Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka jedna studentka

Nie cierpie facetów typu playboy-model !!!

Polecane posty

Po prostu mnie od nich odrzuca! Wolę się spotykać z normalnymi, zwyczajnymi chłopakami :) Nie muszą być bardzo przystojni, wystarczy że są kochający, opiekuńczy i choć troszeczkę o siebie dbają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... no wszystko fajnie, ale o co chodzi? czemu tutaj to piszesz? masz nadzieje jakiegos w twoim typie tu spotkac? a co do wyrazenia swej opinii to mam podobnie jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Zadufany w sobie -Przesadnie dbający o wygląd zewnętrzny i swój wizerunek -Podrywający wszystko co się rusza (tylko po to żeby \"się sprawdzić i wykazać\") Nie wiedzieć czemu wiele dziewczyn sie takimi facetami zachwyca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najgorsze jest to że ich jeszcze w tym uświadamiają że są przystojni itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny dzien
moj kumpel taki jest i sam nic nie musi robic bo ladne dziewczyny same sie do niego pchaja, ma wszystko to na co ja musze pracowac a i tak nie mam gwarantu sukcesu....Tacy faceci maja sto razy lepiej bo przystojnych facetow jest malo a chec taka sama jak na ladna dziewczyne.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjonalista z wlkp
tak ich nie cierpicie a przebieraja w was jak w ulegalkach...hipokrytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belfegor upior Luwru
mojej szwagierce podobali sie takie piekne wymoczki, ale jak dowiedziala sie ze prawie wszyscy sliczni chlopcy to geje, polubila mnie choc jestem brzydki jak kutas diabla w zwisie, zeby chociaz stojacy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmbb
tak tak. na poczatku to chcecie tylko faceta, aby byl "normalny". z czasem wam odpierdfdala i chcecie aby mial jeszcze 10000x innych cech, potem go olewacie i lecicie na playboya... skad ja to znam, durne szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo normalny
prawie zawsze oznacza nudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetBarbie
a mnie sie wlasnie podobaja kolesie typu model Nie oszukujmy sie kazdy patrzy na wyglad tylko kazdemu sie podoba co innego Juz wole faceta ktory o siebie dba niz takiego co chodzi w dresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UGH
ja tez takich nie lubie ...wole przecietnych bo tacy maja to cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz calkowita racje, ja tez nie znosze takich facetow, mnie wystarczy normalny, dbajacy NORMALNIE o siebie facet, czysty pachnacy i tyle, wazniejszy charakter, przede wsyzstkim wrazliwy czulky i opiekunczy, potrafiacy dac poczucie bezpieczenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sweetbarbie musze sie nie zgodzic, nie kazdy patrzy na wyglad, owszem wazne jest by facet nie obrzydzal, to mi wysatrczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetBarbie
anaastazja kazdy patrzy tyle ze dla jednej osoby jest mniej wazny dla drugiej wiecej no i kazdemu sie podoba co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×