Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Secia, ja także czekam jutro-dziś:p na małpkę :D wedle obietnicy złożonej wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIM??????????????? może mi na mailika naskrobiecie jak nie tu.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) venganza pozdrów od Eddiego Kostkę :D :P dobranoc Setunia OyE! 🖐️ :) moze Eddiemu sie nie oberwie ... :P podpowiedz nr 1: venganza jest jak kameleon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seciu, kolorowych bardziej niż tęcza i kosmatych bardziej od niedźwiedzia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venganza
linger - zjawiasz sie niczym na moje zawolanie ;) :D seti - napisze troche pozniej w nocy albo juz rano, bo w tym momencie przyswajam tutejsze madrosci zyciowe i moje zycie wydaje mi sie zupelnie bezbarwne w porownaniu do tego, jakie wioda niektorzy bywalcy tego forum :P :D zatem o sobie nie bardzo jestem w stanie pisac. ale moze pozniej mi przjdzie ;) skoro juz idziesz, to kosmatych ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venganza-->Jak się masz? Cieszę się niezmiernie, że wróciłaś :D Oby kontuzja szybko poszła w niepamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venganza
deko - nie spodziewalam sie, ze krotka nieobecnosc pozwoli Ci o mnie zapomniec ;) moze jednak sie domyslasz? kostka dziekuje Eddiemu za pozdrowienia i w ramach rewanzu rowniez go pozdrawia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venganza
linger - pomijajac kontuzje, mam sie nienajgorzej. uporalam sie samodzielnie z wspomnianym juz wczesniej balaganem i w moim zyciu znow panuje prawie idealny porzadek i harmonia ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venganza
ja z cala pewnoscia zaliczam sie do tych 80 procent, co mnie jednakspecjalnie nie martwi :P, poniewaz, jak to mowia, "kazda potwora znajdzie swego amatora" ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venganza
deko - trafiony ;) jako ze jestem dzis w dobrym humorze, wybacze Ci nawet dzisiejszy brak refleksu. wszakmoja wpanialomyslnosc jest juz tu powszechnie znana :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ dziękuję Ci za Twoją wspaniałomyślność..:D:D obiecuję poprawę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło sie z Wami gada, ale na mnie już czas. Dobranoc i kolorowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie też już pora.. Słodziuteńkich PAPA buziaki na dobranoc :D w czółko na kolorowe senki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venganza
kolorowych i kosmatych zatem ;) ja prawdopodobnie jeszcze troche tu zostane, albowiem nie chce mi sie w ogole spac :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morfeusz mnie wzywa, więc gnam w Jego objęcia jak szalona :p Papatki Eddie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venganza
dlaczego Eddie nie idzie jeszcze spac? wydawalo mi sie, ze wszystkie grzeczne dzieci o tej porze juz spia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddie lubi pózno chodzić spać :P ...tylko czy Eddie jest grzecznym dzieckiem ? :P a venganza też jeszcze nie idzie ? :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale pierdzielicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venganza
venganza jeszcze nie idzie. nie to, zeby nie byla grzeczna dziewczynka :P powiedzmy, ze cierpi na przewlekla bezsennosc :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×