Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

[Jeszcze nie poszlam:o] Patrz Deko , tu http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3446444&start=3120 kolezanka przyjmuje zgloszenia chetnych na jej kopytka:) ja lubie pierogi leniwe:)uwielbbiam:)dawno nie robilam juz gdyby ktos chcial sobie zrobic pierogi to tu http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis2179.html moj autorski przepis jest ;) a kopytka tez lubie :)ale to jzu z cebulka tylko na slono:) teraz jzu na serio ide bo noc mnie z tymi sloikami zastanie:D do potem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Halina Frąckowiak \"Pogoda dla bogaczy\" Zabiorę ciebie kiedyś właśnie tam, samolot miękko zejdzie w dół i miasto jak muzyczny supersam zbudzi sześć śpiących strun. Taksówka żółta tak jak China Town ruszymy tłumiąc pożar serc, w muzykę, która nie zna prawd i kłamstw, ale jest, ciągle jest. Nie wszyscy wielcy już przestali grać, choć powiał wiatr pogodę dla bogaczy, złe czarne fortepiany nie chcą spać, żyje w nich stary blues. Na Tin Pan Alley w sklepach dobre dni, ulicznym grajkom znów się tutaj płaci, głośniki dudnię przez otwarte drzwi, szybciej im bije puls. W witrynach nuty z pięćdziesiątych lat, okładki lekko zdartych płyt, muzyka, które zawsze kochał świat, dobrych firm znany szyld. Co z tego weźmiesz, to już twoja rzecz, taksówka wróci z piskiem kół i znów lotnisko, lot 55, jeszcze raz patrzysz w dół. Nie wszyscy wielcy już przestali grać.. ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 setunia tez bedzie pozniej , pozno,,,,,,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zartujesz ze stres minie?? ej jak myslicie bede wielkim dziwadlem jakie sobie ubiore szalik?? chociaż chyba nawet jeśli będę to go ubiorę.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu rano wstan spojrz w lustro i powtarzaj sobie , ze jestes THE BEST i dasz sobie rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza dzis jestem ... to ja juz jestem po.. a teraz idę zjeść śniadanie.. bo oczywiście na kawie jestem tylko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko ja nie spie juz od ponad godziny:P teraz powinnam byc na rozmowie kwal;) ide zjesc sobie sniadanie \"na slodko\" bo tez na swamej kawie jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pracy... jeśli mnie wezmą w tym \"rzucie\" to będą dzwonić do końca tygodnia do mnie.. a jeśli nie w tym to w następnym \"rzucie\" i wtdy będą dzwonić do miesiąca dwóch.. --- miałam test z pisania.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha czyli w miedzy czasie mzoesz szukac dalej:) i jak na tescie wypadlas;)?na czym on polegal?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyktowali mi jakiś tekst i musałam go napisać na kompie.. ale klawiatura jakaś taka dziwna była.. tzn klawisze.. Ale mogłabym tam pracować.. bo na miejscu mam.. :) noi budżetówka :P hehe .. napisałam jeszcze maila do tej mojej praktyki.. że narazie jestem chora i nie wiem ile to jeszcze potrwa.. więc niech sobie może wezmą kogoś na moje miejsce.. bo wiem że to że mnie nie mam to jest kłopot dla nich, a ta praktykantka która była, została dłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko trzymam kciki zeby Ci z sadu odezwali sie w tym tyg, sdkoro taka praca by Ci odpowiadala:) ja szukam dalej:) teraz sie oddale moze bede tu z doskoku, a jak nie to moze wiecvzorem chociaz dzis kolej mojej sis na nocne ssiedzenie ja i tak w sumie nie mam ochoty za bardzo na nocne siedzenie pojde dzis chbya wczesnie spac:) jest fajny program dzis na tvp1 \"misja specjalna\" o 22:05 pokazuja ta druga strone zawsze, prawde;0 wiec sobie obejrze z tata, bo pewnie tez bedzie ogladal;) a pozniej pojde sapc;) tymczasem milego dnia zycze🖐️🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko nie ma co sie smiac:) jeszcze ewentualnie moge sobie poogladac \'samotnosc w sieci\":) ehhhhhhh za tydzien w sr mam rozm kwal ;) do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dokładnie to nie pamiętam secia.. w każdym razie jak stałam przed tymi drzwiami w sądzie to mi się wszystko przypomniało że to już było.. ale dokładnie to Ci nie opowiem .. bo dokładnie nie pamiętam.. a byłam tam dziś pierwszy raz.. moja dusza szaleje.. lata jak głupia wszędzie..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pracy to nie wiem czy by mi odpowiadała, bo wkońcu jeszcze tam nie pracowałam.. ale spróbować można.. a biorąc pod uwagę regułę że co 0,5 roku mi się nudzi praca.. to i tak mi się znudzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×