Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Mogę podziwiać te kolory, jeśli obudzę się przed 5 a.m., wtedy trzeźwym wzrokiem spojrze na wszystko, tzn wypoczetym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego nie obiecam, ale na pewno jeszcze dzis sie spotkamy na kafeterii :D Idę Eddie :) bye :) Podłącz sie do innego topiku, zeby nie bylo Ci smutno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojechalem na kebaba.. o 20 a wrocilem o 5 z mokra glowa i w samych spodniach... nawet nie pytajcie jak sie to stalo :) nie ma to jak wschod slonca podziwiany z wody w jeziorze :)))))) Carpe diem, quam minimum credula postero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nwodo
I już pewnie czeka na pytania -Co się stało co się stało?-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnajomaNieznajoma
Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Jak Justynia się dziś ma? Ja niebawem wybywam i będę dopiero przed wieczorkiem:) A Deko wczoraj uciekła, nieładnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuski dla Dziewczyn Dekuni i Justyni👄 Pozdrawiam także Eddiego :D i Andiego :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnajomaNieznajoma
Hej Linger:) Gdzie się dziś wybierasz? Ja dziś muszę nadrobić cały tydzień lenistwa, bo rodzice wracają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty już jesteś w domciu? Ja jadę do Rodzinki pod Wawą :D Spędzę troszkę czasu na dworku, pojdę na spacerek do lasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnajomaNieznajoma
No to miłego dnia, Lingerku.:) Pozdrawiam wszystkich.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, wzajemnie. Nie odpowiedziałaś mi, czy już jesteś w domku. Buźka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich stęsknionych :D:D i tych nie również:D:D Z racji mojej wczorajszej nieobecność odpowiem na kilka pytań hehe:P spoko mam czas do poniedzialku... a pozniej znowu praca i praca.. i zero kobiet.. - to wychodzi na to że w niedziele ... ---- no Deko w niedziele bym Cie nie przegnal... za kogo Ty mnie masz.. ? - hmm, no cóż nie umiem na to odpowiedzieć :D hehe --- co do pytania gdzie jest Deko? - w Gdziejowni czyli tam gdzie mają dostęp nieliczni hehe ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi gorąco ... --- teraz ja sobie tu sama posiedzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger to do mnie mogłaś przyjechać, też byś mogła iść do lasu i na pole i na rower i na spacer i nie wiem gdzie jeszcze. A u mnie to nawet sarenki można spotkać i zające i kuropatwy i bociany, czasem się nawet jastrząb trafi przy dużym szczęściu ale bywa ... czasem przy jeszcze większym szczęściu można zobaczyć jak robi susa po jakąs zwierzynę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy też byś pojechała pod Warszawę tylko taką dalszą pod krakowską :P ale u mnie to jest tyle zwiedzania że na jedno popołudnie nie wystaczy czasu ... Kraków i okolice :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OyE! :D kolejny gorący dziec czas zacząć ... Eddie ma 🌼 dla linger ;) miło Cie widziec deko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×