Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość violik

6kg w dol! kto do mnie dolaczy?

Polecane posty

a ja zaraz na obiadzik wszamam zupke cyganska juz mi slinka na sama mysl leci:) no zupka jest na smietance ale co tam troche kcal wiecej nie zaszkodzi:) a na kolacyjke ogoraska zjem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty BettyP
Z facetami na zakupy hihi:P wazylam sie i chcialam zakomunikowac ze schudlam 20 deko hihi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mójpseudonim
Witam Wszytkich. Udzielałam się tu na poczatku (troche) także pewnie mnie nie [pamietacie. Ciesze się, że topic nie upada :D Moje odchudzanie trwa nadal, już schudłam ponad 3 kg :) Także, do 6 mniej niż więcej . Pozdrawiam io życze wytrwałości. Gratuluje sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też gratuluję :) Nic tak nie motywuje do odchudzania jak efekty innych :) A mój dzisiejszy plan odżywiania legł w gruzach. Obiadowego łososia ledwie tknęłam, nie mogę nic zjeść, tak mnie brzuch boli... Na kolację tym bardziej ochoty nie mam. Czyli przez cały dzień będę żyć na omlecie z trzech jajek i jednego pomidora :P Właściwie to zawsze to jakieś ułatwienie ;) :P Na wagę wejdę w czwartek i chcę zobaczyć piątkę z przodu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie, jezeli pozwolicie, chetnie sie przylacze. Patrzec juz na siebie nie moge a 6 kilo mysle, ze by mnie urzadzilo. Obecnie waze 56 kg przy 165cm wzrostu. Nie zamierzam sie glodzic czy stosowac konkretnych diet tylko jesc bardziej rozsadnie i w prowadzic jaknajwiecej ruchu. A leniwiec ze mnie nieziemski. Mam 24 lat, jestem studentka wiec teraz tez mam wakacje i duzo czasu by cos ze soba w koncu zrobic. Te 6 kilo chcialabym zgubic do pazdziernika, tak akurat ladnie 6 tygodni. Mam nadzieje, ze topik nie upadne, bo cos mi sie wydaje , ze autorka osiagnela juz wymarzony cel prawda? Gratuluje1!! Mi bez tych 6 kilo byloby super. Ale poza tymi kilogramami zamierzam tez walczyc z moim cellulitem oraz troche wymodelowac cialko. No i zaczynam od teraz!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowa kolezanke autorka nie osiagnela jeszcze celu ale ale mam nadzieje ze juz jutro osiagne CEL I a jeszcze che sie pozbyc 2kg:) a pozniej czeka mnie dlugie wychodzenie z diety wiec pisac tez bede:) I NASZ TOPIC BEDZIE ZYL WIECZNIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka może i osiągnęła już cel ale \"cała reszta\" nadal (niestety) się męczy więc póki co NADAL TU JESTEŚMY!!:):):) a i oczywiście WITAM!! ja też zjadłam dziś mniej niż miałam w planach:D jestem napchana wodą:);) jeszcze czeka na mnie stepperek i hulanie;) ale to chyba dopiero późnym wieczorkiem jak synek pójdzie spać:) (no chyba,że mnie zaraz coś najdzie;) ) Lucy---gdzie się podziewasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suuuuuuuuper!!! Dzieki za mile powitanie :) Ja musze miec grupe wsparcia bo ze mnie straszny leniwiec, przez ten rok nie cwiczylam w ogole. W poprzednich latach zawsze jakis rowerek, basenik ,bieganie, cwiczonka, a w tym roku okraglutkie ZERO. Jedyne co robilam to smarowalam sie kremem na cellulit, ale to nie zapobieglo mnozeniu sie tego paskudztwa. I teraz efekt jest wrecz zastraszajacy. Takze mobilizuje sie, nabardziej do cwiczen, bo to wydaje mi sie byc fundamentem diety. Wlasnie wrocilam z rowerka:) Dzis tylko 40 minutek, ale zawsze to choc troche ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonko7
