Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość violik

6kg w dol! kto do mnie dolaczy?

Polecane posty

Hej :) Ja mam dziś Dzień Pól Porcji, co oznacza, że muszę się bardzo pilnować, żeby nie zjeść za dużo... :P Śniadania zwykle jem bardzo obfite, więc zjadłam dwie kromki chlebka (ja tez lubię chlebek i tak ciężko mi bez niego żyć... :/), jedną z serkiem, drugą z Nutellą (od jednej nie przytyję :P), pół szklanki jogurtu z płatkami Fitness, pół grejpfruta i herbatę z programu Slim Vitax. I na razie się trzymam :) Poza tym pół godziny ćwiczeń, ale bardzo intensywnych, łącznie z hula-hopem, po którym zawsze spływam potem ;) Później w planie spacer, dwie butelki wody, pół talerza spaghetti, a wieczorem coś małego i pysznego. Powodzenia wszystkim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za mna juz 15min rowerka w powietrzu i 2 kanapeczki z wedlinaka i kawusia i do konca dnia jabluszko jeszcze tylko zjem:) mam tez w planie spacerek i cwiczonka:) a kordylia to chyba u tesciow na dietce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty BettyP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty BettyP
tak tylko chcialam zasygnalizowac ze dalej tu jestem:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie piszcie tyle o chlebie bo sie na niego rzucę !!!! :P u mnie dzis zlot rodzinny, wiec: 1- ser feta + oliwki (standard) 2- brzoskwinia + otręby + gorący kubek - pomidorowa (standard) 3- 2 kaw. jabłecznika, 2 kaw. chleba + trochę bigosu + mała kiełbasa biała (nadprogram)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie odmowilam sobie dzisiaj slodyczy:) 10pluszkow 5 slodkich malinek a do tego pol szklanki soku jablokowego i 3 malutkie jabluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violik, mam nadzieję, że chodzi o paluszki, a nie o coś z pluszu, bo o takiej diecie jeszcze nie słyszałam... :P ;) A ja właśnie wróciłam z KFC. Byłam tam świadomie i z premedytacją. Mój dzisiejszy dzień diety nakazuje jeść w miarę to, co zwykle, tylko że połowę. Więc, skoro zjadam zwykle pół kubełka, to tym razem zjadłam jedną czwartą... no, dobrze. Jedną trzecią :P Ale spalę zaraz na hula-hopie i brzuszkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hophop!! Kordylia wrociła od teściow!!;)cięższa (FUCK FUCK FUCK) PEWNIE O TRZY KILO!!😭 ale nie staję na wagę(boje się :O:O:O ) od jutra RYGOR!!i koniec z wizytami do póki nie zobaczę czwóreczki z przodu:) buziaczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wake up!!!! za mna juz 2,5h ruchu yeah !!!!!!!!!!!!!!!!!!! będę maszyną haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc mogę sie przyłaczyć? Chce ważyć 6 kg mniej. Mam 168cm waga 57kg ale grube uda 56cm a biodra 94cm. Macie jakąś dobra dietkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wsiech:) tak tak paluszki:) poki co pluszakow zadnych nie jem:) za mna sniadanka takie same co zawsze:) witaj PIKA27:) my to w wiekszosci na dietce MZ chyba jestesmy a co do twoich bioderek i ud to ja nie wiem co jest dobre bo ja sama mam z tym problem:( udko moje ma 52 a bioderka 91 hmm chociaz czy ja wiem czy problem na samym poczatku bylo 100 razy gorzej wiec teraz jest chyba bombowo:) a ja tu o jakichs problemach mowie:) no po co:) przeciez jestem super laska no nie:) tak jak my tu wszyskie przeciez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł!!:P ja już po śniadanku (pól bułeczki z ziarnami+odrobinka lecza:) ) no i po ważeniu (\"tylko\" pół kilo więcej niż przed wizytą u teściów) trudno!! trzeba będzie się sporo poruszać!! za chwilkę jadę pozałatwiać sprawy i na zakupy(trzeba uzupełnić zapasy;) ) tak się zastanawiam nad nową dietką:P na śniadanie fitnessy,obiad warzywka+ jakieś chude mięsko,kolacja jakiś owoc albo znowu fitnessy:) zobaczymy co wymyślę w sklepie;) a i witam nowe koleżanki:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej :) Dziś mam bardzo oszczędną dietkę :) Na śniadanie zjadłam dwie garście fitnessów z sokiem pomarańczowym (to jest całkiem dobre), szklankę soku z imbirem i brzoskwinię. W południe planuję zjeść ryż z papryką i mango, a wieczorem tylko jakiś koktajl. Mam nadzieję, że wytrzymam :) Ale hula-hopalam dziś bez przerwy przez dziesięć minut :) :D Zmykam, cześć i powodzenia dzisiaj wszystkim! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrrr..!! jak ja nie cierpię załatwiać coś w urzędach!!(żeby tak można było stracić tam kg a nie nerwy!!!!!!!:P:P:P;););) ) u mnie też na obiadek papryczka nadziewana ryżem:) kupilam fitnesy i wafle ryżowe(to w razie jakby dopadł mnie mały głód;) ) od jutra na śniadanie fitnesiki:) a na obiadek warzywka+ mega dawka ruchu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie dzisiaj troszke cwiczonka odpuscilam:( ale moze jeszcze dam rade troszke pocwiczyc:( a ja na obiadzik zjadlam dwa ogoraski:) ale smaczniuchne byly:) a w miedzy czasie pare paluszkow hmmmm znowu zaczelam podjadac slodycze NIEDOBRZE:( ale kontroluje wszystko bo ja przeciez nie lubie slodyczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty BettyP
