Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Gość setunia to super laska
wcale nie "jakaś" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie Stańczyk? On ma takie zboczenie, że pisze w pomarańczowych barwach. A może Azali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setunia to super laska
pragnę zachować anonimowość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Secia, właściwie czemu Ty musisz czekać do północy? Jakoś nie zauważyłam czy o tym pisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo biore tablete o polnocy:o sama se tak narobilam , to teraz mam;0 a dzis wyjatkowo spiaca jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, to nie ja. Nie wiem jak wyglądasz, ale na pewno pomarańczka ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venganza
jestem niezmiernie wdzieczna tym osobom, ktore juz sie wyspowiadaly. jednoczesnie informuje, iz czekam na spowiedz pozostalych :P nie liczcie nawet, ze Wam sie upiecze :P :D Justyna - co do mnie, to troche sie dzialo: -ogarnelam bajzel w moim zyciu [prawie ;) ] -pracowac jeszcze nie zaczelam, choc ta chwila zbliza sie nieublaganie [juz tylko miesiac wakacji :o]. odkladalam to maksymalnie jak sie dalo, ale i tak dobrze, ze dali mi cale 2 miesiace wolnego :P -mezczyzna byl [na krotko], ale sie zmyl [w zasadzie to ja sie zmylam w odp. czasie :P] -od srody jestem w domu. musialam przedwczesnie powrocic z wojazy, poniewaz mialam wypadek [skrecona kostka]. to wlasnie byla swietna wymowka, zeby sie zmyc na czas ;) to juz nie pierwszy raz, kiedy skrecilam, wiec mam nadzieje, ze szybko minie. czyli ogolnie rzecz biorac nudy :o :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyją ale po takim żelazku to im współczuje;P 170-180 im przywaliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger nic powaznego;0ale antyvbiotyk mam i nie moge sie nawet piwa napic w zasadzie to dzis mialam ogromna ochopte na wino;0 to nie wqiem kto to byl moze Deko , to Ty?;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem pod swoim nikiem zawsze i niezmiennie nie ukrywam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venganza
venganza przywita sie z Eddiem 🖐️ , ktorego w dalszym ciagu traktuje jednakze jako nieznajomego :P deko - mnie nie poznajesz :o ? seti - dobrze dedukujesz ;) poprzednie pomaranczowe wpisy absolutnie nie byly moim dzielem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie:( pamięć mnie zawodzi już.. może jakis drogowskaz mi dacie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venganza
seti - od poczatku przyjmowalam, ze mnie zdemaskujesz :P w zasadzie wszystko, co istotne napisalam tutaj, ale zawsze moge dokladniej zdac relacje na @, bo tu wole nie wdawac sie w szczegoly :P a jak Ci sie podobalo Trojmiasto? kiedy wrocilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venganza
odpowiedz venganzy do Eddiego: pozyjemy, zobaczymy :P :D venganza jest niezmiernie wdzieczna, jako ze bardzo lubi kwiaty ;) a gdzie sie podziewa linger i reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
venganza wrocilam dokladnie tydz. temu:) jak masz sile to napisz do mnie teraz, a ja rano odp.;) teraz juz ide spac Dobranoc Wszystkim🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, na chwilkę się zmyłam, ale już zaraz znów się zmyję, bo padam z nóg. Ja oczywiście także wiem kim jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linger gdzieś tu jest a reszta też gdzieś jest, ale nie tu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×