Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość violik

6kg w dol! kto do mnie dolaczy?

Polecane posty

kordylia - dzięki :) u mnie w tym tygodniu niestety dużo spotkan rodzinnych więc muszę się trzymac tzn stawiac na ruch. Ostatnio coraz czesciej zamiast kawy piję herbatę z miodem - tak mi po tym mdło ze odbiera apetyt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) kurde nóg nie czuje...chyba troche przegielam z tym bieganiem...ale jakos musialam spalic wczorajsze kalorie...bylam wczoraj u cioci a ta nic tylko kazala mi jeśc i jeść ;/ a kurde nie odmówisz bo pomysli ze ci nie smakuje :D .. ech ja to mam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty BettyP
HELOOO!!! Wstawac! Diety dzien kolejny:P:P:P Ej a z tym bieganiem to sama tez bym sprobowala, ale sie cykam ze mi sie za bardzo miesnie nog wyrobia I NIE bardzo mam gdzie biegac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo halo:) dzis na sniadanko jedna zwykla buleczka 2 plasterki kielbaski i 1pomidorek:) a do konca dnia juz naszykowalam warzywka:) moja waga oszalala bo dzisiaj z rana pokazala mi 55,5:) oj od malego biegania nikomu sie miesnie nie wyrobia:) ja cwicze od jakiegos czasu taki rowerek w powietrzu teraz to juz nawet ponad 10min potrafie pedalowac ale na poczatku to bylo nie ciekawe:) i musze wam powiedziec ze moje nozki sa duzo fajniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty BettyP
Chyba z rana przesadzilam z zarciem, bo zjadlam: 1. 2 razowe kromeczki z maslem i dzemem 2.cz.kawa z 1 lyz.cukru 3.zupa+2 razowe kromeczki 4.2 razowe kromeczki z maslem i dzmeem Dzis juz nic. Alw tak patrze, chl;eba za duzo............Paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betty---- ty to wszystko do tej pory zjadlas:) nie ma co sobie odmawiac a nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis tradycyjnie wstalam o 6, potem 15 minut marszu do plazy + 0,5h nordic walkingu na plazy (wylałam siódme poty....), potem znów 15minut marszu do domu ;) Żeby bylo smieszniej potem...2h wytapiania tłuszczu na plazy czyli opalanie :) Jesli chodzi o jedzenie: snd - 50g sera feta + 5 czarnych oliwek obiad - pól porcji frytek (na spółkę z mama)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emica
Cześć kobietki :) Ja się odchudzam szósty dzień, stosując codziennie inną dietę według Joya ;) Schudłam już trzy centymetry w talii :) Ważyć się nie będę, dopiero na końcu, bo chcę mieć niespodziankę :) A mam też 1,70 m wzrostu i zaczynałam z wagą 63 kilo. Ale jestem pewna, że już ze dwa kilo poszło ;) W każdym razie zrzucić sześć kilo byłoby super! Marzy mi się wreszcie mieć piątkę z przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emika witaj u nas:) ooo 3 cm mi by sie przydalo zrzucic:) tylko nie w talii a w biodrach udach i lydkch oj ale chyba to tylko nierealne marzenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emica
Spoko :) Mi akurat zależy najbardziej na brzuszku i talii, bo ja jestem typowym jabłuszkiem :P Bioderka mi się nawet podobają... ale uda w bikini to jakiś koszmar :P W każdym razie tak sobie czytam, co tu piszecie i dochodzę do wniosku, że fajnie jest mieć grupę wspierającą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty BettyP
A hej hej Emica! Tak sobie patrze, dziewczyny ktoras z Was pracuje czy tylko poswiecacaie czas na odchuadznie jak ja? Bo wakacje mam:P Glod mnie sciska i az zajrzalam na forum z tego wszystkiego:P No ale tyle dzis wciagnelam ze tarz to juz nie ma bata,trzeba sie przemeczyc:P Nigdy wiecej tak nie robie musze jakos rozlozyc te posilki:P Poza tym 2 h sprzatania glownie latania po schodach tam i z powrotem:P Aha, ja tez jestem typowe jabluszko, niestety, no bo brzuszek i boczki i jak zwykle pewnie najpierw schudnie mi biust:P Tez sie troszke opalilam az milo:P Ide po herbate z cytryna, moze postawi mnie na nogi:P Pozdrowka dla nowych ,wszystkie chetnie mile widzine czy jaos tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty BettyP
