Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beznadziejna pani domu

perfekcyjna pani domu oglądacie ten program???

Polecane posty

Gość mitula
axxk! Farbę najlepiej zdrapać żyletką, chyba jeszcze moż na je gdzieś kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ dawno nie zagladalam ale u mnie wszystko w porzadku :D czyli na swoim miejscu ;) na stara farbe dobry jest WD40(ja tutaj moge kupic go rowniez w formie markera nie wiem jak w Polsce) nasmarowalam tym stara farbe na wykladzinie pvc i potem tylko starlam gabka srodek ten jest tez dobry do usuwania naklejek ale uwaga !! tylko z powierzchni zmywalnych !!! jest troche tlusty i na powierzchniach chlonnych moze zostawic plamy(jest tez uzywany do smarowania skrzypiacych drzwi na przyklad) pranie nastawiam najczesciej na 40 stopni (niektore na 30) a ze ostatnio czesto \"trabia\"u nas w mediach o ochronie srodowiska i oszczedzaniu energii wiec na topie jest ariel na 30 stopni ;) nie narzekam - wszystko sie spierze (z \'trudnych\' plam najwyzej mam nieraz trawe i jakies blotko na ubraniach dzieci ale proszek tez daje z tym rade bez wstepnego specjalnego traktowania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co zrobiłam? Wylałam superglue na blat ze sklejki drewnianej. Zeszło odrobinę zmywaczem do paznokci ale została biała plama. Nie wiecie jak się tego pozbyć? Nie chcę zdrapać całego blatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NARAZIE JESTEM BRUDASEM
WIECIE CO JA MOGE ZROBIC ZEBY ZACZAC SPRZATANIE JESLI NIE SPRZATALAM OD PAZDZIERNIKA POPRZEDNIEGO ROKU A WTEDY TEZ NIE NAJBARDZIEJ.CO JA Z TYM ZROBIE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie zapracowane kobietki 🌻 ja znów piorę ... potwierdzam że na stara farbę jest świetny WD 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retro styl
co na pajaki??? Błagam pomóżcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara przez k
na pajaki najlepszy jest ...lakier do wlosow!! powaga!! nie raz stosowalam. szczegolnie gdy pajak jest w trudno dostepnym miejscu. psikasz na niego lakierem dopoki nie "zastygnie" w bezruchu i smialo, bez obaw, ze ucieknie mozesz go, ze tak nazwe to brutalnie dobic :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retro styl
ale zeby ich nie bylo:(???? zeby nie wychodzily rurami i zeby nie wchodzily do domu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara przez k
aaaa :D no na to tez patentu nie mam zadnego... ale juz wiesz co robic w razie czego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retro styl
bo panicznie sie ich boje:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domorosły malarz
Słuchajcie , czy któraś z was malowała sama ściany w mieszkaniu ? Czy jest to jakis problem i czy niewielka kobietka da sobie radę sama i jeszcze jedno jakie farby byście poleciły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja malowlam
ja malowalam - -śniezką max - potrzebne folie, pędzle, taśmy do przymocowanie foli i zeby oddzilic sufit od sciany, kuweta i chęci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akukaraczej
Da rade mala kobieta wymalowac cale mieszkanie;)) Ja wymalowalam w kazdym razie. Ale... nalezy dobrze sie ubrac i cos na glowe, bo sie wyglada po takim malowaniu jak nieboskie stworzenie hihi. No i oczywiscie sniezka. Malowac nalezy co najmniej 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukillaamma
A co sadzicie o tych wałkach do malowania z pojemnikiem w wałku, reklamują go w tv markecie, ale widzialam na allegro i o wiele taniej wychodzi. Ciekawi mnie czy faktycznie nie kapie i jak sie tym wałkiem maluje, może ktoś juz próbował i się wypowie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malarka amatorka
myślę, że to zawracanie głowy i zbędny wydatek, teraz są takie farby, że z najzwyklejszych wałków nie kapią, no prawie... dekoral jest dobry, ekonowinka też, ale nie da się zmyć ewentualnej plamki, bo się ściera nie kleiłam ściany pod sufitem, używałam do tego płaskiego pędzelka, kolorowe ściany wyszły super i nie widać minimalnych nierówności w "szlaczku" przy suficie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domorosły malarz
bardzo wam wszystkim dziękuję , chyba się odważę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór , chciałam napisac ,ze tez oglądam ten program- mega skarbnica pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amebaaaa
witam przebrnelam przez calosc topiku:) uwielbiam ten program mysle z z kazdego odcinka "wyciagam" jedna rade dla siebie, ktora stosuje i malymi kroczkami dzialam co do malowania kochane ja wymalowalam swoje mieszkanie ale to nic bo mamy teraz full wypas urzadzenia malujace walki piekne farby tasmy, folie itp. Dla mnei mistrzynia w tej dziedzinie jets moja babcia, prosila dziadka o wymalowanie kuchni, dziadek oszczedny do granic kazal jej kupic mydlo do scian i poprostu umyc. babcia w 1 dzien wymalowala cala kuchnie pedzelkiem do golenia-mistrzyni. Oczywiscie dziadek skwitowal: a nie mowilem ze wystarczy umyc;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo_albo
dziewczyny i jak sprawdzają sie orzechy piorące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo_albo
sama nie sprawdziłam , ale .... gdy kolezanka kupując lustro na Bartyckiej dostała informacje, aby koniecznie przecierała je woda rozcieńczona z denaturatem. Pani stwierdziła, że inne środki niszczą lustra . Cos w tym może i jest , bo te moje lustra wyglądaja jakoś nieciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domorosły malarz
Do amebaaaaa - dawaj mi tu swoją babcię - cud dziewczyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
Żeby tak gdzieś dostać jakąś płytę z nagraniami tych programów...... Może ktoś ma jakieś namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akukaraczej
Jestem zadowolona z tych orzechow. Piore nimi i coraz bardziej sie przekonuje. Musze tylko na plamy tluste dac troszeczke ludwika, ale i to przy proszku musze tez. A do bialego prania dodaje proszek do pieczenia. Jak skonczy mi sie te 10 deko orzechow pioracych co kupilam, planuje kupic caly kilogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfekcyjne panie domu - dajcie mi rade na grzyba w lazience - chyba grzyba - w miejscu gdzie wanna styka sie ze sciana jest silikon i miejscami pojawilo sie tam cos czarnego - zaden domostos, mleczka do czyszczenia tego nie ruszaja, a mnie cos trafia, bo tego czarnego coraz wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego już nie wyplenisz...silikon tak ma;-) Chociaż,może trzeba by w jakimś PSB czy castoramie zapytać.Bo skoro można starą fugę to może i grzyb też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja grzyba na wannie polewałam domestosem i zostawiałam na pół godziny i potem szczotką no ale nie wszystko schodziło i za chwilę pojawiał się nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest taki specjalny płyn do
usuwania pleśni, właśnie mi się skończył, butelkę wyrzuciłam, ale chyba kupowałam w Obi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taki płyn w butelce z atomizerem - taki do sryskiwania ... nazywa się PULMAS firmy SBS-SIM ... kupiłam go w centrum Dom i Ogród ... Trzeba prysnąć i zostawić a plama sama zejdzie... strasznie śmierdzi chlorem i trzeba szybko uciekać z łazienki na czas działania... później można spłukać czystą wodą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×