a ja dzis: 1. nalesnik 2. kawa3. 2kawalki rybki z buleczka4. 2 kromki razowe5. jablko6.kawa i na dzis to wszystko, trzymajcie sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty BettyP
A NI MA:P:P:P prawie, chwala Bogu:P Trzymam sie bez tych fajek, i czuje sie super, choc waga w mijscu, no ale bynajmniej nie tyje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty BettyP
dziewczyny, a ktorra z Was oali, przyzanwac sie bez bicia, albo palila i jaki milao to wplyw na Wasze sylwetki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez całe swoje życie \"spaliłam\" może z paczkę fajek,ale nie mogłam znieść tego smrodu:P i tego,że strasznie mnie suszyło więc dałam sobie spokój!!:D za mną 30min stepperka (HURA!!) i 10min hulahopowania z przysiadami;) (bo co chwilę koło spadało😠 ale idzie coraz lepiej;) ) teraz popijam czerwoną herbatkę i mam jeszcze w planach jeszcze troche mineralki (sikam co 10min;):P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie paliłam :P Spróbowałam raz i zaraz wyrzuciłam, śmierdzi to niemożebnie i oczy szczypią :P Wykonałam swój dzisiejszy plan, czyli: - śniadanie: płatki fitness z sokiem pomarańczowym, - obiad: 100 g ryżu z mango i papryką, - kolacja: koktajl egzotyczny (Smoothies) Poza tym hula-hop i spacer. Jestem bardzo zadowolona :) Wieczorem w nagrodę będę mieć masaż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja piję moją ostatnią na dzisiaj szklaneczkę mineralki:) ledwo już wchodzi;) no cóż!!cierp ciało jak żeś chciało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja palę tylko na imprezach, tak do drinka ;) srednio 2 razy w miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo hallo za mna tradycyjne sniadanko:) palenie ooooo:) ja pale raz na miesiac jak mnie cos najdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za mną fitnesiki:) napchalam się jak głupia;) teraz wyruszam na szoping!!:D:D:D (mam w planach zakupić bluzeczkę,spodnie i buciki:D ale zobaczymy co wyjdzie z moich planów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty BettyP
Hej:P I dobrze ze zadana z Was nie napisala: pale pale i kocham to bo jest super, bo to mogloby zburzyc moja motywacje:p A tak: czuje ze jak Wy nie palicie to i ja moge , a co:P Ja juz po dwoch kanapeczkach i kawce, normalnie czuje sie deko lzejsza dzis ale jeszcze sie nie waze...Zakupy........hmm.....tez bym poszla:P Pozdroofka wpdane wieczorkiem, widze ze tylo ja mam jeszcze pomaranczowy nick, ale zmienie to jak ebde miala czas pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz niedlugo wybieram sie na zakupy:) musze wymienic wszyskie spodnie bo te ktore mam wszystkie ze mnie spadaja:) znowu beznadziejna pogoda:( CO Z TYM LATEM SIE DZIEJE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już dawno po \"zakupach\"😡😠😡 jeszcze mnie telepie!!😠 idź z chłopem na zakupy!!niby sobie wymyślam:O ale jak zobaczyłam minę mojego \"starego\" to jeszcze dobrze z auta nie wysiadłam a już miałam humor zrypany!!FUCK!! A wiadomo!!ze zrypanym humorem nie da się robić zakupów!!;) Trudno!!może pojadę w poniedziałek:) (SAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:P:P ) zaraz zrobię sobie soczek warzywny:D to w ramach obiadu:) a na kolację nektarynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też beznadziejna pogoda:O:O:O pada a właściwie LEJE!! i to też był powód aby szybko wrócić do domu (aby dziecko nie zmokło) ech!!mój mężulek już szczęśliwy,bo siedzi w domu i sobie gra:O i od czasu do czasu rzuci okiem na małego;) (z nim to tylko domming ;) zamiast szoping;)😠 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet akurat kocha zakupy ;) Wczoraj kupiłam sobie fajne rurki w Taily Weil na promocji - były tylko 40, wlazłam w nie bez problemu i pomyślałam, że będą jeszcze lepiej wyglądać, jak trochę schudnę. W domu okazało się, że jak w nich pochodzę prze chwilę, zaczynają mi z tyłka lecieć :P Czyli jak schudnę jeszcze trochę, to na pewno będę musiała dołożyć pasek ;) A to oznacza, że 38 jest praktycznie w garści ;) :) Dziś dzień niskowęglowodanowy. Poranny plan, czyli omlet z pomidorami, już wykonany (musiałam mojemu też zrobić, bo mu zaczęło pachnieć :P ). Na obiad łosoś z sałatą, na kolację sałatka jajkowo-oliwkowa :) Pół godziny ćwiczeń też za mną. Nie włażę na wagę przed zakończeniem diety, ale coś czuję, że piątka z przodu coraz bliżej :D Pozdrawiam Was wszystkie i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×