Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Seciu, już spaciu wędrujesz? Ja chyba też niebawem, jakaś jestem zmęczona tym wszystkim 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlaśnie, na Księcia to i ja czekam, ale dotychczas jacyś nie z mojej bajki mi się trafiali, chyba w mojej bajce będzie brak happy endu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddi jesli potrafisz;) Linger nie , nie moge jeszcze isc spac:o najwczesniej o polonocy:( ja nie czekam na zadnego ksiecia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walkę oglądasz pewnie Seciu? Czemu nie czekasz na Księcia? A może właśnie dlatego, że nie czekasz to go spotkasz ;) Ja czekam całe moje życie i teraz, już od kilku tygodni przestałam miec złudzenia, że istnieje coś takiego, na co ja czekałam przez tyle lat :( Czekałam na swoją Bratnią Duszę, faceta z którym będę się świetnie dogadywała, a nawet rozumiała bez słów, który będzie rozumiał moje specyficzne poczucie humoru i nie będzie oceniał pod kątem wyglądu. Ale taki ktoś nie istnieje i naprawdę ryczeć mi się chce, bo byłam taka głupia 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lingus nie ogladam zadnej walki:Da jaka jest?;)moze o mecz chodzi, bo jakis chyba jest;) nie czekam na ksiwecia tylko na normalnego faceta;) jutro do Ciebie skrobne na @:bo dzis to nie bardzo mysle[przy porannej kawce:)] 💤 nie smuc sie badz dzielna, na jednym swiat sie nei konczy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie mówiłam o ideale, bo sama wiem, że ideały nie istnieją, a jeśli nawet to dla każdego ideał jest inny. Każdy ma zalety i wady, przecież nie będę sobie stwarzać opisu jakie wady by mógł mieć mój facet, o tym się nie myśli, szuka się lub wybiera się osobę za to, jakie ma pozytywy w sobie i za to, czym nas ujęła ta osoba. Ja nie marzę o kimś bez wad, wręcz przeciwnie, szukam zwykłego faceta, najnormalniejszego na świecie. Ale widzę, że i to zbyt dużo, bo nawet tego los mi odmówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natrafiałam, ale zawsze nie był to \"TEN\". Więc już wiem, że dla mnie GO nie ma. Za dużo czasu straciłam. Wszystko przeciwko mnie się obróciło. Już nie uwierzę, że jeszcze się coś może zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też narazie idę ale zaniedługo wrócę, musze sobie cos z włosami zrobic :P bo mi się jutro nie bedzie chciało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linguś bo jak sama nazwa wskazuje \"ksiaże z mojej bajki\" to jest taki jeden tylko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie fryzurkę tylko włosy muszę wyprostować.. bo mnie wkurzają.. musze się do fryzjera z nimi udać ... Jutro nic szczególnego nie będzie taka niedziela troche tu troche tam... noi na kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setunia to super laska
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setunia to super laska
nie wszyscy pewnie wiedzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda , ze tak tylko jakas pomaranczka uwaza;) heheh:D i oczywiscie ja:classic_cool:;) ja jeszcze do polnocy musowo posiedze dwie herbaty ciagle mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×