Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Gość Monika_ja7
no raczej nie wiele bo nie rozumiem o co chodzi za bardzo w tym tekście, tam jest cos o grzechach wiec może niebo albo piekło, no a riddle kojarzy mi sie z harry potter ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na początku myślałam właśnie też tak jak TY ale zmyliło mnie to ani w dół ani w górę dlatego zaczelam szukac czegos na ziemi :D A ze na forum były podpowiedzi co do miast zaczełam wpisywać miasta wpisałam Londyn ... i tu się pogubiłam do końca.. :P te podpowiedzi są okrąpne tylko zmylą człowieka... Myślisz dobrze ale do tego piekła i nieba brakuje tego co jest pośrodku :D:D ja uważam ze powinno w górę lub w dół ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_ja7
heh, dobre to było, dzięki wielkie ;-) lece dalej i mam nadzieje ze mi sie jakoś do końca uda przebrnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy odpowiedź na zagadkę to EARTH? Czy PURGATORY? Moze powiesz Dekuś, bo pytałam, a jakoś nie ma ochoty na myślenie nad tym :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo cóż innego może być pomiędzy piekłem a niebem? Dekuś, czekam na odpowiedź:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od razu o tym pomyślałam, ale zmyliło mnie to zdanie neither up or down directions bo przecież z czyśćca idzie w dół lub w górę a nie ani w górę ani w dół... a jak dałam Londyn to mi wyskoczyło nie ma takiego miasta jak Londyn w Polsce i stwierdziłam ze trzeba szukać miasta w Polsce... tolerancyjnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rzeczywiście miasto :p Śmieję się z tego, bo faktycznie zagadka była ogólnie zakręcona, ja się zasugerowałam tym miastem :) Dzięki za odpowiedź. Wpadnę tu jeszcze przed snem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był jakiś czas temu taki topik, który chyba tylko jeden wieczór się utrzymał, tam pewna nauczycielka angielskiego dawała zagadki i zgadywaliśmy na zasadzie kto będzie szybszy, nawet kilka razy udało mi się wtedy odgadnąć jako pierwsza, a też były nieco zakręcone - podchwytliwe zagadki :D Ale tutaj zasugerowałam sie miastem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazka, nawet teraz nie zglądałam do siebie, więc nie wiem czy coś się tam dzieje w tej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic się nie dzieje... pustki same... ja sobie książkę poczytam, powysyłam parę aplikacji o pracę ... i tu będę lukać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogóle to muszę te aplikacje przetłumaczyć na angielski... nie wiem jak mi to wyjdzie ale się postaram :P tyle że to chyba jutro:D dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też w pewnym momencie szykowałam po angielsku, ale jakoś nie wysłałam tego nigdzie, a nawet nie dokończyłam, leń we mnie siedzi. Ja nie znam angielskiego jakoś świetnie, tylko w stopniu komunikatywnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też... dogadać się dogadam, ale więcej rozumiem... tzn rozumiem wzasadzie w 90% gorzej z odpowiedzeniem bo mi słówek brakuje... :P i troche mi sie czasy mieszaja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno i samotnie... koniec urlopu i czas do pracy od jutra.... ale może to i dobrze, bo bynajmniej pól dnia będę zajęta i nie będę myśleć o mojej samotności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile Ty masz lat kasiunia? mi właśnie pracy teraz brakuje, bo mi sie nudzi w domu, jeszcze moja przyjaciółka wyjechała z facetem do Stanów ... ale wróci naszczęście... --- wpadaj do Nas klub wsparcia :D albo na maila naskrob jak będziesz miała ochotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przyjaciółka wyszła za mąż w czerwcu, więc jak by nie było ma juz swoje życie i nie mogę jej siedzieć na głowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×