Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

secia jeśli zadzwonią, to się dowiem czy byłaby ewentualnie taka możliwość zamiany praktyk na staż z UP. narazie to chce rzeby zadzwonili ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam \"Cazrodziejki\" - trzecie raz tych samych odcinków nie chce mi się ogladać.:o Ale oglądam, bo co innego można robić. BTW, Dzień dobry.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co tam u lekarza słychać.. --- wiecie co ide od poniedziałku do pracy. tylko się trzeba będzie przestawić ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokosiem setunia zdrowa jak rybka;) ale od 3tyg z czyms tam chodzi domlekarza bo jej cos wyskoczylo i odsylaja ja od jednego spec. do drugiego wiec teraz w pon bede dzwonila by umowic sie na wizyte tym razem do okulisty;) a teraz nie dosc , ze mam obciete wloski to mam tez nowy kiolorek:classic_cool: z rok juz nie farbowalam:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko gratuluje!!!!!a to beda w koncu praktyki, czy staz?czy dopiero zamierzasz o tym z nimi pomowic?:) kurde tez bym chciala do pracy:o ale poki co jestem dobrejmmysli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justka na kase to Ty za madra jestes, za inteligentna , wiec nie masz szan by sie tam dostac!tak juest;) niby jest latwiej na rynku pracy, nie ma juz rynku pracodawcy ale chbya ten brak doswiaczenia dyskwalifikuje maksymalnie:o fota pewnie dopiero we wtorek chbya, ze zadowolisz sie przeteminowana maksymalnie;) zreszta ta , ktora chce wyslac tez bedzie malo aktualna po moich ostatnich \"metamorfozach\":P chbya zaraz pojde polezec se w wannie , bo ciagle tylko prysznic i prysznic na szybke:o pozniej zjem sobie jakies pyszne kanapeczki poslucham fajnej muzyczki;) [teraz sluucham starego Myslkowitz\'a:)] poczytam sobie fajna ksiazke, moze cos sama sobie popisze:) i pojde spac;) albo poslucham listy , bo dzis piatek wiec lista w trojeczce;0 tymczasem ide do tej wanny:classic_cool: ****************************************************************************************** ~ Długość dźwięku samotności ~ I nawet kiedy będę sam Nie zmienię się, to nie mój świat Przede mną droga, którą znam Którą ja, wybrałem sam. Tak, zawsze genialny, idealny Muszę być i muszę chcieć Superluz i już setki bzdur i już to nie ja. I nawet kiedy będę sam... Wiesz, lubię wieczory, lubię się schować Na jakiś czas i jakoś tak Nienaturalnie, trochę przesadnie Pobyć sam, wejść na drzewo I patrzeć w niebo, tak zwyczajnie Tylko że, tutaj też Wiem kolejny raz nie mam szans być kim chcę. I nawet kiedy będę sam Nie zmienię się, to nie mój świat Przede mną droga, którą znam Którą ja, wybrałem sam. Noc, a nocą ja nie śpię, wychodzę choć nie chcę Spojrzeć na chemiczny świat Pachnący szarością, z papieru miłością Gdzie ty i ja i jeszcze ktoś Nie wiem kto, chciałby tak Przez kilka lat, zbyt zachłannie I trochę przesadnie, pobyć chwilę sam chyba go znam. I nawet kiedy będę sam Nie zmienię się, to nie mój świat Przede mną droga, którą znam Którą ja, wybrałem sam. Myslovitz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
niestety ale tylko praktyki, nie rozmawiałam narazie z nimi o tym, ale będę rozmawiać, żeby po praktykach mieć staż wtedy to już będzie 5 miesięcy dosw. w HR a to już coś. :) postanowiłam sobie że dojdę do celu, powolutku, ale dojdę :):) -- a wogóle to oni pracują od 9 (normalka) i zadzwonili do mnie o 9:11 jeju dobrze ze dziś się obudziłam przed 9 ..:P bo taka zaspana jak bym odebrała to głupio.., a ja jeszcze robię taki myk jak śpię a ktoś do mnie dzwoni to go automatycznie odłanczam bo mam zakodowane że jak śpie i mi komórka dzwoni to musi być budzik.. i zawsze wyłanczam kom.. na czuwanie. --- teraz i tak szukam pracy dodatkowej - zarobkowej. jeszcze mnie studia od października czekają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
linger co z Twoim topem jest że sie wejść nie da? drzwi mi zamknełaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
po pracy :) wkońcu 24 godziny ma doba.. :P ale tak na serio to chciałabym coś zarobkowego.. zeby mieć swojego grosza. a kase mam na studia odłożoną i mi nawet troche brakuje jeszcze, ale można płacić w ratach.. więc tak bedę płacić.. chyba że mi rodzice dołożą.. ale ja bym wolała za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
chęci to mi brak, ja tylko lubię robić plany hehe z którymi różnie bywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddie pozdrawia wszystkich goraco w ten chłodny jesienny dzień ;) 🌼 cieszy się że się udało z praca :) i że ze zdrowiem nie jest źle ;) 🌼 Eddie wróci pózniej :) 🖐️ :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
dziękuję Eddiemu i czekamy aż wróci :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
z Twojego nie bytu na kafe :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
tzn co robiłeś jak Cię nie było tu :P:D chyba o taką chodzi relacje.. bo chyba nie relacje z wyjaśnień prokuratury :P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nici z moich planow;) ogladalam w efekcie konferencje prokuratury okregowej , dlugasna byla;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO, Secinek jest tutaj, a ja Cię Kobieto szukałam ;) Sorki, już spadam i nie przeszkadzam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
secia ja tez oglądałam ale jak zaczeli czytać zarzuty to mi się już znudziło.. ale to wkońcu kaczmarek nie jest winny przecieku? bo jego oskarżają tylko o utrudnianie śledztwa.. a zresztą w necie już pewnie coś jest napisane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
a czemu już idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
ale tak sobie pomyślałam że ten Kaczmarek to głupi był po co mówił nieprawdę.. skoro jest prokuratorem to chyba można się dowiedzieć że w Mariocie sa kamery i zapewno prokuratura weźmie nagrania.. i się okaże gdzie był.. hmm ale jak to jest, że skoro jedynie prokurator generalny moze wiedzieć o akcjach CBA to dlaczego wiedzieli wszyscy? czyli Ziobro musiał się wygadać tak mi to wygląda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
tzn domyśleć a nie dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lingus ano tu;) szukalas mnie tam gdzie mnie nie byulo chbya:D;) a w czym niby tu przeszkadzasz?;) moze ja tez w takim razie przeszkadzam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×