Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nelly.f.

czy małe dziecko może widzieć ducha?

Polecane posty

Marketa, nie wiem jak Ci pomóc, mi się od razu otworzyło w wordzie więc nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'Fotka była z męskiego forum zapodana i powiem wam, że każdy był zesrany , fotograf się jeden wypowiadał, że można przy odpowiednim ustawieniu i oświetleniu zdjęcia uzyskać taki efekt......te oczy całe się przesuwały były jakby ruchome, wydawało się, że gałka oczna cała się przesuwa, błąd optyczny... chodziło o to, że efekty nie był zamierzony, obiektem zdjęcia była martwa kobieta wyciągnięta z rzeki po tygodniu, i do tego miała duże przekrwione oczy które cię śledziły po domu..... jeden ustawił sobie na tapete w komputerze, to jego dziewczyna prawie zawału dostała... bo w pierwszej chwili nie zrciła uwagi na monitor a jak przechodziła to te slepia ją goniły\' cytat o topielicy :D Szukamy? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gv.jhskjhvkzjhfdvkjhdfsgkjhdfi
napiszcie dokladniej o co chodzi z ta topielica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez prosze o ksiazke
mariolitka@o2.pl Dziekuje z góry")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata-----------
czesc ja takze chcialabym przeczytac te ksiazke moj email: agawka83@wp.pl bylabym bardzo wdzieczna tej osobie, ktoraby mi ja przeslala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powysyłałam ale nie zrobie nic ze nikt nic nie pisze :( ale myślę jeszcze nad jakimiś historiami które słyszałam czy coś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurde ale szok
Moja historia nie jest taka straszna, gdy umierał mój prawie dziadek. bo to był dziadek mojego meża to... Powiedział tak: "Powiedz Kazi ze ma pozdrowienia od Staśka i nich już nie płacze bo nie ma on siły tej wody nosić." Nic było by nic w tym dziwnego,ze ten sasiek nie yzł od 1,5 roku a babcia mojego meża była jego siostra i bardzo po nim płakała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie mialo byc nic osobistego :P mysle o tej topielicy, czy poszukac jej czy za bardzo sie przeraze..:) pewnie gdyby ktos dal mi samo zdjecie, bez zadnej dodatkowej historii i dorobionej ideologii, po prostu stwierdzilabym w razie czego ze jest niemaczne i juz. a tak.. ehhh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wiem, wiem! wymyśliłam :D czytałam kiedyś historię dziewczyny która siedziała sama w domu, była godzina ok. 23-24. Nagle do drzwi ktoś zapukał. Otworzyła i zobaczyła zakrwawionego chłopaka, powiedział że on i jego znajomi mieli wypadek niedaleko i on najmniej ucierpiał więc poszedł poszukać telefonu. Dziewczyna wpuściła go do srodka, facet przedstawił się jako Adam (nie pamiętam imnienia ale chyba Adam, zresztą nieważne) zadzwonił po pogotowie i usiadł w fotelu. Rozmawiali z tą dziewczyną do momentu przyjazdu karetki ( przyjechała pod ten dom) no i dziewczyna poszła otworzyć drzwi, opwiedziała sanitariuszowi że chłopak który dzwonił siedzi w pokoju i tam go właśnie zaprowadziła. Tylko w pokoju nikogo nie było, pomyślała że poszedł do łazienki czy cos, szukała w całym domu ale nikogo nie było. Sanitariusz ją ochrzanił, powiedział że za takie żarty może dostać jakąś karę, ona przysięgała że chłopak siedział na fotelu i z nią rozmawiał. Za chwilę karetka dostała wezwanie do wypadku który był bardzo niedaleko tego domu. Okazało się że zgineły wszystkie osoby które brały w nim udział, były to młode osoby, jeden chłopak miał na imię Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podeślijcie mi też ksiażkę bo jeśli będziecie ją omawiać chciałabym również zabrać głos :) no dobra ciekawość mnie zżera co tam jest ;) podeślecie? Proooooooszę chociaż ponoć prosi to się świnia angelique24@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory ale nie wiem czemu mi tam coś wyskakuje po tej interii czyżby ingerencja ponadwymiarowej istoty? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad88888, chyba bym zawalu na miejscu tej dziewczyny dostala .....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamzela
witam wszystkich:) ciekawe historie można tu wynaleźć. Ja pamiętam, że babcia mi opowiadała o człowieku z jej rodzinnej wioski, on mieszkał przy drodze na cmentarz i za każdym razem kondukt pogrzebowy musiał przejść pod jego oknami. Podobno ten człowiek zawsze za idącym orszakiem widział zmarłego, czasem duch szedł spokojnie a czasem wlókł za sobą łańcuchy, był wyraźnie nieszczęśliwy... moja babcia jest raczej sceptyczna wobec takich historii więc chyba nie zmyślała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wielkie :) ja raczej nie mam już żadnych historii do opisywania ale jak podsłyszę lub wyciągnę je od znajomych to się z wami podzielę, wiem tylko, ze ponoć straszy u nas w przedszkolu bo już kilku stróży/ów, zwolniło się z pracy bo ponoć tam sie coś dzieje w nocy brrrrr jak się dowiem szczegółow napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) To i ja się przyłączam do próśb o książkę. Mój mail: babe-1985@tlen.pl Jak odważe się wejść wieczorkiem to znów opiszę kilka zdarzeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamzela
A ostatnio zainteresowała mnie postać Matki Meery. Natknęłam się na artykuł o niej dopiero ostatnio ale powiem, że zafascynowała mnie mocno i od tego czasu bardzo często pojawia się w moich myślach... bardzo bym chciała się z nią spotkać osobiście i sprawdzić czy to co piszą(m.in. że jest wcieleniem boskiej matki) to prawda. dla zainteresowanych: http://www.paranormalium.pl/artykul.php?id=381 http://www.astrologia.org.pl/?A._urodzeniowa:Duchowy_Zodiak%26nbsp%3B_-%26nbsp%3B_aforyzmy_Matki_Meery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Czytam was od trzech dni ale jeszcze nie zabralam glosu.Przeczytalam tu wczoraj o nawiedzonym obrazie.Odszukalam ten topik,poczytalam i zaluje.Pisza tam min o obrazie placzacego chlopca.Kliknelam na niego i wierzcie lub nie-przeszly mnie takie ciary ze szok! Nie wiem czy to bylo spowodowane tym,co sieo nim naczytalam ,czy rzeczywiscie ten obraz ma \"cos\" w sobie...potem jak glupia balam sie isc nawet do toalety a meza poprosilam zeby nie zamykal drzwi do sypialni,jak sie kladl pierwszy...Odradzam czytanie o tym obrazie,tak samo odradzam szukania fotki o topielicy :O Amoglabym prosic o wyslanie ksiazki?;) magnolia290@interia.pl z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez poprosze pieknie o ksiazke...:) mail obok pseudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamzela
Jo-Black o tym dziecku- demonie słyszałam już jakis czas temu, kiedy je zobaczyłam to byłam w szoku że jakakolwiek istota żyjąca na tym świecie może być tak zdeformowana, ale później tamat chyba przycichł, ot pokazali w wiadomościach i koniec.szkoda bo jestem bardzo ciekawa czy zrobiono mu jakieś badania genetyczne i jaki był ich wynik i czy to dziecko przeżyło. Wie ktoś cokolwiek na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomaaaaaaaaa
ja tez porpsze o książke karolka86@poczta.pl z gory ślicznie dziękuje:) Pozdrawiam ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×