Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beznadziejna pani domu

perfekcyjna pani domu oglądacie ten program???

Polecane posty

Gość perfekcyjny pan domu
moje panie ięły trztygodnie jak nie ogladam naszej mentorki, co się obecnie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joovi//:) mnie się ta stronka nie otwiera. Mam pytanie, czy zakupiłyście coś z tych polecanych produktów w TV, czasami cos fajnego reklamują i tak sie zastanawiam, że by mi się przydało, wrecz byłoby idealne, ale jakoś boję się zamówić. :O pozdrawiam wszystkich :) Mam pytanie, czym umyć okna i szyby po wykańczaniu domu? Umazane są tynkiem, zaprawami i nie wiem czym jeszcze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi,popytaj w marketach budowlanych.Są specjalne płyny do usuwania starych zapraw cementowych,fug itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocccyyy
moze pomozecie? ile sie gotuja np ziemniaki? a ile szklanka wody? i jak sie gotuje ziemniaki? a inne rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie weszlo, trzeba skopiowac caly link do przegladarki trzeba wpisac w allegro: cordless sweeper i wyskoczy ta kaska wlasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katkaratka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
Oglądał ktoś w ostatnią środę? Ja oglądałam po raz pierwszy, i mam raczej mieszane uczucia. 1. Uczucie ulgi: nie mam takiego bałaganu jak te panie, i nigdy nie miałam, chociaż miałam dwójkę dzieci, a wyglądało, że one mają po jednym. 2.Rozumiem zabawki na podłodze, ale ubrania? Może dlatego, że mój Ojciec, człowiek bardzo starej daty, powtarzał od czasu do czasu: Szanuj ubranie w domu, a ono będzie ciebie szanowało w ludziach. Przy współczesnej modzie - może jest niezbyt aktualne, zwłaszcza wśród młodzieży, ale w programie był też ten motyw - nie można atłasowych bucików przygniatać kozakami. 4.Przeźroczyste pudełka na buty - dobry pomysł, jak mi się takie trafi, to skorzystam, ale na pewno nie będę tego specjalnie szukać i wydawać na to pieniądze. W sklepie widziałam na jakimś pudełku zdjęcie sprzedawanych butów. 5.Usłyszałam w tłumaczeniu "panna" w odniesieniu do prowadzącej. Można pomyśleć, co ona ma do roboty, prócz chuchania i dmuchania na swój domek? 6.Ale godne podziwu, że z tego potrafiła zrobić źródło zarobków. 7. Będę oglądać regularnie, może coś skorzystam, poza poczuciem, że są gorsze ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akukaraczej
Mitula dzieki za powiedzonko:) Zaraz wzielam kartke napisalm je i podpisalam "dziadek Mituli" oraz postawilam na kompie moich synow;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akukaraczej --> jak to dobrze że nie jestem sama z tym bólem :D mitula --> dobrze że opowiadasz ten program bo nie mogę go oglądać...w tym czasie jestem w pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyscioch
Witam, dawno się nie odzywałam. Odpowiadam na pytania które zauważyłam: beza 62>> tak, mięta do ziemniaków takich sflaczałych w zimie:) Karolinek>> wiem, rękawy do pieczenia są ok, ale mi chodziło o pieczenie np kawałków kurczaka na blasze w piekarniku. Wtedy przykrywasz go folią aluminiową (zostawiając szparę) - nie poparzysz się tą folią, ale jest mozliwość, że jak się zapomnisz i gwałtownie otowrzysz te folie to poparzysz sie tłuszczem - no ale to logiczne, z rękawem też trzeba uważać:P W domu mam - tak mi sie wydaje czysto. Raz w tygodniu duże sprzątanie włącznie z myciem fug w podłodze. Potem to juz tylko każdego dnia jakaś mała poprawka, kurz czy blaty w kuchni.. pomocyyy>> ziemniaki gotuj tak 25 min od momentu wrzenia Jeśli zostaje mi "woda" z warzyw konserwowych to ja ją sobie zostawiam w słoiku, potem starczy 3 łyżki dodać do duszącego sie mięsa i jest ono kruche, dobre... Woda z gotującej się kiełbasy jest dobra jako np. podkład do zrobienia barszczu, czy zupy warzywnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyścioch --> dziękuję za ciekawe informacje ... a szczególnie zaciekawiła mnie ta o tej wodzie z warzyw konserwowanych... to może być dobre ... :) Tak spytam z ciekawości... czy lubisz sprzątać czy robisz to z wielkim wysiłkiem i niechęcią ... i czy pracujesz zawodowo czy zajmujesz się tyko domem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warzywa konserwowe to np. groszek,kukurydza?Czy raczej ogórki konserwowe?I nie ważcie się śmiać z pytania;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milinka
Mam już sporo lat ale czytajac niektore posty zauwazyłam,ze brakuje mi pomysłow na wykorzystanie roznych rzeczy ktore po prostu wyrzucam.Z tą woda po ugotowanej kiełbasie to chyba super pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediaaaa
