Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Eddie-->jesteś jakiś niedopieszczony? :D Gdzie Deko???wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnajomaNieznajoma
Jogurt jest dobry. Na kaca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się zawsze wyczuć co mial na mysli artysta, ale to juz dotyczy takich ambitniejszych utworkow, a Placebo do ambitniejszych artystow zaliczam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Your Ghost\" If I walk down this hallway Tonight it\'s too quiet So I pat through the dark And call you on the phone Push your old nummer And let your house ring Till I wake your ghost Let him walk down your hallway It\'s not this quiet Slide down your receiver Stand across the wire Follow my number Slide into my hand It\'s the blaze across my nightgown It\'s the phone\'s ring Chorus: I think last night you were driving circles around me (x3) I can\'t drink this coffee Till I put you in my closet Let him shoot me down Let him call me off I take it from his whisper You\'re not that tough It\'s the blaze across my nightgown It\'s the phone\'s ring Chorus: You were in my dream (It think last night) You were driving circles around me (x5) Tu masz tekst tego, co do Ciebie wlasnie poszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos chce sałatki rybnej ? :D na tvp1 Gwizdne Wrota :D:P a na tvn Epidemia :).. wheee :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty Eddie się teraz rozdwoisz, dwa filmy o tej samej porze, to jest wyzwanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dokładnie co to tu w srodku :) .. ale jest PYSZNA :D tv=zło :P ale czasem jest cos wartego ogladania :) jeszcze nie wiem co zrobie :P pewnie najpierw wrota .. :P co z herbatką ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze musza puszczac dobre rzeczy jednoczesnie na kilku kanałach :( ... a tak przez 28 dni w miesiacu sam shit..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka zaraz dojdzie do skutku, tylko musze ją najpierw zaparzyc:) Wszyscy zwiali, ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To za 10 minutek zapraszam na pyszna harbacię, jeśli nadal masz ochote ją ze mną wypić:) A reszta wracac mi tu!!!!!!! Deko, Justka, Andy.........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz jestem, z herbatką:) Podaję w ślicznych kubeczkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thank U for the Tea kind Lady :) would U like to taste my delicious cookies ? :P [podaje ciasteczka]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma takich ikonek dla ciasteczek. Jasne, z przyjemnoscia sprobuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I am singiel
Hej 🖐️ randkujecie na portalach internetowych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger nie randkuje takze na portalach, a czemu pytasz? Eddie, jak filmik? Na ktory sie zdecydowales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na oba :D teraz wrota bo na tvn jest reklama .... :) ...w sumie wrota widziałem juz kilka(nascie) razy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×