Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Tak, niestety to ja piszę, a wolałabym znow pisać to, co kilka tygodni temu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam to ja często bywam... ale na małopolske tylko szukam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogóle to szukam w HR bo tam bym chciała pracować... tylko za bardzo kwalifikacji nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do warszawy to mają nawet mniejsze wymagania niż do Krakowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyny minus to że musiałabym z amieszkanie płącić ... ale to też za plus też można potraktować :D zalezy jak na to spojrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka xD
tak... chyba nie ma takiej przyjaźni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam też już od ponad 10 lat ... tylko si chajta ... eh i już nie będzie tak jak kiedyś potem dzidzi będzie ... i z balowania nici... ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to nawet dwie są tylko że jednak już rok będzie po ... i dziecko w grudniu bedzie miała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego w Krakowie mają większe wymagania na to samo stanowisko niż w Warszawie? --- cholernie drogie te mieszkania... cała wypłata by na czynsz poszła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale trzeba gdzieś pracować... ja mieszkam w małym całe życie... i mi to dobrze :D w dużym bym mogła spróbować ... tylko że jak sie całe życie mieszka w małym mieście i w domu to potem w dużym mieście i w bloku może być ciężko... się przestawić... :P a mi pasuje tak jak jest mieszkam w małym a w dużym będę pracować i już albo i w moim będę pracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w malym miasteczku... a pracuje w calym kujawsko-pomorskim :D wczoraj np bylem w Toruniu.. widzialem jak chinki czy japonki zasowaja.. a pozniej na dachu jakiego zabytkowego mlyna.. opracowywalismy plan dzialania... ladne widoki byly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja bym tam mogła pracować właśnie ... z ludźmi ... żeby się cos działo... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowałam w Urzędzie Miasta ... to myślałam że skonam z nudów... i już wiem że tam pracować nei chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie rozwiązanie jest dobre, przyjeżdżasz z dużego maista z paracy do małego miasta do domku gdzie możesz odpocząć i zebrać siły na następny dzień:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie ... mi się za szybko nudzi praca ... więc taki układ jest najlepszy ... żeby siedzieć w jednej firmie ... i żeby się nie znudziło ... bo inaczej to co pół roku (o ile się tyle wytrzyma) pasuje pracę zmieniać... :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak narazie to uznałam że nie jestem singlem tylko Quirkyalone bardziej mi pasuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu do Bydgoszczy? jakoś mi się źle kojarzy ... bo się tam pogubiłam (bo nagle znaku mi brakło) - ale za 3 próbą pokonania tego ronda trafiłam hehe ... na takim rondzie co się na Toruń jedzie ... noi dalej do Krakowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moglibyśmy :) to może do Krakowa przyjedź ... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą przeprowadzką to narazie gdybam tylko... ale kto wie jak się życie ułoży ... i gdzie wiatr zawieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×