Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Kopiuję to, o co pytałam Andiego i Ciebie w mailu także. ale to jest ważne. \"Powiedz mi, dlaczego w tym programie incredimail, jeśli wysyłam a niego maile, to u osoby, ktora dostaje maila pokazuje sie wiadomosc, ze nie wszystkie elementy zostaly pokazane w wiadomości, że częśc z nich zostala zablokowana, gdyz moze zawierac wirusy lub zlośliwe treści. Czy ten program jest niebezpieczny dla mnie lub innych, do ktorych ślę maile? Pomóż ciemnej masie\". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekuniu, można to wziąć pod uwagę, ale ja wolę być ostrożna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopiuje odpowiedź w takim razie Linguś w każdym mailu jaki wysyłasz, może być wirus, dlatego jak masz jakiś program antywirusowy to on Ci skanuje pocztę wychodzącą i przychodzącą.... ---- tyczy się to Ciebie jak i tej osoby do której wysyłasz ... i może blokować to co wg niego może zawierać wirus ... na własną odpowiedzialność możesz sobie otwirzyc taki mail... ---- ja to tak widzę, ale może sie myle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba musiałbyś go długo trzymać ... hehe zanim bym dotarła hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, dzięki za wyjasnienie:) Mam program antywirusowy, stąd takie ostrzeżenie przy odbieraniu poczty, ja takich maili nie otwieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w niedziele mi powiesz see you, bye bye ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jak otworzysz to program powinien go wyłapać i zablokować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddie musi isc :( ...ale wróci przed popołudniowo/wieczornym ciasteczkiem i herbatką :D smacznego wszystkim obiadowiczom ;) OyE! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Eddie, pamiętaj o naszej harbatce:) Hmm, może gdzieś wyjdę na dworek, nie mam ochoty iść nigdzie dalej, ale może chociaż pospaceruję. No i muszę poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest 30 stopni ... ale duchota ... już nie wiem czy zasłaniać rolety czy otwierać, czy zamykać okna czy otwierać ... no polu to i tak jest lepiej nie w domu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę się obrązowie jeszcze trochę ... :D:D:D:D:D ILE JEST U WAS STOPNI NA POLKU :D ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jakieś 25:) A lokaj przynosi mi mailiki, świetne:) Jestem zachwycona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest faktem niezaprzeczalnym to iż spojrzenie kobiet mówi wszystko One nie umieją ukryć emocji i widać co sobie myślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wrociłam :) A teraz piję sobie piwko niskoalkoholowe ;) Wasze zdrowko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnajomaNieznajoma
Hej Linger. Dzięki.:) Wspomniałaś o piwie, a ja jeszcze umieram po nocnym piciu. Niepotrzebnie wychodziłam wczoraj. Wolę siedzieć na forum.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź piwko na kaca i przyłącz się do mnie :D Ja mam do towarzystwa kafeterię i wspaniałą muzykę:) Robimy imprezkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NISKOALKOHOLOWE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sprzedawco Drogi. A kto wczoraj pił piwko? Chyba Ty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×