Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Gość zołzowata jędza
Justyna - cofnelam sie kilka stron wstecz i przeczytalam Twoje pozegnanie :o mam nadzieje, ze jednak bedziesz tu zagladac, bo pewnie zawieje pustka bez Ciebie :o Eddie - to, ze Eddie jest Eddiem, juz wiem. a jakies inne konkrety ;) ? pierwszy raz slysze o Eddiem :o linger - 15 minut to zawsze cos ;) widzialam, ze byla tu jakas wymiana fotek ;) ciekawa jestem wrazen :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i Justysia nas zostawiła na niewiem ile ale ja wiem że wróci .... musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnajomaNieznajoma
Hehe, Eddie, fajna fotka.:) Dzięki za maila. Dekuś, a Ty mocno przesadziłaś z tą pięknością. Ale dzięki za miłe słowa. Chyba pisałaś o wysłaniu mi jeszcze jednej fotki.:) To jak, wyślesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzowata jędza
deko - jestem niezmiernie wdzieczna za streszczenie ;) :D linger - nic ciekawego ogolnie... bylam w gorach w weekend... nie planowalam zadnego wypadu, ale kolezanki mnie wyciagnely w ostatniej chwili i mialam kilka minut na spakowanie sie :D nie zaluje, bo tego wlasnie mi bylo trzeba - choc na chwile przestalam sie bic z myslami ;) a co u Ciebie? Eddie - ja nie rozmawiam z obcymi, poniewaz sie ich obawiam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddie jest nowy :) dopiero niedawno zrobił sie CZARNY ;) ... i dreczy mieszkańców forum :P justynaaaa U also got sth special in mailbox ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzowata jędza
ja nie wezme raczej udzialu w wymianie fotek, poniewaz chce Wam oszczedzic watpliwej przyjemnosci, jaka byloby ogladanie mojej facjaty :P :D same wiec rozumiecie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzowata jędza
ja nie wezme raczej udzialu w wymianie fotek, poniewaz chce Wam oszczedzic watpliwej przyjemnosci, jaka byloby ogladanie mojej facjaty :P :D same wiec rozumiecie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzowata jędza
ja nie wezme raczej udzialu w wymianie fotek, poniewaz chce Wam oszczedzic watpliwej przyjemnosci, jaka byloby ogladanie mojej facjaty :P :D same wiec rozumiecie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołzo-->dziękuję, ale niestety nic nowego u mnie sie nie dzieje. I raczej nie zadzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnajomaNieznajoma
Eddie, a Ty dostałeś moją fotę sprzed 6 lat.:D Coś mi się z netem dzieje niedobrego, więc wyłączam kompa. Trzymajcie się Kochani. 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzowata jędza
ja nie wezme raczej udzialu w wymianie fotek, poniewaz chce Wam oszczedzic watpliwej przyjemnosci, jaka byloby ogladanie mojej facjaty :P :D sami wiec rozumiecie... ;) czyzby ktos interweniowal, czy samo sie naprawilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzowata jędza
Justyna - do szybkiego [mam nadzieje] napisania. odpoczywaj sobie i zagladaj tu, jak tylko bedziesz mogla. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyślę, jęsli chcesz Justyś ... :P 2 i 6 to moje liczby to Ci prześle 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddiemu cos ta 115 strona nie chciała działac dlatego ma takiego małego delaya :o... Eddie obcy raczej niegroźny ;) na pewno nie gryzie i jest szczepiony Eddie został namówiony do wymiany :) P.S. wszystkie fotki tylko na uzytek własny :P rozpowszechnianie bla bla bla itp itd zabronione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołzo-->🌼ja nic nowego nie robię, nic sie nie dzieje, wiec nie ma szans na zmiany:( Justka 🌼 pa pa, wracaj szybko, ja nie moglam wejsc na stronkę przez 10 minut:( Szkoda, ze nie chcesz Zołzo przeslac nam fotek:( Ok, Kochani 🌼 - wszyscy razem;) - ja juz zmykam, miejcie piękne i kolorowe senki, z odpowiednią dozą kosmatości:P :D 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś Słodziuteńkich ... Justyś poszło... do Ciebie coś ze mną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:) p.S. A czemu Deko ja nie dostałam nic więcej? hi hi, wszystkim rozdajesz, a ja? 😭 Teraz juz naprawdę PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA🖐️macham do was łapką i idę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to ni emogę spać w nocy - bo jest za gorąco - chyba się na balkon przeniosę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzowata jędza
Eddie nieznajomy moze sobie byc niegrozny i szczepiony, ale ja jestem dobrze wychowana dziewczynka, ktora juz dawno temu obiecala swojej mamusi, ze z nieznajomymi rozmawiac nie bedzie :P nie zawsze dotad sie wywiazywalam z obietnicy, ale obecnie staram sie do niej stosowac ;) linger - slodkich i kosmatych ;) 🖐️ gdybys wiedziala, czego ogladania chce Wam oszczedzic, z pewnoscia bys nie zalowala ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołzo-->Nie mów tak o sobie:( Jeśli ja się przełamałam to naprawdę chyba nie jest az tak źle. A też się bałam reakcji, bo ja to taka dziwna jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś dwie dostałaś ... no dobra dam Ci jeszcze tą co Justysi ... poszło Linger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×