Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Gość a tam ciort
sama nie wiem kim jestem, to przez tą srodę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie wiem, pogubiłam się jeszcze ta środa... w piątek wtorek w czwartek... masakra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam ciort
ale w sobote i niedzielę bedzie bosko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co będzie ?? oprócz czwartku i piątku :P:P:P:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciort gdzie uciekłaś?? wszyscy mi pouciekali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Verba - \"Młode wilki II\" Ref. Oni mogą żyć ale tylko razem, Nie rozdzielaj ich, nie odzieraj z marzeń, Muszą ciągle iść na granicy tchnienia, Cienka linia określa sens ich istnienia. 1. On się zatrzymał, wypadek zabrał marzenia, Ciągle szare dni i odległe wspomnienia, Ona czekała, wierzyła, że się nie podda, Miłość nie pozwala rezygnować, Robiła wszystko żeby ciągle miał nadzieję, Szeptała wciąż - zobaczysz w końcu będzie lepiej, Musimy razem żyć i szukać pomocy, Gdy usypiał, ona walczyła w nocy, W końcu znalazła, niespodziewana wiadomość, Jakby z nieba zszedł Bóg i wskazał drogę po wolność, Trudny zabieg za wielką cenę, Brak pieniędzy odbierał nadzieję, Gdy nastał dzień, silniki zamilkły, Sprzedane gdzieś, żegnane w ciszy, Zrobili to, by kupić jego szczęście, Tylko wilki wiedzą jak życie jest cenne! Ref. Oni mogą żyć ale tylko razem, Nie rozdzielaj ich, nie odzieraj z marzeń, Muszą ciągle iść na granicy tchnienia, Cienka linia określa sens ich istnienia. 2. Nie chcieli spać, czekali w niepewności, Anioł Stróż dawno odszedł w bezsilności, Jednak udało się, tamta chwila wraca echem, Jutro zbudzi się i będzie tylko lepiej! Minie czas i wróci tam skąd przyszedł, Chyba ktoś na górze chciał by z tego wyszedł, Ktoś daleki ale pomogli najbiźsi, Przyjaciele - zwyczajne młode wilki... Teraz mijają świat kilometr za kilometrem, Znowu pędzą gdzieś niesieni przez powietrze, Już wygrali z życiem ale grają z nim dalej, Pokonali los bo trzymali się razem! Będą wiecznie gnać,nie próbuj ich zatrzymać, Zostawili ślad - idealną przyjaźń, W pamiętniku życia znajdziesz jeden wers, Nie zatrzymuj wilków bo jest ich coraz mniej! Ref. Oni mogą żyć ale tylko razem, Nie rozdzielaj ich, nie odzieraj z marzeń, Muszą ciągle iść na granicy tchnienia, Cienka linia określa sens ich istnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto Ty ciort jesteś? bo mi się znajoma wydajesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się spać odechciało... godzinę usypiałam i nic ... to przyszlam zmęczyć oczy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tego przewracania z boku na bok stwierdziłam, że życie jest bezsensu... bo niby jaki w nim sens...? żyjesz ... męczysz się ... umierasz ... i po jakimś czasie nikt o Tobie nie pamięta no chyba że się jest jakimś Einsteinem... a taki zwykły szaraczek... jakim jesteśmy My wszyscy... Miłość też jest bezsensu... bo przecież nie ma czegoś takiego jak ja chce czyli miłości bezwarunkowej i tej prawdziwej, jedynej... a jeśli nawet to trzeba jej szukać poprzez próby ... a ja nie chce już cierpieć ... bo to cierpienie jest najgorsze ... i nawet tysiac pięknych chwil nie jest w stanie ukoić tego jednego cierpienie... To pytam się po co to wszystko...? Dlaczego życie jest aż tak niesprawiedliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
Miłego:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://zdrowie.onet.pl/1428934,2041,0,1,,singiel_brzmi_dumnie,psychologia.html --- się nie wyspałam bo mnie obudzono po 9 eh .... --- a to co pisałam to nie jest prawda do końca ... bo zycie jest piekne ... i miłość bezwarunkową kiedyś znajdę... nie ma innej opcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://zdrowie.onet.pl/1428934,2041,0,1,,singiel_brzmi_dumnie,psychologia.html nie wiem czemy się ta spacja tworzy... to soboe ewentualnie trzeba skopiować bez spacji... --- ale zimno ... czy u Was też jest zimno? w lecie to powinny być tylko upały wkońcu to lato ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie jestem singlem tylko Quirkyalone hehe tylko jakoś nie mogę tego odczytać (kłajrklielołn może tak?? to odczytać :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:D noi co stało się coś więcej :P to może dzidziola będzie miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to sie wczoraj tak uciekło? nieładnie:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Single zaczynają mieć konkurencję. Wśród wolnych strzelców rośnie grupa tzw. Quirkyalone. Zwrotem tym określa się ludzi, którzy nie mają nic przeciwko związkom, pod warunkiem jednak, że nie są one wyłącznie lekarstwem na samotność. Quirkyalone jest ekscentrykiem, ale niczego nie robi na pokaz. Nie cierpi afiszowania się z miłością, jest wrogiem zjazdów dla samotnych i szumnego świętowania Walentynek. Quirkyalone lubi życie w pojedynkę, ale w skrytości ducha liczy, że w końcu znajdzie swoją drugą połówkę. Gdy się z nią zwiąże, nadal będzie szanował swoją i partnera odrębność. Zamiast \"my\", będzie mówić \"ty i ja\". --- a kto to ten ciort? szybki sam hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki sam to do tego Quiky alone tyl;ko że to jest Quirky alone z r w środku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anty środki nie dają 100% pewności to raz a dwa to jeszcze trzeba mieć pewność 100% że są one stosowane :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×