Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Wiem, że niektórzy robią takie mikstury, na dodatek nadal żyją :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj za dużo zabalowałam na polu i dziś mnie na nowo boli gardło i mnie kaszle.. no rośnie.. dzidzi rośnie.. bo mamusia dba:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedawco, u mnie bez zmian. Nie zauważyłam wcześniej Twojego postu. Ehh, już nie mam gorączki - póki co, ale nie wiem co będzie dalej. To pewnie efekt leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu przybity? Co się stało? Ja w sumie też przybita, ale to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba podczytywać, tylko się udzielać :p Eddie, jutro na pewno będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też podzielam Twe losy, dobranoc. Śpijcie słodko, śnijcie kosmato :) 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴 😴 spioch] 😴 😴 😴 😴 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, jak brzydko :( Trudno, nie chce mi się nanosić korekty. wiadomo o co chodzi. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długi ten topik...
czy agi vel deko cały czas jest singlem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długi ten topik...
dlaczego nie? ;) ja do Krakowa mam co prawda 3 godziny drogi (via Włoszczowa City :) ) ale dla deko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×