Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Gość ZnajomaNieznajoma
Hej Deko, hej Eddie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko ten weekend się kończy ... --- :(( opuściliście mnie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mija mija nieubłaganie... ale chyba gdzieś wybędę na jakia chwilę ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w taki upał nic sie nie chce :( ...Eddie chyba zaraz tez wybedzie trzeba sie od czasu do czasu od sieci odłaczać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddie znika, a linger wraca i dziękuję za kwiatuszek ;) Dekuś-->jak dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już jestem ... --- a tu dziś tak martwo ... jak nigdy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba złego słowa użyłam ... niewłaściwego co do sytuacji ... --- jak ja nie lubię niedziel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnajomaNieznajoma
Hej Wam. Deko zaniedbuje swój topik.:) Chciałam się z Wami pożegnać. Koniec mojego pisania na kafe. Moja matka dziś przyjechała, po 10 min. jej obecności już mnie mocno rozbolała głowa, zwyzywała mnie jak zawsze i od jutra pozbawia mnie dostępu do netu - bo taką ma ochotę. A pomyśleć, że poświęciłam się dla niej i gniję już na tej prowincji ponad tydzień, zrezygnowawszy z wszelkich przyjemności. Ta kobieta niedługo wpędzi mnie w chorobę psychiczną. Trzymajcie się.:) Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama z sobą gadać nie będę ---- to straszne ze Nas opuszczasz ... ale wracaj, może wynegacjuj jakiś czas na necie ... powiedzmy 2 godzinki ... może się jednak zgodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynegocjuj* --- może się uda ... coś wskurać --- walcz ... ale rozsądnie ... :D powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden dzień mnie nie było --- a jak wracam to nie ma nikogo :( prawie, nic tylko siąść i płakać ... jakiś bunt czy co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnajomaNieznajoma
Deko, z nią się nie da rozmawiać. Z nią się nie da żyć. Może jutro bez słowa pożegnania spakuję się i wrócę do Wawy. Dla dobra mojego zdrowia psychicznego i fizycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że czasem z niektórymi osobami jest się ciężko dogadac bo nie słuchają argumentów, ale może jak ochłonie trochę to dasz radę coś wskurać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnajomaNieznajoma
Ale z nią się nigdy nie dało rozmawiać. Dlatego jest starą panną i na mnie się wyżywa. :(:(:( Ciekawe czy i ja skończę tak jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już nie wiem co Ci powiedzieć -- Może warto spróbować, co Ci szkodzi? Może akurat uda Ci się wynegocjować jakiś kompromis... --- Ale wrócisz do Nas jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnajomaNieznajoma
Gdyby to ode mnie zależało, w ogóle bym nie odchodziła z kafe. Gdyby nie moja dobra wole i zgoda na przyjazd, miałabym już dobrą pracę i byłabym od niej niezależna finansowo i nie musiałabym już oglądać jej gęby do końca życia. A tak to... cóż. Gdy człowiek chce dobrze dla innych, kara go za top nie ominie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś nie mów tak ... za dobre uczynki czeka Nas nagroda. ... ale czasem dopiero z perspektywy można to zauważyć... --- Mówię Ci pogadaj z Nią ... co Ci szkodzi? tylko na spokojnie ... Ty się nie unoś ... wiem że to trudne ale spróbuj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejjjjjjjjjjjjjj, nie mo ze tak być, bez Ciebie to nie bedzie to samo, proszę porozumcie się i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnajomaNieznajoma
Hej Linger:) Niepotrzebnie pisałam o tym, ale chciałam tylko poinformować o powodzie mojego przymusowego nagłego zniknięcia. I tyle. Będzie mi smutno bez Was, ale naprawdę nic da się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo nawet Andiego nie było ... --- Lingus daj swoją fotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogadać z Nią powinnaś ... jutro ... na spokojnie ... jakiś kompromis musi być ... zrób to sprytnie i przebiegle... masz całą noc ... na przemyślenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionika
jestem singlem ale moze to moja wina....;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×