tyle tu o tych zwierzakach-psich smrodach i masie kudłów na dywanie i tp. ze aż mnie mdli..jak możecie żyć w takim "syfie",przecież miejsce psiaka jest w budzie na dworze,ja lubię zwierzęta ale wszystko musi mieć jakiś sens po co w domu sobie dodatkowo zaśmiecać..a najbardaiaj to nie zrozumiałe jest dla mnie jak ktoś mieszka w bloku w ciasnym mieszkanku i musi psa jeszcze mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co zrobić z ładowarkami do telefonów latającymi po całym domu? Jest ich chyba z 6 i każdy później szuka pasującej do swojego telefonu... ech i zazwyczaj nie może jej znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amita --> to chodzi o takie warzywa w occie takie jak papryka konserwowa... bo ocet dodaje kruchości mięsu a tutaj jest on jeszcze pachnący przyprawami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaaasne,warzywa konserwowe i warzywa konserwowe;-)Masło maślane i mleczne mleko:P Beza,dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Mydlo >> a może kup koszyczek na te ładowarki i wrzyć je tam wszystkie .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ze tak powiem
ja mam ładowarki w jednej szufladzie wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm znając moją rodzinke to nawet jesli kupie taki koszyk i je wszystkie tam wrzuce to oni i tak po naladowaniu telefonu spowrotem jej tamnnie włoża... i nie za bardzo wiemk gdzie taki koszyczek postawic.. w szufladach nie ma miejsca. chyba gdzies na parapecie najlepiej ten koszyk dac.. pomysle jeszcze nad tym ;] dzieki za podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
Pooglądałam dzisiaj.Zastanawiam się, jaki pożytek z tego oglądania. Trochę niedopasowane do większości naszych mieszkanek. Poleca kilka koszy na brudną bieliznę. Ze od razu następuje segregacja na jasne -ciemne. Nie dam rady wstawić do łazienki drugiego kosza, i nie widzę potrzeby. Zaprezentowała chyba z dziesięć miotełek do kurzu. Nie widzę potrzeby, wystarczy jedna, dwie. Jeden z głównych problemów, jaki mają tamte panie, to nadmiar. Mają za dużo ubrań, zabawek i wszelakiego innego dobra. Jak wystawią na dwór 5-10 worków z rupieciami, od razu przyjemniej się robi. Każdy komplet bielizny w osobnym przeźroczystym pojemniczku - ileż to miejsca na to trzeba! Toaleta jako składzik - jedna z nieperfekcyjnych tam miała. Mój M. miał takie tendencje, ale szybko zwalczyłam te ciągotki. Papużki w domu = wieczny bałagan. Miałam, potwierdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitula ma rację
też się zlapałam dziś na tym, że nie wiem po co to oglądam, chyba żeby się zdołowac, że widze takie chałupy:O nie to co M-3 w bloku. chyba bym nie wystąpiła w takim programie, wstydziłabym się, gdyby ktoś zobaczył taki syf, poza tym staram sie nie dopuszczac mieszkania do takiego stanu, SZOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobotkowa
Cześć wszystkim:) Cieszę się, że trafiłam na to forum, bo można skorzystać z wielu bardzo cennych porad. Któraś z dziewczyn pisała, iże bardzo dużo czasu zajęło jej przygotowanie koncentratów pomidorowych....gotowanie pomidorów, przegniatanie przez sitko..itd. Mnie to naprawdę zajmuje niewiele czasu, tylko, że ja nie gotuję. Pomidory traktuję maszynką do mielenia mięsą lub wrzucam do miksera razem ze skórkami i gotowe. Dosłownie 2 minutki. Nie czuć skórek, bo są zmiksowane. Koncentrat przekładam do słoików, które wcześniej piekły się w piekarniu przez 15 minut (zamiast wyparzania), wycieram spirytusem obrzeża , zakręcam i pasteryzuję. W zimie jak znalazł, a jaka pyszna taka pomidorowa...mniam, mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
A ja się nie dołuję, bo mam parę znajomych, co okropnie narzekaja po przeprowadzce do domu lub większego mieszkania, ile to one mają teraz roboty, i jak im dobrze było w mniejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobotkowa --> do tak przygotowywanego przecieru to trzeba chyba kupować te lepsze pomidory z dobrą skórką i jednocześnie droższe... bo te tańsze mają bardzo często skórkę w różne plamy i starą pomarszczoną więc ja bym nie mieliła takich pomidorów... jak kupię te najtańsze i brzydsze i jak przetrę przez sito to mi przynajmniej ta wstretna skóra zostanie na sitku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobotkowa
Ja mam ze swojego poletka i są ładniutkie:) Rzeczywiście, jeśli są plamy to nie chciałabym jeść tej skórki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska90
Bezo, a może spróbuj sparzyć pomidory. Zalewasz wrzątkiem, 2-3 minuty i skórka sama schodzi. Zajmuje to mniej czasu niż przecieranie przez sitko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś po raz pierwszy oglądałam ten program i bardzo spodobał mi się pomysł z przegródkami na pojedyncze figi w szufladzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×