Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

to zapewno chodzi o to: ale muszę sobie przerwę zrobić... bo to nie jest normalne... pójdę w ślady Andiego i Justki hehe ale to chyba jak do pracy pójdę.. wyjaśniam... chodziło mi o to, że powinnam sobie zrobić przerwę od kafeterii (bo mnie uzależnia), a z racji tej że Justki ostatnio mało widać, Andiego też ... podałam ich jako przykład... to tyle... nic innego nie miałam na myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no normalnie ... odczytałam, że wróci albo i nie... i tyle... bez żadnych podtekstów związanych z Justką czy kimkolwiek innym.. Boże a tu już jakaś filozofia i ploty się tworzą... ja juz może nic nie będę pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież żadne ploty, tylko mi chodziło o to zdanie, które przekopiowałam, napisałaś że coś wiesz, a ja chciałam się dowiedzieć co to takiego. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby juz jakieś teorie tworzyć z jakiegoś głupiego zdania... z którego nic nie wynika.... no normalnie się wkurzyłam... zaraz jakieś ploty sie utworza, niedomowienia a źródłem będę ja>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko zapytałam. Jeśli Cie to wkurzyło to sorki, ale chciałam wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie wiem, eh przecież to było w formie żartu.. a na końcu zdania był znak zapytania czyli znaczy że nie wiem nic... a nie twierdzenie że ja coś wiem... nic nie wiem... kapujesz...? NIC NIE WIEM O NIKIM ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Secia Spielbergu:D Nie, to przeze mnie, bo ja byłam taka ciekawska 😭 Narobiłam zamieszania i idę sobię, nic tu po mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogóle to wychodzę z założenia że nawet jesli mi ktoś cos powie to o tym nie mówię, bo ja ktoś chce to sam to powie... powtarzam po raz ostatni NIC NIE WIEM... NIC NIE MÓWIE... Wywaliłabym te strony ... najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
Cześć Deko i Linger 🖐️ Co tam? Ja od kafe przerwy nie robię, ale jakoś źle trafiam czasowo - gdy się niewiele dzieje - a przecież sama ze sobą pisać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież umiem czytać, widzę, że nic nie wiesz!!!!:D Wyrzucić to by trzeba było te strony z mojego topiku, gdzie toczyły sie te głupie dyskusje na temat wzrostu i wyglądu, a zwłaszcza wypowiedzi niektórych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra koniec już ... --- pomiędzy wierszami mi nie czytać i będzie dobrze.... ja pisze prosto z mostu i już ... ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Justyś ja mam to samo... a sie nie dzieje nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś teraz jest ciekawiej u lingerka u mnie nudy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
I Secia🖐️ Nie przeszkadzam, śpijcie dobrze. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy co masz na myśli Eddie...hehe ja tam swojego kompletu jeszcze nie znalazlam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjjjjjjjj nie ma co wyrzucac wszystko jest wazne:D bosh jak ja chce czegos:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys ty nie przeszkadzasz nigdy... a czemu juz uciekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także piszę prosto z mostu. Ale dziś to chyba ten most opuszczam - jest zwodzony:p Zamykają, więc muszę uciekać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ze ja myslalam ze dzis jest wtorek... i dalej nie moge uwierzyc ze to juz czwartek a prawie piatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linger posiedz jeszcze, co bedziesz juz szla wkoncu podobno weekend wkrotce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
U mnie po mojej myśli, oczywiście. Nie mogę tylko dać się matce i lenistwu i jak najszybciej powrócić do W-wy, by zadbać o to, co ważne. Dzięki za zainteresowanie. Linger, w przyszły piątek będę w W-wie na pewno, zatem jeżeli nie będziesz miała na ten dzień lub na sobotę konkretnych planów, to... Wiesz.:) Cześć Eddie.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×