Violik.............Jak ja bym chciala wazyc J U Ż tyle co TY...............:P:P:P EEEEEch........:/ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bety---- oj no niedlugo bedziesz wazyla tyle co ja:) ja to nie pracuje tylko sie obijam:) wakacje mam:) ale dzisiaj dalam po cwiczeniach:) mysle ogoraska jakiegos jeszcze zaraz wszamac bo chyba gloda czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty BettyP - ja jestem nauczycielką, wiec mam wakacje tak jak moich uczniowie, ech...strach pomyślec jak to bedzie od wrzesnia :( A moje slabe punkty to uda i brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak zawsze ja musze wszystkich wzywac:) na sniadanko to co zwykle chyba:) dwie kanapeczki z wedlinka i pomidirek:) za mna juz tez 10 min pedalowania w powietrzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strajkujecie dzis czy co:) za mna juz skakanka:) oj starosc nie radosc trzeba powiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty BettyP
Nie strajkujemy ale dola mamyP:/ niestety:/ diete trzymam ale zyc mi sie nie chce..ol men:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emica
Trzymajcie się, kobietki! Nastrój w górę, waga w dół! Ja dziś jestem na kapuściance, smakuje (jeszcze) dobrze, oprócz tego hula-hopałam po raz pierwszy w życiu i poszło mi nieźle ;) A potem spacer. Nie poddawać się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez na samym poczatku diety bylam na kapuscianej no i w ciagu 2 tyg 3kg stracilam:) to byl moj najwiekszy spadek wagi w tak krotkim czasie:) OJ ALE OSTRZEGAM PRZED ROZSTEPAMI a dieta ogolnie jak dla mnie byla bardzo dobra bo ciagle bylam najedzona ale zupke to oczywiscie robilam po swojemu a nie wg tego przepisu:) i smaczna byla:) kolejne 10min pedalowania za mna:) na obiadzik dzis zjadlam dwa male pomidorki z jedna lyzeczka smietany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napadlam na gruszki:) zjadlam az 5 cale szczescie ze takie male w miare byly:) jeszcze dzisiaj zjem jabluszko i tyle ach te gruszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidniezdesperowana
hej kobietki:) Troszke mnie nie było bo miałam kilka spraw na głowie, ale to nie znaczy, że wymiękłam:) Trzymam się dzielnie, ale Wam widzę, że także dobrze idzie, oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów byłam na plazy, tym razem z kumplem ;) rano zjadlam troche fety z oliwkami a obiad (jajecznica) dopiero teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty BettyP
Aj aj aj :P a ja dzis tak: 1. 2 kromki chleba 2.2 kromki chleba 3. 2 kromki chleba :P:P:P kurbna.lubie chleb............. 4. kawa i jogurt 5.kawa i 4 malutkie delicje ja na tej diecie to przytyje chyba.............od jutra sie ograniczam, no ale coz rzyucam faje w koncu.......;P chyba przejde na glodowe:P papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ile chlebka:) chleb to najgorsze co moze byc na diecie:/ ja jestem dzis jakas przejedzona to pewnie te gruszki jutro robie sobie oczyszczanko:) bede pila pila i pila i starala sie nie myslec o jedzeniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baznadziejna pogoda:( ja dzisiaj jeszcze bez jedzonka zaraz ide pic kawke:) nie nawidze takiej pogody ble ble ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×