Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Albinoska

Czyje rady na Cafe komuś pomogły?

Polecane posty

Błagam nie! Zaraz dopadnie tu jakaś wredna pomarańczka i zacznie mi wymyślać... Już sobie siedzę cichutko i z głębi mego bezguścia nikomu nie doradzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn_, olej :) Pomarańczki mają to do siebie, że leją kwas, gdzie się tylko da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) A tak na poważnie to mi pomogło dużo osób, ale Wedding Planner też - nawet bloga przejrzałam i Huczne Wesele też. Sorki, kogo pominęłam, ale nie mam pamięci do nicków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czegoś takiego jeszcze tu nie było :):) Widzisz, Belleteyn? Już zrobiły z nas jedno :) Może jeszcze Wedding_Planner zaprosimy i będzie Trójca Święta :) Nieeeee, no uśmiałam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko wredne, ale i beznadziejnie infantylne :) Nie mogę wyjść z podziwu :) Wredne, probowałaś takich sposobów, skoro taka z ciebie ekspertka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredne, za dużo myślisz :) Nie jestem Belleteyn, zapewniam - choć znając cię nie uwierzysz :) Ale jakoś mnie to nie interesuje :) Twoja sprawa. Czy to przeszkadza w życiu, taka podejrzliwość? A jakie zapatrywania na to ma twój partner (o ile go masz)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredne to jakieś/ jesteśmy razem na topiku \"czy jest ktoś na 2008\". A wymieniłam 2 nicki, tylko Huczne Wesele się tu ostatnio nie pojawia więc możesz jej nie znać. Ale co ja się będę tłumaczyć - nie ma to sensu zupełnie. Szkoda mi tylko, że osoba, która wpadła na nasz topik sprawia mi przykrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn, nie przejmuj się. Przecież Wredota Cię prowokuje. Daj jej kwiatka, może się odczepi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, mi dzisiaj akurat kwiatków brakuje a czekoladek jeść nie mogę :( Nawet nie pamiętam, jak one smakują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyje to
nie ma co się tłumaczyć, bo i tak złośliwcy nie uwierzą...zresztą nawet jeśli to prawda to miejcie i 50 nicków, najważniejsze że piszecie sensownie i komuś pomagacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×