Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

a mnie jest szkoda lata i letnich słów i wspomnień niech mówią głupi o mnie a mi jest żal... czy u Was też jest zimno i pada daszcz ... ? masakra jak ja nie lubie takiej pogody jeszcze latem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki Wielbiciel 70B? jesli anwet to nie podchodzę pod 70B :P:P hehe --- jak znajdę pracę w Bydgoszczy to się przenoszę :) hehe, --- w tym Sądzie to mi się nie chce pracować ... zbytnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona34gdy
Ja tez jestem sama i mam dosc tego .....>:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam ------------ ale ja nie mam dość ... ja szukam bezwarunkowej miłości innej nie chcę ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darietta
witam wszystkich ja tez jestem sama a nie chce być ale cóż zrobić widać taki mój los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy kiedyś Dekuś pojawi się Słonko dla nas? Ja już naprawdę wątpię, ciągle tylko rozczarowania :o Tak bym chciała żeby pojawił się Ten mój wyczekiwany mężczyzna, ale jego chyba nigdzie nie ma:( Żebym chociaż wiedziała, że jest i że znalezienie Go nie graniczy z cudem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się zobaczy Linguś ... jeśli nie to sie będziemy cieszyć z tego co mamy ... a na starość pojedziemy do superowego domu dla staruszków ... i będziemy się bawić ... wynajmniemy pokoje obok i będzie lux ... będziemy dziadków podrywać :D hehe a potem jak nas ten na górze powoła to się go zapytamy czy przegapiłyśmy czy taki miał plan w obec Nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś świetna :D Problem własnie w tym, że nie rozumiem zupełnie planu Boga wobec mnie, próbuję sobie tlumaczyć, że pewne rzeczy muszą się tak toczyć, ale nie widzę w tym sensu :( Modlę się o miłość przez całe swoje dorosłe życie i nic sie nie dzieje. On wie jak bardzo pragnę miłości, a mimo to nie jest dane mi jej doświadczyć. A może błędem jest, że na nią tak czekam? Widzę jakie ludzie mają problemy i sądzę, że może miłość nie istnieje? I to mnie przeraża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara nadzieja miłość a z tych Trzech najsilniejsza jest miłość ... wierz i miej nadzieje ... reszta się ułoży ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest też powiedziane jaki rodzaj miłości jest dla Ciebie... a jest ich wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech idzie się przespać jutro wstanie... ranuśko... u Ciebie mi dobrze...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to ma być z tym Słońcem takie niewyraźne jakieś ... ?hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepełko mi się marzy ... a tu zimno i zimno ... no może trochę cieplej niż wczoraj ale jednak ... zimno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OyE! Eddiemu wczoraj net przestał działac 😭 i musiał Was zostawić :( teraz Eddie idzie na obiad i zyczy wszystkim miłego dnia 🌼 i do później :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkałam kolege, powiedzmy mojego przyjeciela byłego ... i mi się zaczął wywnętrzać na temat jego dziewczyny ... że ona jest taka siaka i owaka jednym słowem się z niej naśmiewał... nie chciałam tego słychać ... powiedziałam mu tylko żeby tak nie mówił o niej i że muszę uciekać... tak się właśnie zastanawiam dlaczego on tak mówił o niej ... jeszcze jakby to było jakaś tam koleżanka ... ale o dziewczynie swojej...? rozumieniecie coś z tego? bo ja kompletnie... nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_ja7
deko napisała: " so confused about your virtues disappointed at your sins neither up or down directions your sufferance now begins szukam odpowiedzi na tą zagadke... jedno słowo... miejsce w Polsce (to już wiem) najprawdopodobnie jakieś miasto " ja też szukam tej odpowiedzi ;-) możasz podać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to nie jest miasto w Polsce wogóle żadne miasto... tylko miejsce... jakie miałaś pierwsze skojarzenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×