no te sześć kilo i byłoby świetnie !! obecnie waże 56kg przy wzroście 163 cm i narazie moim celem jest 53kg, jeśli można to dołączam sie do Was, przyda sie wsparcie , no i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Pilar006 bardzo sie ciesze :) i widze ze to upodobanie do lenistwa też mamy podobne:P a rowerek bardzo lubie.... Dzisiaj rano miałam 56kg następne ważenie za tydzień w sobote.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolejną koleżankę!!:):):) razem przyjemniej;) no i w końcu ktoś tu jest wieczorową porą:P:P:P ja już po stepperku i hulaniu:) czuje wszystkie mięśnie ale o to chodzi!!;) wylałam siódme poty:) spoko:P już jestem po prysznicu:P ;) siedzę nasmarowana kremkiem na cellulit(brrrr ale zimno;) ) no i robię się glodna;):O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki, powiem szczerze że podziwiam Was bardzo, za to samozaparcie, ćwiczenia... ja odchudzam sie chyba od kiedy pamiętam, nigdy nie miałam z tym problemu, ale kilka kilogramów zawsze wracało, a moje diety były zawsze bardzo rygorystyczne. Dlatego teraz postanowiłam się odchudzić powolutku i bez efektu jojo. Mam akurat 7 tygodni do października, takze tydzień w zapasie :) i wierze ze z Wami mi się uda.... hehe, mama upiekła placka :( z poprzednim mi się udało :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo widze ze coraz nas tu wiecej:) fajnie:) ja juz po sniadanku nieco mniejszym niz zwykle ale to dlatego ze na obiad beda golabki i mama napewno zagoni mnie do jedzenia:) nie wazylam sie z rana wiec nie wiem jak tam z moja waga ale czuje ze bedzie 55:) a co do tego cellulitu to skubcie sie po udkach i po pupci okolo 10min ja tak robie od jakichs 3tygodni i cellulit jest juz nie widoczny:) wcale a wcale go nie widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, oj juz zapomnialam jak to jest byc na diecie. HE he ale dzis mi sie przeypomnialo.. :) Na sniadanko juz stoczylam walke, zeby zjesc tylko jedna kanapke a nie dwie, na szczescie wygralam :) a wy dziewczyny co jecie na sniadanie? Ja uwazam, ze to najwazniejszy posilek dnia takze cos zawsze musze zjesc. Violik nadal robisz tak, ze jesz normlane sniadanie a potem tylko warzywa?? Czytam powoli topik od poczatku. slonko7--a ty chcesz tez do pazdziernika schudnac?? Ja bym b chciala schudnac ale przede wszystkim wyrobic sobie nawyk codziennego cwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja do października chce schudnąć, bo potem zaczynam studia i po pierwszełabym już ładnie wyglądać , a po drugie mieszkanie w innym mieście ze znajomymi, trzeba siejakoś utrzymać, wiec dieta sama przyjdzie :P:P :D Co do śniadań , to ja jem troche większe , nie wiem czy dobrze, ale wyznaje zasade; \"śniadanie zjedz obfite, obiad podziel z przyjacielem , kolacje oddaj wrogowi\" :D. Dzisiaj zjadłam np dwa sucharki z serem z warzywami i jogurt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim - nowym i starym ;) :P Mój facet stwierdził przed chwilą, że odchudzanie jest jak ciąża: kobieta jest sfrustrowana, co chwilę chce coś ze sklepu i ciągle siedzi w toalecie :P Właśnie poleciał mi po jogurt i wodę, bo wypijam ponad trzy litry dziennie :P Wczorajsza rybka chyba była nieświeża, mam nadzieję, że jakiś pożytek wagowy z tego spustoszenia w moim organizmie będzie ;) :P A dzisiaj mam dzień jabłkowy :) Chyba się skuszę nawet na kawałeczek szarlotki... :D Pozdrawiam i udanego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!:) ja na śniadanko jem płatki nestle fitness z odrobiną mleka(tzn jem od dwóch dni,bo wcześniej jadłam