Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Gość ZnajomaNieznajoma
Hej Eddie, hej SS.:) SS, masz rację, że nie pijesz. Jejku, umieram...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za wyróżnienie Sprzedawco:D Ja też żartowałam, lubię jak się denerwujesz:p Ja ogólnie nie piję wcale, a jeśli już to niskoalkoholowe - dziś taki upał. Różo-->to coś dużo wczoraj było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddie, przerzucam Ci przez kabelek kilka kropelek:D I wypij koniecznie moje zdrówko!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnajomaNieznajoma
Wiecie jaka jest średnia wieku facetów, których poznałam wczoraj? 52 lata. Masakra. Już wolę w ogóle nie wychodzić.:) Co planujecie na wieczór dzisiejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko, toś Ty Eddie naprawdę zdesperowany:D Różo-->Ja tez mam teraz średnią zawyżoną, zauważyłam także, iż coraz bardziej lubię starszych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaką muzyczkę? Juz się nie mogę doczekać:) O, czekaj, lokaj mi coś przyniósł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnajomaNieznajoma
Linger, jasne, ale bez przesady. Nawet 86-letni dziadek usilnie próbował mnie podrywać. :) Potem 54-letni dwukrotny rozwodnik itp. Co prawda tacy mężczyźni wiedzą jak się zachować wobec kobiety i jak należy z kobietą rozmawiać, ale niech się biorą za kobiety w swoim wieku. Bo to niesmaczne.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie emocje wywołuje, zapytałeś? Powiem tak: utwór jest niesamowity, podoba mi się ten spokój, który potem zastępuje dynamika, właściwie tak jak w życiu, czasem spokój - cisza przed burzą, a zaraz potem zawierucha:) Dziękuję Ci Andy:D Wspomne jeszcze, że nie napisaleś mi jak podobała się piosenka przesłana przeze mnie w czwartek:( Co do gustu, to już wspominałam, że jest bardzo rozległy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajoma-->Coż, czasem tak bywa, ale przynajmniej możesz powiedzieć, ze masz powodzenie u facetów w różnym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuje dzis klimat jak ten utworek... jest nie ziemski... Passive Aggressive Placebo Concentrate It\'s in your reach Concentrate If you deny this Then it\'s your fault That God\'s in crisis He\'s over It\'s in your reach Concentrate It\'s in your reach Concentrate If you deny this Then it\'s your fault That God\'s in Crisis He\'s over Every time I rise I see you falling Can you find me space inside your bleeding heart Every time I rise I see you falling Can you find me space, find me space It\'s in your reach Concentrate It\'s in your reach Concentrate If you deny this Then it\'s your fault That God\'s in Crisis He\'s over Every time I rise I see you falling Can you find me space inside your bleeding heart Every time I rise I see you falling Can you find me space inside your bleeding heart It falls apart It falls apart Falls apart Every time I rise I see you falling Can you find me space inside your bleeding heart Every time I rise I see you falling Can you find me space inside your bleeding heart It falls apart It falls apart Falls apart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnajomaNieznajoma
Muzyki sobie słuchacie.:) A gdzie Deko nasze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekuniu, wracaj Słonko! a Eddie? Tak, pisalam ze jest znany, ale może nie kazdy musi znać gothic metal, ja trochę tego słucham, ale nie jestem fanatyczką, jednak czasem mnie coś zauroczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andy-->coś do Ciebie idzie, jakaś małpka z długim ogonem:) Zaraz powinna dotrzeć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mowiąc nigdy nie fascynowałam się nimi, ale nie są źli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnajomaNieznajoma
Co tam sobie piszecie? Pewnie wyznania miłosne.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantazję mam bujną:p Slucham wlasnie tego drugiego utworu, jakiz on smutny, dolujacy, jakiś straszny ból wyczuwam w glosie wokalisty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×