Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość violik

6kg w dol! kto do mnie dolaczy?

Polecane posty

ta seria \"striptease aerobic\" z Carmen Electrą sklada sie bodajże z pięciu częsci (można je kupić w necie), możliwe że któras z nich zawiera własnie jakiś zmysłowy taniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero wrocilam z pracy i zjadlam obiad. Dzis na wadze kilogram mniej, yupi a rano nie miałam czasu zjesc śniadania czego nienawidze, wrrrrr zjedzone: - jogurt naturalny z ziarnami - kawałek czekolady - surówka z kapusty pekinskiej + 2 filety z dorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki wpadlam sie przywitac:) lucy--- gratuluje spadku wagi:) a co ty robisz ze tak szybko ci teraz kg zaczely leciec? ja juz jem prawie normalnie waga tez poki co nie podskoczyla:) cwiczonka troche sobie ostatnio olalam:( ale wezme sie za siebie. i zastanawiam sie nad jakas dietka oczyszczajaca max 3dni:) ostatnio taka zalatana jestem ze malo tu zagladam ale niedlugo wroce:) pozdrowki dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violik - wrociłam do pracy i jestem zalatana, to pewnie dlatego ;) Udało mi sie kupić Jacobs cappuccino z czekoladą milką (opakowanie 400g za 13 zł - kupiłam na targowisku bo normalnie jedna saszetka kosztuje ponad złotowkę) - pycha :) Nawet na diecie trzeba sie rozpieszczac, zreszta zawsze lepsza filiżanka niż wielka drożdżówa. Wróciłam do pracy w zw. z czym mam bardzo mało wolnego czasu - ale ma to swoje zalety ;) Żeby nie mieć napadów apetytu postanowiłam wszystkie zakazane rzeczy (np. kanapki - na codzien nie jem pieczywa i obiad z ziemniakami) jesc tylko w weekendy. A dziś jadę na 30stkę mojej bratowej - już sie tego boję...no ale przynajmniej pozbędę sie bombonierki Lindt, ktora dostalam od kuzynki mieszkającej w Szwajcarii - prezent \"oddaj dalej\" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie!! Lucy gratuluje !! to jest chyba jednak najlepszy sposób :) brak czasu:) a ja dzisiaj idę na basenik :D miłego dnia wszystkim życze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co prawda 6kg nie chce zrzucac,ale....;) narazie staram sie walczyc z bulimia i kompulsami i wreszcie zaczac jesc zdrowo,a przedewszystkim normalnie. 3mam za was kciuki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irret_xD - ja niestety mam kompulsy dlatego chcąc se odchudzic staram się \"obżerac\" np. sałatkami byle tylko nie miec wilczego głodu, zwlaszcza wieczorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową dziewczynę:) co tu tak puściutko? :( taaa kompulsy, skąd ja to znam, ale to trzeba starać się psycicznie przezwyciężyć.... bo to najgorsze co może być podczas odchudzania :( miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dafne25
Hej dziewczyny, ja po urlopie waże 63 kg. chodze na basen no i cwiczę znów. ale nie powiem zeby mi się bardzo chciało :/ jak wyjem wszystkie owoce z lodówki które mam to może przejde na diete south beach. nie wyglada na uciażliwą, a myslę,że byłaby dla mnei w sam raz. jak już wcześniej mówiłam- przede wszystkim ćwiczenia żeby ładnie ukształtować ciało i skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie mnóstwo pracy ale to dobrze, chociaz moze niekoniecznie zdrowo pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) jak wam idzie dietka:) i gdzie sie wogole podziewacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwiczeń zero - brak czasu, mam nadzieję, że w weekend to nadrobię dieta - kawa +mordoklejki + obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty BettyP
hej, lucy gratulecje ja niestety jeste odcieta od kompa a waga stoi na 59 jak bylo wczesniej:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki czemu was nie ma?:( ja juz wrocilam to bede tu zagladala czesciej:) moze sie topic jeszcze rozkreci:) a co do mojej dietki to ja tak wychodze z dietki ze dalej chudne. waze teraz 53 kg. a jem tyle ile potrzebuje. ale pewnie to juz sie niedlugo zatrzyma. a cwiczenia oj kiedy ja ostatnio cwiczylam?? nie pamietam:) a co tam u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co ten filmik ma do mnie ale... ja napewno tak nie wygladam i nie bede wygladala. ja nie waze 20kg tylko duuuuuzo wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktos
interesuje mnie czy cdziewczyny z tego topicu jakos schudly i utrzymaly wage. fajny topic. wiec odswiezam. moze ktoras wroci i powie jak jest z waga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo ja jestem i zawsze bylam na tym topicu tylko pod innym nickiem:) ta ktora opiernicza wszysktich za diety cud to ja:) a co na moj temat to nie przytylam ani kg od tamtego roku:) no i zajmuje sie tez doradzaniem w dietowaniu wiec jezeli ktos chce skutecznie i dobrze schudnac to zapraszam. mysle ze pomoge bo o odchudzaniu od strony juz nie czynnej stalo sie chyba moja pasja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×