dwie malutkie kanapeczki z razowca) no to idę na śniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak sniadanko jem normalne tzn kanapeczki zawsze 2 z normalnym bialym pieczywkiem a pozniej warzywka caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violik mozesz napisac w skrocie co robisz ze tak ladnie chudniesz:) ? nie chce mi się czytac calego topiku a jestem ciekawa. Z gory pięknie dziekuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja robie ze tak chudne? hmm mniej jem troszke cwicze i CHCE SCHUDNAC:) a jak zjem wiecej to nie wpadam w panike i nie swiruje i nie pije nic na przeczyszczenie jak to niektore robia tam na innych topikach tylko poprostu zawsze wiem ze nastepnego dnia moge mniej zjesc i tyle i waga leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :) U mnie weekendowe lenistwo (choc dzis w planach przywracanie pokoju do stanu używalności - trochę kcal spalę), ale od jutra znów pobudka o 5:30 i chodzenie z kijkami :) Na wadze nadal 61/174 więc troche brakuje do upragnionych 56 ale nawet mama (ktora widzi mnie codziennie) stwierdzila ze schudlam, pewnie przez to ze tluszcz zamienia się w miesnie !!!! Takze caly czas osiagam cel :) Wczoraj byłam na fitnessowych zakupach - efekt: spodnie 3/4, szorty i t-shirt :) nawet głupie \"szmaty\" mnie motywuja haha, a jesli chodzi o jedzenie to ZERO pieczywa - na śniadanie i kolacje staram sie jesc bialy ser i ser feta, do tego normalny obiad + oczywiście woda mineralna :) Jak sie chce to mozna wszystko a przynajmniej wiele :) Ps. Witam nowe odchudzaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, jeden dzień z tym topikiem i chyba sie uzależniłam od niego, ale to może i dobrze :) ... a teraz biore do serca rade Lucy from the block i ruszam sie z przed komputera i idę na rowerek :) miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie tak mysle co tu zrobic zebys ei wiecej ruszac i wymyslilam fitness. W sumie nigdy nie bylam na czyms takim wiec moze czas sprobowac. Az sie boje. Mam nadzieje, ze to nie bedzie tak, ze wszystkie super laseczki w najnowszych strojach adidasa czy nike. Boje sie, ze beda na mnie patrzec jak dziwaka bo super figury to ja nie mam. Moze sie zmusze i w tym tygodniu gdzies skocze. Poki co zamierzac robic cwiczonka w plyt a Shapea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilar006 - a nie masz kumpeli z ktora moglabys chodzic? Wiesz wszystko zalezy od ludzi - jesli ktos jest \"dziwny\", z wiecznie zadartym nosem to zawsze bedzie wszystko wyśmiewal, mnie akurat nie śmieszą ruszajace sie \"grubaski\" bo przynajmniej cos ze sobą roba i nie siedza w fotelu przed TV, w konću ja tez kiedyś bylam większa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my z synkiem jemy sobie jabłuszko na spółkę:) i tak się zastanawiam czy zjeść coś jeszcze na obiad:O mh.... specjalnie głodu nie czuję(jupi!!) ale jak nie zjem to wieczorem będzie mnie skręcać z głodu:( może się skuszę na odrobinę lecza:) (w sumie to ą same warzywa z odrobiną kiełbasy;) Lucy----dobrze,że jesteś:) a zakupów to zazdroszczę;) i sama wiem jak \"szmaty\" motywują;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ściągnęłam sobie serię do ćwiczeń \"ja chcę mieć ...\" ale to jakiś morderczy trening;) nie wiem czy wytrzymam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordylia - ja mam z tej serii ćwiczenia na brzuch (były kiedyś \"gratis\" przy herbatach odchudzajacych), rzeczywiscie nie do przezycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×