zlapalem od takiej divy opryszczke narzadow plciowych i to nic milego, teraz juz pol roku zero seksu lecze sie ale dziadostwo nie znika (a jak zniknie to zawsze moze wrocic bo wirus zostaje do konca zycia!!)|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przy trasie
Tirowa obwodnica Warszawy między Górą Kalwarią a Kołbielą, bliżej Kołbieli. Chuda Polka na początku po prawej stronie zrobi absolutnie wszystko. Nawet z pieskiem można przyjechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to "z pieskiem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mylicie Tirówy ze skoczkami...
skoczek jedzie "na stopa", seks proponuje "w drodze"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Krakowie przy Hucie
droga na Brzesko, w głębi po prawej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23boy
Do ANTONIN. Też widziałem je. Sa jak modelki. Wiek max 24 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelek
Wyjaśnijcie koledzy w którym miejscu za Glinojeckiem jak się jedzie trasą 7 , czesto tam jerżdze , ale nie widziałem takich modeleczek i w jakich godzinach stoją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek łowca bramek
dziś jechałem 7mką i nie widziałem takich laseczek ;) A fajne stoją w okolicach Krośniewic w str. Włocławka - chyba rumunki, ale aż sięczłowiekowi gorąco robi. Jest jedna taka czarnulka w stringach i tańczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PłockiMEN
*waszynktonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślązak
koledzy! Widziałem na www. grzybiarki.fora.pl dokładne opisy, gdzie i jak. No i nawet na jakim kilometrze. Coś wspominali o mapie na google, że tam są pinezki z miejscami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy panowie skoczki tesz stojom przy tych trasach ? Bo jezdem bardzo tym tematem zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefan kuciapa
a kto zna shakire co obsluguje na orlenie koło piły ? podobno to niezły automat do lodów 30 zeta za gałe ,a 50 full :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggggggggggggggggggggggggggggg
biedni jestescie wy skurvysyny :) zwykle psy, napalone kundle ktore wydymaja nawet wlasna tesciowa albo dziure w plocie zeby tylko gdzies zamoczyc.. obrzydliwe i skurviale gowno ktore zdradza wlasna zone albo pasztety ktorych za darmo zadna nie zechce :D nie martwcie sie, wasz marny zywot i tak sie szybko skonczy:) jak hcv, hiva czy kile ktorys z psiakow dostanie to nie latac do zakaznikow lekarzy i nie zajmowac miejsc normalnym ludziom tylko polozyc sie pod plotem od cmentarza i zdychac jak na zwyklego zdechlaka i smierdziela przystalo:) i tak wszyscy zdechniecie, beda wam odpadac te mikro zahivione kutasy a potem dostaniecie raka z tego podrazniania bakteriami i zjebanego kodu genetycznego chorobskami i wyrosnie wam na miejsce kutasa wielki balon w ksztalcie gowna a potem rozpierdoli wam te wasze obesrane wnetrznosci swoimi przerzutami i bedziecie zdychac, zdychac i wyc :) i tego wam zycze, jestescie dla mnie chodzacymi AIDS'ami, zwyklymi wirusami nie ludzmi, kims nizszym spolecznie niz bezdomny bo bezdomny to czlowiek a wy nawet ludzmi nie jestescie tylko bakteriami, pierwotniakami i odpadami nieorganicznymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fgggggggggggggggggggggggggg
jebaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biały wilk
W Bydgoszczy na obwodnicy. Niektóre bardzo ładne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kolo elbląga też stoją?
bo bym coś dziuchnął za 50 zeta ,już mi ta moja stara zbrzydla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luminaks
Gdzie na tej obwodnicy Bydgoszczy dokładnie stoją? Przed poznaniem jadąc od Gniezna na 5 też stoją po 3-4. Dwie blondyny są dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×