Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

Jak dobrze wyglądać do środy.Prośba faceta!

Polecane posty

Gość ryszarda_Prawdziwa
Różne są gusta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka na każdy palec
pamiętaj, żeby mieć czyste i zadbane paznokcie i miękkie dłonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikit
ale ryszardo - ty jednak tez wybralas wgapiacza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_Prawdziwa
O właśnie to miałam napisać... Ja strasznie zwracam uwagę na ręce. Żadnych brudnych obwodek za paznokciami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_Prawdziwa
Ale wgapiacz daje polne kwiatki. Poza tym jest ogolnie słodki. Ale początkowo odebrałam to jako faux pas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikit
no co ty faux pas to by bylo gdyby sie nie wgapial !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_Prawdziwa
Oj tam, teraz to już nie ważne. Ja nieśmiała nie jestem, więc nie mialam z tym kloptu - ale dziewczyna z ktora ma się nasz bohater spotkać jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikit
ja tam sadze ze sukces u kobiety murowany jezeli facet malo mowi - glownie zadaje wnikiliwe pytania i slucha z takim wyrazem twarzy jakby sobie cos myslal. pisze jakby bo ktory tam rzeczywiscie mysli... ale nawet udawanie jest w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka na każdy palec
to ja uciekam. będzie dobrze facecie z pasją ;) a jaką masz w ogóle pasję? :) p.s. wydajesz się być miły, więc pewnie ta dziewczyna Cię polubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_Prawdziwa
Masz rację - dobry słuchacz to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikit
jak juz zacznie pytac o czym mysli - ma ja w garsci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście nie zapomij być sobą, nie opowiadaj czasem czegos co nie jest prawda bo jak wydzie na jaw kałmstwo to bedzie pozamiatane. Luzik i bedzie wszystko pieknie, dasz sobie rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_Prawdziwa
I nie może być widać, ze jesteś zdenrwowany. Przejęty owszem tak, ale nie przestraszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję przygotować ze trzy komplementy, ze dwa najtrafniejsze wykorzystać. Ale zastanow się, bo do zezowatej nie mowi się o pięknych oczach. I nie mowi się masz ladny makijaż, tylko podobasz mi się. O sobie za wiele nie truj i nie zachwycaj się sobą. O swoim pechu nie zaczynaj. W ogóle ic nie mów :) Żartowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_Prawdziwa
I jeśli piwo to pamiętaj nie wypij za dużo. I miej jakaś miętową gumę albo dropsy- nic tak nie zabija romantyzmu jak nieświeży oddech, nawet bez pocalunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowana własnym żywotem
Jak masz jakieś złe doświadczenia z kobietami, to o tym nie mów. Spotkałam się z tym nie raz, to bardzo odstrasza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zatłoczonej knajpy Ty wchodzisz pierwszy, jakby sprawdzając dla niej teren. Dyskretnie prowadzisz ją do stolika. Puszczenie nieśmiałej babki przodem jest wygodne, ale takie wobec niej nieeleganckie.Nie chowaj się za je j plecami, bądź opiekuńczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_Prawdziwa
I zamawiając zawsze się pytaj co chce, a nie bierz to co ty byś wziął (miałam taki przypadek) :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_Prawdziwa
Uciekam - ale życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z pasja
spure dzieki wielkie :) odwagi mi nie brak... pare razy stawalem w obronie kolezanek.. co mil owspominaja do dzisiaj..zobaczymy jak to z tym sluchaniem bedzie bo mozliwe ze to ja bede musial mowic :)...ale piwko czy drink powinien pomoc nam obu:) kurcze ja pare razy powiedzialem kolezankom ze maja ladny cien, czy ladnie paznokcie pomalowane a to widac nie jest dobry pomysl... spytac jej na poczatku do ktorej ma czas czu w trakcie powiedziec ze bylo milo itp...no wlasnie ja mam skonczyc spotkanie? A pasja ? Kocham cytaty :) Mam sporo ilosc w glowie...ale chyba nie bede ich mowil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×